קצת חוששת מהעתיד כגרושה...

היי לכולם, מאז שהתגרשתי יש בי פחד שלא אמצא בן זוג מתאים ומה יהיה על עתידי. אני די צעירה, אין לי עדיין 30. אני מרגישה עצמאית, יפה ושיצאתי לדרך חדשה. וגם לפני הגירושין הרגשתי שהנה, אני מץגרשת ומתחילה לי חיים חדשים, ואתחיל לצאת עם מישהו חדש שנאהב והכל היה ורוד אבל היום..... יש קצת קשיים: את הסיפור שלי עם הגרוש אתם כבר מכירים וגידול הילדים לבד, אבל......למרות שאני עדיין לא מרגישה מוכנה לזגיות חדשה אני חושבת על העתיד.... האם אפגוש מישהו שירצה אותי עם 2 ילדים? האם הקסם שלי נשאר עדיין? שלא תבינו לא נכון: אני פוגשת הרבה גברים, ובתחילת הגירושין גם יצאתי עם מישהו לתקופה של 4 חודשים אבל אלו לא הגברים שאני רוצה לפרק ב'..... האם אני היחידה שחושבת על המחשבות האלו? נכון להיום אני עוד לא מוכנה לזוגיות, אבל כן חסר לי הפינוק והתשומת לב הגברית, שהייתי רגילה אלי, שטחית ללא כל מחוייבות מצידי שאני לא אצטרך להשקיע כי אני לא מסוגלת לתת / להעניק מעצמי כרגע...... אני מפנקת את עצמי בבגדים, מגפיים, איפור, אוכל , יציאה עם חברות וידידים וכך אני איכשהו מפצה את עצמי וחייבת לומר שנהנית מכל רגע. טוב לי עם הלבד אבל החשש מפני עתיד ארוך מאוד לבד בגלל נסיבות חיי קצת מדאיג אותי. האם חששותי מוכרות לכם? האם אין / יש לי סיבה לדאגה? תודה לתשובותיכם. חגית

אין סיבה שלא תמצאי את הנפש התאומה שלך

את נשמעת כמו בן אדם אינטיליגנטי, חם ולבבבי. אין סיבה שמשהו לא ימצא בך את כל היופי הזה .. תחשבי שבאיזשהו מקום יש בחור שחושב בדיוק את אותו הדבר על אם ימצא מישהי. להתאהב זה מאותם הדברים הפשוטים והמדהימים בחיים ... ואני בטוחה שזה יקרה גם לך תשמרי על גישה חיובית וזה יבוא! והכי חשוב תמשיכי ל

אפשר לשלוח לך חיבוק?

אני לחלוטין יודעת מה עובר עליך, אני מכירה כ"כ הרבה נשים סביבי שעוברות תהליך של גרושים, ותאימיני או לא , כולן מחוזרות וכולן שמחות עם ההחלטה שהן קיבלו (גם אם לא ב100% ההחלטה היתה שלהם. ולגבי מה שקודמתי כתבה- "הדברים הפשוטים בחיים" זה ממש מזכיר את המודעות של שטראוס החדשות, אבל הם צודקים- כי זה באמת מדהים מה אפשר לעשות עם הדברים הפשוטים בחיים, לפעמים אנחנו לא יודעים להאריך משהו עד שהוא איננו. תחשבי חיובי ויהיה חיובי! ושוה שולחת לך מפה חום ו

קצת חוששת מהעתיד כגרושה...

היי לכולם, מאז שהתגרשתי יש בי פחד שלא אמצא בן זוג מתאים ומה יהיה על עתידי. אני די צעירה, אין לי עדיין 30. אני מרגישה עצמאית, יפה ושיצאתי לדרך חדשה. וגם לפני הגירושין הרגשתי שהנה, אני מץגרשת ומתחילה לי חיים חדשים, ואתחיל לצאת עם מישהו חדש שנאהב והכל היה ורוד אבל היום..... יש קצת קשיים: את הסיפור שלי עם הגרוש אתם כבר מכירים וגידול הילדים לבד, אבל......למרות שאני עדיין לא מרגישה מוכנה לזגיות חדשה אני חושבת על העתיד.... האם אפגוש מישהו שירצה אותי עם 2 ילדים? האם הקסם שלי נשאר עדיין? שלא תבינו לא נכון: אני פוגשת הרבה גברים, ובתחילת הגירושין גם יצאתי עם מישהו לתקופה של 4 חודשים אבל אלו לא הגברים שאני רוצה לפרק ב'..... האם אני היחידה שחושבת על המחשבות האלו? נכון להיום אני עוד לא מוכנה לזוגיות, אבל כן חסר לי הפינוק והתשומת לב הגברית, שהייתי רגילה אלי, שטחית ללא כל מחוייבות מצידי שאני לא אצטרך להשקיע כי אני לא מסוגלת לתת / להעניק מעצמי כרגע...... אני מפנקת את עצמי בבגדים, מגפיים, איפור, אוכל , יציאה עם חברות וידידים וכך אני איכשהו מפצה את עצמי וחייבת לומר שנהנית מכל רגע. טוב לי עם הלבד אבל החשש מפני עתיד ארוך מאוד לבד בגלל נסיבות חיי קצת מדאיג אותי. האם חששותי מוכרות לכם? האם אין / יש לי סיבה לדאגה? תודה לתשובותיכם. חגית

אין סיבה שלא תמצאי את הנפש התאומה שלך

את נשמעת כמו בן אדם אינטיליגנטי, חם ולבבבי. אין סיבה שמשהו לא ימצא בך את כל היופי הזה .. תחשבי שבאיזשהו מקום יש בחור שחושב בדיוק את אותו הדבר על אם ימצא מישהי. להתאהב זה מאותם הדברים הפשוטים והמדהימים בחיים ... ואני בטוחה שזה יקרה גם לך תשמרי על גישה חיובית וזה יבוא! והכי חשוב תמשיכי ל

חגיתי,

הי מותק, אני לא נעלמתי , אני עוברת שבוע הבא דירה ועייפה עייפה עייפה מהכל.... האריזות, הפירוק, המיון, גמרו לי את הכוחות ואין לי זמן וכוח לנשום.. כתבי לי במייל, אני רוצה לחזור לקשר איתך ולסיפורך כרגע יש לי הרבה הרבה הרבה מה להגיד, כתבי לי.. אורלי

הי חגית

אני מרגישה ממה שכתבת שאת לא ברורה לעצמך..(התגובה שלי מאוחרת ובטח זה כבר חלף...כמו כל דבר) אין לך רצון חזק לזוגיות..ואם יש לך הוא מונע כרגע מפחד של להשאר לבד. ממה שכתבת מרגיש לי שאת עדיין רוצה להיות לבד... להיות לבד...אבל באמת לבד..זו תחושה אדירה!! בכל זאת זוגיות זה שיתוף וויתור. לבד את לא חייבת כלום לאף אחד(חוץ מהילדים כמובן) גם לגבר הכי מדהים..אחרי כמה זמן מתחילים לצוץ ה"חסרונות"..ואת צריכה ללמוד להסתדר עם זה... את יכולה להנות מהחופש בנתיים....לעשות רק מה שבא לך... כשתרצי זוגיות באמת- אז זה מה שתקבלי. עד אז תהיי עם עצמך...תאהבי את עצמך...תעריכי את עצמך...תפנקי את עצמך... כי כשהוא יבוא תקבלי את הכי טוב שמגיע לך...כי ככה התרגלת!!! ותהיי כל כך מלאה מעצמך שתוכלי גם לתת!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר