תודה לכולם שניסתם לעזור, אבל לא קבלתי שום תשובה החלטית

מגיע או לא מגיע מדור ע"פ החוק?

קיבלת תשובה, אם כתוב בהסכם שהוא צריך לשלם חלק מהמשכנתא שאת משלמת, אז זהוא, הוא צריך לשלם (ויותר, כי עכשיו את משלמת יותר משכנתא)

תשביל לעזור לענות על וויכוח שהתחיל כאן בנושא, האם את יכולה לתת גם מספרים? מה ערך הדירה? כמה מהמשכנתא נשאר לשלם (ביום שבו קנית את חלקו של הגרוש)? בכמה קנית את חלקו של הגרוש? אם את לא יכולה לתת את המספרים המדויקים (או חוששת), אז נסי לתת ערכים של "בערך". בכל מיקרה, תודה, ובהצלחה.

אשמח לקבל תשובה לשאלתי מלפני 10 ימים!!

תשלום מדור

למיטב ידיעתי חייב הגרוש לשלם מזונות ומדור לילדיו. בלי קשר לשכירות או משכנתא . אני בהסכם קניתי את חלקו של הבעל בדירה כאשר חלק מסכום הדירה שאני אמורה לשלם קיזזנו מסכום המדור לפי חישוב שאמור היה לשלם לי ואת היתרה שילמתי במזומן. וכרגע משלם עבור ילדי את המזונות בלבד.

ממש לא חוצפה מר אליהו בכור

הילדים גרים איתי בבית והם קטינים כך שמגיע להם מה שמגיע להם!!!! אני משלמת משכנתא, אני משלמת מקום שבו הילדים גרים, ואגב לי הוא לא משלם כלום רק לילדים, אז הגיע הזמן שתפנימו את זה גברים נכבדים שאתם צריכים לשלם עבור הילדים, הבאתם אותם לעולם תפרנסו אותם!

נכון!

את צודקת בהחלט! הבעיה שכנראה אף פעם לא יבינו שהילדים האלה הם גם שלהם! הגברים חושבים שמשלמים לנו את המזונות ולא לילדים!

לא דובר על מזונות - תקראי שוב

דובר על מקרה ספציפי של מדור. על מצב שבו הנכס הוא של צד אחד ותשלום המדור בעצם מעשיר את אותו צד. הדבר שונה מתשלום של שכירות. תשלום מדור מהותו לשלם שכר דירה, ולא להפוך צד אחד לעשיר יותר. לפי עניות דעתי צריכה להיות הבחנה בין המצבים השונים.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר