צריכה עזרה ראשונית ויעוץ

אני ובן זוגי החלטנו להפרד כרגע אני מעוניינת להתחיל בתהליך הגירושין מה הדבר הראשון שאני צריכה לעשות האם ללכת לרבנות או לבית הדין כרגע אני הולכת לבד כי בעלי כל הזמן עובד האם אנחנו צריכים ללכת יחד כאשה ממה אני צריכה להשמר מה כדאי לי לדעת ומי יכול לייעץ לי חינם בשלב זה תודה תבורכו

שלום רב,

הצעתי אליכם, קודם לנסח הסכם גירושין ביניכם ואז לגשת ביחד לבית המשפט או לבית הדין כדי לאשר אותו. אם תגשי לבד לבית הדין הרבני, לא תוכלי לפתוח תיק גירושין בהסכמה. צריך את שני הצדדים.

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

מהודעות קודמות שלך

ניתן לחלץ שלושה פרטים חשובים: 1. יש ילד/ה/ים מעורבים. 2. תקופת הנשואין מאד קצרה, מאמצע 2006 לערך. 3. קיים פער גילאים לא קטן ביניכם. אם לוקחים בחשבון את שלושת הפרטים לעיל, לא הייתי ממהר לאוץ ולרוץ למשרדי בית הדין הרבני ו/או ביהמ"ש. קיימים, לטעמי, שני שלבים מקדימים מתבקשים לפני (!!!) מימוש הגישה לערכאות: 1. ניסיון ליעוץ והכוונה ע"י יועץ זוגי מוסמך, בעל ניסיון ואמון על שניכם. שלב זה מתבקש, כאמור, נוכח המקרה המיוחד. 2. אם ניסיון זה לא צלח, רצוי להגיע להליך של גישור, באשר הליך זה נושא יתרונות משמעותיים כגון: חיסכון רב בכסף, וכן חיסכון במפחי נפש מיותרים הקשורים בהליכים משפטיים ארוכים וסבוכים. באם שני השלבים לא צלחו - חלילה, תמיד פתוחה בפניכם הדרך לפנות לערכאות, באשר גישה לערכאות נימנת כאחת מזכויות היסוד הבסיסיות ביותר. זו דעתי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר