איך ממשיכים לחיות - עצתכם

תגידו לי איך ממשיכים לחיות עם הידיעה שמשפחתו לא רצתה אותי.עם מה שעברתי איתו עם ההשפלה. איך צומחים ממשבר איך ממשיכים לחיות עם הידיעה שאימו עשתה הכל כדי שאני יעוף מחייו היא , הרי היא אימו שלפה את הארנק בקלות לאחר שכל הנישואין היא לא עזרה בכלום, אני פירנסתי והיא מדי פעם שלחה אוכל עשתה דווקא השפילה מה לא. עכשיו הוא גר כמו סטודנט בן 20, משחק אותה מסכן מספר לכולם כל מה שחשבתי חלמתי כאילו חיי הם ללא ערך . נתתי הכל מעצמי. וזה מה שקרה.

תיקון

היא שלפה את הארנק בגירושין ולא בנישואין זו הכוונה. אני מרגישה דחויה איזה הרגשה נוראית. כמה שאני מבינה את הטירוף של האנשים האלה הרי היא הרסה גם את משפחתה וחינכה את הגרוש שלי לנהוג כלפי העולם כפי שהיא נוהגת בנבזות נצלנות ובקיצור בפרזיטיות

ממשיכים בכוח הרצון יש למען מי לחיות

תגידו לי איך ממשיכים לחיות עם הידיעה שמשפחתו לא רצתה אותי.עם מה שעברתי איתו עם ההשפלה. איך צומחים ממשבר איך ממשיכים לחיות עם הידיעה שאימו עשתה הכל כדי שאני יעוף מחייו היא , הרי היא אימו שלפה את הארנק בקלות לאחר שכל הנישואין היא לא עזרה בכלום, אני פירנסתי והיא מדי פעם שלחה אוכל עשתה דווקא השפילה מה לא. עכשיו הוא גר כמו סטודנט בן 20, משחק אותה מסכן מספר לכולם כל מה שחשבתי חלמתי כאילו חיי הם ללא ערך . נתתי הכל מעצמי. וזה מה שקרה.

סי ... מה לא בסדר?

נראה לי שבמכה אחת התפטרת מחבורה שלמה של אנשים לא טובים, הלוואי עלי.... מה לא בסדר? כל מה שאת צריכה אכשיו למצוא גבר נחמד ויתום......

היי סי כק

להיות חזקים !להסתכל על הכל בחיובי רק אז תרגישי טוב.גם אצלי חלק אמא שלו אשמה אז מה? היום אני בכלל לא חושבת עליה או עליו.שיהי לך רק טוב .עדן

סי ... מה לא בסדר?

נראה לי שבמכה אחת התפטרת מחבורה שלמה של אנשים לא טובים, הלוואי עלי.... מה לא בסדר? כל מה שאת צריכה אכשיו למצוא גבר נחמד ויתום......

אתה לא מבין כלום ולא תבין כלום

ואין צרוך להסביר לך רק שאלה מה אתה מנסה את כולן?

ממשיכים בכוח הרצון יש למען מי לחיות

תודה lololas

-------- הי סי -------

הודעתך הזכירה לי סיפור על 20$ מרצה אחד נכנס לאולם הרצאות באוניברסיטה. הוציא שטר של 20$ ושאל: "מי רוצה 20$ האלא?" כולם הרימו יד. אז הוא קימט את השטר עד שנראה משומש ושוב שאל: "מי רוצה את השטר הזה עכשיו?" כולם הרימו את הידים בלי היסוס. אז הוא זרק את השטר על הרצפה, ירק עליו, דרך עליו, שיפשף אותו עד שהוא נראה בלוי. הרים את השטר, הראה אותו לקהל הסטודנטים ושאל: "ועכשיו, אחרי כל מה שראיתם, מי רוצה את השטר הזה?" כולם הרימו את הידיים כמו קודם. אז המרצה אמר: "כולכם הבנתם שערך השטר לא נשחק, אפילו שהשטר עצמו כן. כך גם אתם, אפילו אם ישפילו אותכם, ינסו לבייש אותכם, יזלזלו בכם, ידחו אותכם. תדעו שהערך שלכם הוא לא נקבע ע"י זה. תלמדו ותשכילו לזהות את הערך של עצמכם." ---------- סי, זה גם המסר בשבילך -----------

תודה

אתה לא מבין כלום ולא תבין כלום

ואין צרוך להסביר לך רק שאלה מה אתה מנסה את כולן?

LOLOAS..... אני רק כותב מה שבא לי......

לא "מנסה" ובטח שלא עונה בשם אחרים - רק כשפונים אלי ! בבקשה.....

-------- הי סי -------

הודעתך הזכירה לי סיפור על 20$ מרצה אחד נכנס לאולם הרצאות באוניברסיטה. הוציא שטר של 20$ ושאל: "מי רוצה 20$ האלא?" כולם הרימו יד. אז הוא קימט את השטר עד שנראה משומש ושוב שאל: "מי רוצה את השטר הזה עכשיו?" כולם הרימו את הידים בלי היסוס. אז הוא זרק את השטר על הרצפה, ירק עליו, דרך עליו, שיפשף אותו עד שהוא נראה בלוי. הרים את השטר, הראה אותו לקהל הסטודנטים ושאל: "ועכשיו, אחרי כל מה שראיתם, מי רוצה את השטר הזה?" כולם הרימו את הידיים כמו קודם. אז המרצה אמר: "כולכם הבנתם שערך השטר לא נשחק, אפילו שהשטר עצמו כן. כך גם אתם, אפילו אם ישפילו אותכם, ינסו לבייש אותכם, יזלזלו בכם, ידחו אותכם. תדעו שהערך שלכם הוא לא נקבע ע"י זה. תלמדו ותשכילו לזהות את הערך של עצמכם." ---------- סי, זה גם המסר בשבילך -----------

אהבתי משל יפה מאוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כנראה שאני לא לבד

גם אני עברתי תהליך זהה לשלך מבין אותך ואת הכאב שאת חשה מאחל לך התחלה חדשה טובה בהרבה יותר במקום שבו ידעו לעריך אותך

אהבתי את התגובות המעודדות ,,,

אהבתי את התגובות המעודדות של החברים,במיוחד את הדוגמא עם ה-20$ אף אחד לא יכול להשפיל אותך ללא הסכמתך,האשה היא היסוד של היקום אבל הם לא מבינים את זה, מסכנים,וכל דבר הוא לטובה, כל מה שקורה הוא רק לטובה, תוכלי לקדם את עצמך ברוחניות אז תגלי כמה את הרבה יותר חזקה,ואיכותית,מסלול לימודי תעודה , מקנים לתלמיד היכרות מעמיקה עם טבע האדם, עם העולם ובעיקר - עם עצמו אני שולחת לך לינק לקורס,,באהבה

לא להפיל תיקים על אף אחד מסביב

הכי חשוב שלא תחשבי שכולם מסביבך כולל אימו אחראית לפרידה. לפרידה אחראים אתם בלבד, כל מי שמסביב רק אולי תרם לבסיס שאולי לא היה איתן מלכתכילה. אם תצליחי להבין זאת תצליחי אולי בפרק ב.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר