צריכה עזרה דחופה בקשר לפרידה

שלום אני זקוקה לעזרה אני כרגע מעוניינת להפרד מבן זוגי והוא ממני יש לנו 2 ילדים אחת בת שנה ושבע ואחד בן כמעט ששה חודשים לי יש כמה עסקים קטנים ולא רווחים וישנו עסק משותף שאני הקמתי את כל המערך השיווקי ואת כל התשתיות בן זוגי נתן את השרות של העסק העסק רשום על שמו וזה עסק שצבר תאוצה לאורך 3 שנים שהוא קיים רציתי לדעת האם אקבל חצי משווי העסק כולל הציוד בו ומי האדם שאני אמורה לפנות אליו להערכה? בן זוגי רוצה לתת לי כרגע 2500 שח בלבד להוצאות לזמן הפרידה עד שנתחיל בהליכים זה סכום שאינו מספיק לי אני גם לא יכולה לצאת לעבוד מאחר ויש לי קטןטן בבית בן זוגי לקח לי את כרטיס האשראי ככה שאין לי כסף בכלל האם יש פה מישהו שאני יכולה להתכתב איתו או לדבר איתו בטלפון על מנת לסדר את הראש הפחדים והדאגות? תודה רבה שולמית

עזרה

שלום שלומית שמי שלומי(צירוף מקרים) אשמח לשוחח ולדבר איתך. גם אני עובר אותו סיפור וסרט כמוך אבל מהצד הגברי. מאחר ולא מכובד לפרסם כאן מספר פון אמסור את המייל שלי ומשם נוכל לדבר.tamir1689@walla.com

שלומית שלום רב,

אני מציעה לך לפנות לייעוץ אצל עו"ד המתמחה בתחום. בהצלחה עו"ד מורן סמון מנהלת הפורום

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

מוכן להקשיב ולייעץ איפה שאפשר go880@walla.com

למה להפרד?

המלצה

יש לי עו"ד מצויינת ומומחית ולא לוקחת על ייעוץ. שווה להגיע אליה מכל מקום. צלצלי אלי ואמסור את מס' הטלפון שלה. 052-7764129 ניר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר