גירושין.

גירושין.

אני אם ל-2 בנות קטנות ונמצאת בתהליך גירושין מייגע ומתיש. חתמנו על הסכם גירושין שבו נכתב סכום המזונות, משמורת ,ועוד... אתמול היה צריך להיות לנו סידור גט , והוא לא הגיע,אני רוצה לסיים את זה וכל הזמן זה נדחה ונדחה, אני תשושה, ופשוט לא יודעת היכן להניח את ראשי, כמובן שלקחתי את כל החסרונות שבגירושין, אני עובדת במשרה מלאה , הבנות האחת בת 9 ,צריכה את עזרתי בלימודים , ובשאר דברים., יש לי גם ילדה בת 3 שהיא גם צריכה אותי ,ואני נחלקת לכמה, אני לא יוצאת ולא מבלה , אפילו אני לא זוכרת מתי פינקתי את עצמי במשהו קטן ולו ב-100 ש"ח , הוא לא עוזר בפרוטה , לא בשכ"ד, ולא בהוצאות כלכלה , לא בגנים ולא בחוגים , ולא בשאר צרכי הבית, הוא איננו עובד, וכל הוצאות נופלות על כתפיי הכ"כ קטנות. ילדתי הקטנה בוכה מדי פעם וקוראת לאביה ופשוט הלב נקרע ,הגדולה מפנימה יותר אבל אני רואה את הקושי העצום שלה. אני מייחלת לעצמי המון אומץ וכח להמשיך הלאה , וכן לכל הנשים שעוברות תהליך מהסוג הזה.

קראתי מה שכתבת

אני כבר גרושה כמה שנים, מחזקת את ידייך. עושה רושם שכבר לפני כן הכל היה עלייך...לפחות עכשיו את לא צריכה לטפל בו..את כנראה מאוד חזקה... רציתי לכתוב לך שאני מאוד מעריכה אותך, אחרי זמנים קשים יש זמנים טובים יותר...מאחלת לך שתפני זמן לעצמך..אפילו כרגע בדברים הקטנים,,,תכיני לך קפה בצלוחית יפה, עם איזה פרח, עם פתק לעצמך... תכיני לך אמבטיה מפנקת עם נרות ומשהו טעים ליד..או איזה ספר. מאחלת לך הרבה טוב.

אולי זמן לבחינה מחדש?

קראתי מה שכתבת

אני כבר גרושה כמה שנים, מחזקת את ידייך. עושה רושם שכבר לפני כן הכל היה עלייך...לפחות עכשיו את לא צריכה לטפל בו..את כנראה מאוד חזקה... רציתי לכתוב לך שאני מאוד מעריכה אותך, אחרי זמנים קשים יש זמנים טובים יותר...מאחלת לך שתפני זמן לעצמך..אפילו כרגע בדברים הקטנים,,,תכיני לך קפה בצלוחית יפה, עם איזה פרח, עם פתק לעצמך... תכיני לך אמבטיה מפנקת עם נרות ומשהו טעים ליד..או איזה ספר. מאחלת לך הרבה טוב.

כמו תמיד....

מאיה הכי הגיונית ולעניין, תקשיבי לה, יש לה הרבה מאד מה להציע ולהגיד, כל מילה במקום.

תודה לך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר