גירושין מן הסתם

הגיעו מים עד נפש, התייעצות: כנראה שנתגרש, אנחנו זוג נשוי כ - 8 שנים לפני החתונה קניתי בית, ואשתי לא הביאה כלום, אין משכנתא על הבית (רק זכאות מינימלית ביותר), לא עשינו הסכם ממון ויש לנו חשבונות נפרדים, שבחשבון שלי יש הרבה כסף, יש לנו שני ילדים קטנים בני 6 ו -2, מה קורה עם הבית? אני לא רוצה שהיא תגור שם. מה קורה עם הכסף שיש לי בחשבון האם אני צריך לתת לה חצי? לא עשינו הסכם ממון... הכסף נחסך לאחר החתונה מן הסתם...

הרכוש המשותף

אני לא מבינה את החשיבה שיש לך 2 ילדים מקסימים . 8 שנים של יחד ובסוף הכל מסתכם בכסף רכוש למה לא להתחלק חצי חצי או תחשוב על ילדים . המחשבה מה יוצא לי מהגירושין ....והכל נמדד בכסף בכסף ....אין שום רגש לא אהבתה את אישתך הילדים ....ומה אם קצת תחשוב קודם על המשפחה איך אני יכול לתרום להקל ולא רק לחשוב עם מה אני נישאר. כסף הולך כסף בא זה לא שווה.... תהייה חכם קח החלטות בתבונה שקול צעדיך . בהצלחה נעמה

שלום רב,

כל רכוש שנצבר לאחר הנישואין אמור להתחלק שווה בשווה בין הצדדים. מבצעים איזון משאבים בין הצדדים. ביחס לדירה - אם וככל שאשתך השביחה את הדירה, הן בשיפוצים והן בתשלום משכנתא - היא תהיה זכאית לפחות לחלק היחסי שאותו היא השקיעה. בכל מקרה אני מציעה לך לפנות לעו"ד לפגישת ייעוץ בנושא. בהצלחה מורן סמון, עו"ד מנהלת הפורום

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

הרכוש המשותף

אני לא מבינה את החשיבה שיש לך 2 ילדים מקסימים . 8 שנים של יחד ובסוף הכל מסתכם בכסף רכוש למה לא להתחלק חצי חצי או תחשוב על ילדים . המחשבה מה יוצא לי מהגירושין ....והכל נמדד בכסף בכסף ....אין שום רגש לא אהבתה את אישתך הילדים ....ומה אם קצת תחשוב קודם על המשפחה איך אני יכול לתרום להקל ולא רק לחשוב עם מה אני נישאר. כסף הולך כסף בא זה לא שווה.... תהייה חכם קח החלטות בתבונה שקול צעדיך . בהצלחה נעמה

זה מה שקורה שהבעל קמצן...

אל תדון אדם עד שתגיע למקומו

האם אתן מכירות את כל הסיפור? אולי ישנם מניעים שלא פורטו הגורמים לבעל לנהוג כך? יתכן שבגדה בו ועכשיו גם מעונינת להתגרש אחרי שהבעל גילה שאישתו מתפרפרת לה. מדוע אינה יכולה ללכת ולהשכיר בית (הוא הרי יצטרך לממן זאת, לא?).

אליהו אליהו החמוד

בגידה : נשואים זה חוזה וכשמהוא יוצא מתוך המסגרת, בגד, האשמה לא נופלת על הבוגד בלבד, 50% האשמה של הבן זוג . תחשוב על זה אם לא תבין אתה מוזמן לשאול. באהבה נעמה נ.ב דעתי בלבד

ובמקביל

כל אחת ההולכת בלבוש פרובוקטיבי אשמה ב- 50% מהאונס שביצעו בה? מה השטויות האלה? כל בוגד אשם ב- 100 אחוז בבגידתו. אם מערכת היחסים אינה תקינה, יש צורך לתקנה. אם לא ניתן לתקן יש להפרד, אבל לא לבגוד בבן הזוג (כדאי שתקראי את עשרת הדברות שוב - יש שם התיחסות).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר