עצה לחיים

עצה לחיים

אז כפי שכתבתי אתמול,אני חוזרת ומספרת את חיי: נ+2 לא מאושרת רוצה לעזוב אך הצד השני לא רוצה להרפות טוען שעלי להישאר בגלל הילדים, חיים בחדרים נפרדים , אין זוגיות איני יכולה להתקרב אליו הוא מאוד רוצה אך איני רוצה ,מיואשת מרגישה פילפינית בבית .לא נמשכת אליו בכלל הוא לא רוצה להשתנות . עצתכם..

---- עצתי ----

שלום אוסנת. לפי תאורך את נמצאת במצב של תהיות ולבטים. ועדיין לא הגעת לשלב של חיפוש תשובות. אם כי עובדה שפנית לפורום מצביעה שאת די קרובה לזה. כדי לחפש תשובות צריך לנסח את השאלות הנכונות. וזאת עצתי לך. נסחי את השאלות הנכונות. כלומר התשובות לשאלות האלה ישמשו לך כיסוד להחלטות. בהצלחה.

תודה אדיק

ראשית כל מודה לך על ההתיחסות. שאלות רבות יש לי .אמרת ונכון אני מתלבטת קשות , אך יחד עים כל התהיות איני יכולה למצוא מנוח לרגשותי. כשנגמרה מבחינתי האהבה לבן זוג יש מצב להישאר ביחד? רק עבור הילדים? זו השאלה העיקרית. לוותר על רצונותי להיות אישה אוהבת ונאהבת ע"י אחר?לחוש אהבה , תשוקה, חשק,רצון לפגוש אותו... - מה שלי אין. כל כך קשה להחליט ,רוצה שתבין - יש לי הכל ואין לי כלום. ריקנות בדידות, לישון כל לילה לבד,- לא מוצאת את עצמי. אים תוכל להתייחס אשמח. תודה

לא !!!!

אין מצב להישאר ביחד אם נגמרה האהבה ! בטח ובטח שלא עבור הילדים, תחשבי לרגע, זה מה שאת רוצה שהילדים ילמדו? שלחיות כל אחד בחדר אחר בלי תקשורת זה נכון? זה מה שהיית רוצה שיקחו לחיים הבוגרים שלהם? ולשאלה העיקרית - אל תוותרי על עצמך. פשוט אל. ועצה אחרונה - דעי לך שכשלך קשה ורע או שאולי לא רע את פשוט לא מאושרת מי שסובל יותר מכולם אלה הילדים. הם הראשונים שמרגישים כי הם אלה שחיים איתך בבית. ממני.

------ שלחתי לך מאיל ------

תבדקי

לטלי

נכון מה שכתבת קשה ומורכב המהלך.יש מצב שתכתבי אלי למייל? תודה

----- היי אוסנת -----

קיבלת את המאיל ממני?

לטלי

נכון מה שכתבת קשה ומורכב המהלך.יש מצב שתכתבי אלי למייל? תודה

אוסנת

בשמחה, תכתבי לי מה המייל שלך.

תודה אדיק

ראשית כל מודה לך על ההתיחסות. שאלות רבות יש לי .אמרת ונכון אני מתלבטת קשות , אך יחד עים כל התהיות איני יכולה למצוא מנוח לרגשותי. כשנגמרה מבחינתי האהבה לבן זוג יש מצב להישאר ביחד? רק עבור הילדים? זו השאלה העיקרית. לוותר על רצונותי להיות אישה אוהבת ונאהבת ע"י אחר?לחוש אהבה , תשוקה, חשק,רצון לפגוש אותו... - מה שלי אין. כל כך קשה להחליט ,רוצה שתבין - יש לי הכל ואין לי כלום. ריקנות בדידות, לישון כל לילה לבד,- לא מוצאת את עצמי. אים תוכל להתייחס אשמח. תודה

גם לי היה הכל ולא היה כלום, היום אין לי כלום ויש לי הכל

אוסנת

בשמחה, תכתבי לי מה המייל שלך.

בוקר טוב

הי טלי המייל שלי : tali-1@012.net.il ,יש מצב שנתכתב במייל ? תודה

welcome back

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר