מה עושים עם החשבון המשותף?

אני גרושה טריה והגרוש רוצה שנשאיר את החשבון המשותף כי זה יהיה עדיף לילדים, אני דווקא חושבת שכדאי להפריד חשבונות ולהתנתק לגמרי. מה עדיף גם מבחינת הילדים?

למה שזה יהיה יותר קל לילדים? מה הקשר?

גם אני לא הבנתי מה הקשר,

לדעתי הוא סתם מקשקש כי הוא רוצה להשאיר את החשבון המשותף. לא ברור למה. אולי זאת הדרך המוזרה שלו לנסות להישאר קרוב אלייך? טוב, פסיכולוגיה בגרוש זה לא ממש הקטע שלי אבל מה שאני חושבת זה שצריך להפריד כוחות. כל אחד עם החשבון שלו, עם הכסף שלו, עם הצרות שלו. גם אם זה קצת סיפור וקצת פרוצדורה, זה עדיף.

אני גרושה טריה והגרוש רוצה שנשאיר את החשבון המשותף כי זה יהיה עדיף לילדים, אני דווקא חושבת שכדאי להפריד חשבונות ולהתנתק לגמרי. מה עדיף גם מבחינת הילדים?

שלום רב,

חשבון משותף משמעותו שהשותפים לחשבון נושאים יחד בחובות ובזכויות. דומה, שאחרי שבני זוג התגרשו, אין הם צריכים להמשיך לשאת בחובות משותפים ו/או בזכויות. לכן, אני סבורה שיש לסגור את החשבון המשותף. בהצלחה מורן סמון, עו"ד מנהלת הפורום ומומחית בדיני משפחה

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

גם אני לא הבנתי מה הקשר,

לדעתי הוא סתם מקשקש כי הוא רוצה להשאיר את החשבון המשותף. לא ברור למה. אולי זאת הדרך המוזרה שלו לנסות להישאר קרוב אלייך? טוב, פסיכולוגיה בגרוש זה לא ממש הקטע שלי אבל מה שאני חושבת זה שצריך להפריד כוחות. כל אחד עם החשבון שלו, עם הכסף שלו, עם הצרות שלו. גם אם זה קצת סיפור וקצת פרוצדורה, זה עדיף.

גם לי יש בעיה עם הגרוש אבל

אצלי הסיפור קצת אחר. הוא לא רוצה להישאר באותו חשבון , אני פשוט מעוניינת להחליף בנק כדי לא לראות אותו שם לפעמים. ביררתי קצת בנושא זה ממש לא מסובך לעבור בנק, יש גם עכשיו הרבה פרסומים על הבנקים השונים כמו שבטח שמת לב. במזרחי טפחות למשל יש עכשיו חודש מיוחד לעוברים, גם מקבלים 1500 ש"ח או לפטופ וגם הם עושים בשבילך את כל הפרוצדורה. מילה אישית, אל תסכימי שתישארו באותו חשבון, אני לא הייתי מקבלת את התירוץ שזה טוב יותר לילדים, נשמע מוזר

אתן צודקות

אני פשוט אעבור בנק, גם ככה אני לא מרוצה מהבנק הנוכחי.

להפריד מיד!

אין שום צורך בחשבון משותף. בעתיד, אם יווצר מינוס בחשבון ע"י הוצאות שהוא יעשה - את תצטרכי לכסות את המינוס ואת הבנק לא יעניין מי יצר אותו. להפריד כמה שיותר מהר!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר