קשר לאחר גירושין

התגרשתי לפני שבוע. זאת לאחר שנה מאד סוערת עם בעלי לשעבר. בעלי לשעבר עזב את הבית כבר לפני חודשיים. כעת לאחר הגירושין הקשר נשאר טוב, אפילו יותר טוב ממה שהיה שהיינו נישואים וחיינו באותו בית. יש לנו שני ילדים והחלטנו שבסופי שבוע נצא עם הילדים למקומות שונים ביחד כמשפחה בשביל הילדים. אני לא שלמה עם המצב, כי מצד אחד אני לא רוצה לטפח תקוות אצל הילדים. (קטנים בני 3 ו - 5), אך מצד שני החיוך והטוב שזה עושה להם שהולכים כמשפחה שווה את הכל! יש לנו הסכם בו מצויינים הסדרי ראייה מסודרים אך עדיין לא ממומשים. הגרוש שלי גר כרגע עם שותף לא באותה עיר שאני גרה עם הילדים. כרגע זה נוח אך השאלה מה הכי נכון לעשות? אני קצת מבולבלת מהמצב.

גרושין הם התחלה חדשה..

היי ריקי.. גרושין מבחינתך צריכים להיות התחלה חדשה.. הרגשה אחרת..ולא המשכיות של הזוגיות... בשבתות צריכה להיות לסרוגין עם הילדים ולסרוגין עם עצמך..לעכל ולחיות מצבך החדש..לעשות למען עצמך.. לגרום לעצמך האושר והפתיחות שאין לך זוגיות.. אשמח לשוחח במייל.. doron196666@walla.co.il

איזו תגובה מגעילה

מדוע שלא תצא ביחד עם בעלה לשעבר והילדים? אולי רק בגלל שאתה מציע להפגש איתה. לידיעתך, ישנם זוגות רבים שהתגרשו והתחתנו בשנית. אולי תהיה שם התאהבות מחודשת?

חכמולוג שכמותך...

חכמולוג איש מוסר שכמותך...קרא התגובה שלה... שהיא אינה מרגישה בנוח..שהילדים מפתחים ציפיות שאינן קיימות מבחינתה...אבל אתה איש המוסר והיושר..מחזיר עטרה ליושנה.. לך תצטרף אתה אלהם...ותהיה הגשר לאיחוד משפחות.

קשר לאחר גירושין

התגרשתי לפני שבוע. זאת לאחר שנה מאד סוערת עם בעלי לשעבר. בעלי לשעבר עזב את הבית כבר לפני חודשיים. כעת לאחר הגירושין הקשר נשאר טוב, אפילו יותר טוב ממה שהיה שהיינו נישואים וחיינו באותו בית. יש לנו שני ילדים והחלטנו שבסופי שבוע נצא עם הילדים למקומות שונים ביחד כמשפחה בשביל הילדים. אני לא שלמה עם המצב, כי מצד אחד אני לא רוצה לטפח תקוות אצל הילדים. (קטנים בני 3 ו - 5), אך מצד שני החיוך והטוב שזה עושה להם שהולכים כמשפחה שווה את הכל! יש לנו הסכם בו מצויינים הסדרי ראייה מסודרים אך עדיין לא ממומשים. הגרוש שלי גר כרגע עם שותף לא באותה עיר שאני גרה עם הילדים. כרגע זה נוח אך השאלה מה הכי נכון לעשות? אני קצת מבולבלת מהמצב.

לכי לאחר התחושות שלך

לאחר גירושין סוערים הכל נירגע השקט מגיע למשפחה , ושם קורים דברים טובים. לכי לפי ההרגשה הפנימית שלך ואם זה עושה טוב לילדים ולך, תזרמי על תפחדי ממה יהיה תני לילדים להינות והם יחליטו מה טוב עבורם תהיה להם לתמיכה למרות שעדיין הם קטנים . את לא מטפחת להם תקוות זה אמונות מהעבר שלך תני להם להכיר את אביהם את הצדדים היפים של האב וגם הלא נעימים לפעמים תני להם לחוות ולהרגיש לבד מה הם חשים מולו הם רק יעריכו אותך . כל החלטה שתקחי אני מחזקת אותך באהבה נעמה

להיות קצת קשובים

ישנם אנשים שמביעים את המצוקותיהם ומעלים בפרום. לכל אחד יש אפשרות להגיב והתגובה היא מיתוך נקודת מבט של המגיב . אז מה כאן כל המלחמות אני לא מבינה זה לא המקום לומר מה שחושבים והיא תחליט מה טוב עבורה. מבלי שתריבו על תשומת הלב שלה .

לכי לאחר התחושות שלך

לאחר גירושין סוערים הכל נירגע השקט מגיע למשפחה , ושם קורים דברים טובים. לכי לפי ההרגשה הפנימית שלך ואם זה עושה טוב לילדים ולך, תזרמי על תפחדי ממה יהיה תני לילדים להינות והם יחליטו מה טוב עבורם תהיה להם לתמיכה למרות שעדיין הם קטנים . את לא מטפחת להם תקוות זה אמונות מהעבר שלך תני להם להכיר את אביהם את הצדדים היפים של האב וגם הלא נעימים לפעמים תני להם לחוות ולהרגיש לבד מה הם חשים מולו הם רק יעריכו אותך . כל החלטה שתקחי אני מחזקת אותך באהבה נעמה

תודה על התמיכה

אני מאד מעריכה את התמיכה שלך. את צודקת אני אעשה מה שאני חושבת שהכי טוב בשבילי ובשביל הילדים. אם אני אחוש כי המצב לא נוח מבחינתי תמיד אפשר לשנות את הכללים... שיהיה לילה טוב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר