שאלה למורן

שאלה למורן

האם יש תקדימים לביטול הסכם גירושים אני וויתרתי על הכל הבית האוטו החובות הזכויות הסוציאליות חתמתי על הסכם שהגדיר אותו כבר מישהו גזר דין מוות.חתמתי בלב שלם כי זאת הדרך היחידה להתפטר מהחלאה. סיפור של איומים התאבדויות מעקבים פשוט סרט. שיפוי מזונות. והוא עדיין סוחט אותי. והאם אפשר לבטל תלונות במשטרה? וכן לתקן את הסכם הגירושין עקב סחיטה?

בוני, אני יודעת שביקשת ממורן לענות

אבל חשוב לי לכתוב לך: אני וויתרתי על הכל, בית גדול,ועוד המון רכוש. אפילו את החדר שינה שאני בחרתי הוא רצה. הייתי במקום של שינוי...של ללכת...של להמשיך הלאה...ועצם השינוי הרגשתי ברת מזל....רעננות...החופש שתיכף מגיע...חוסר סבלנות...הרגשתי החזקה. עשיתי ט ע ו ת!!!!!!! את תתקלי בקשיים....קודם כל:את תתקלי בהתנהגות אחרת לגמרי ממנו- אחרי ההסכם.אני מוכנה להתערב איתך על מה שתירצי!!! תכי בברזל כשהוא חם.... את עדיין יכולה לתבוע בשם הילדים.תיבדקי. את תיצטערי...את עוזבת עם ילדים וזה לא אחראי ולא הוגן מצידך לוותר בשמם ולתת להם לחיות באוירה של מתח כלכלי. כשיש מתח כלכלי יש מתח נפשי. מה את מתרגשת ממנו?! זו המניפולציה שלו..ואת גורמת עוול בוויתור הזה!!!שתדעי!!!את לא עושה לו טובה! זו חובתו לתת לילדיו!! מה תעשי אם אחרי כמה חודשים הוא יכיר מישהי אחרת, יעשה לה ילדים והכל יהיה שלהם???? קחי הכל(רגשות, פחד, אשמה....)שימי בצד ותחליטי בהגיון קר... בבקשה תקשיבי לי, למען הילדים שלך!

בוני בוקר טוב,

בעקרון, קיימים תקדימים ביחס לביטולי הסכמים שנחתמו תחת כפיה, עושק, סחיטה ואיומים...על מנת שהסכם שכזה יבוטל עליך להוכיח את טענותיך. אני מציעה לך לפנות לעו"ד על מנת לקבל חוו"ד מקיפה יותר ביחס למקרה הספציפי שלך.

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

היי בוני, מבחינה מצפונית אפשר להבין אבל המציאות...

המציאות שונה לגמרי בוני. אני בדעה של מאיה. היא כ"כ צודקת והיא עוד מדברת בהיגיון ומניסיון אישי.... זה שהוא מאיים / איים להתאבד זו מניפולציה כדי לקבל ה כ ל ממך ולזרוק אותך אח"כ לכלבים... עם הילדים. לדעתי האישית, אם יש לך ילדים קטנים יהיה לך מאוד קשה וזה מניסיון אישי שלי. שוב בדעתה של מאיה, תניחי לרגשות ושימי אותן בצד, אם הוא רוצה להתאבד שיתאבד!!!ושלא יאיים עלייך שלא יהיה לך מצפון בנוגע אליו, .... ותחשבי רגע בהגיון, ואת נראית לי כמישהי עם היגיון: אם הוא כ"כ רכרוכי כזה, כזה שמאיים להתאבד אם לא תוותרי לו ,אם לא תתני לו מה שהוא רוצה, ולא מרחם עלייך שאת לוקח איתך את הילדים, מדוע שאת תרחמי עליו? הרי אין לך נכסים כפולים..... כמו שאני מכירה את המערכת הזאת, הכל מניפולציות נגדך..... תקשיבי למורן, תתייעצי עם עו"ד טוב ותשני את ההסכם עם כל מה שצריך לעשות...... איתך תמיד...... ומבינה מאוד ללבך, ולרגשותייך. נכון, יש לנו עדיין סנטימנטים ורגשות רחמים ואשמה לצד השני שבעבר נקרא גם "בעלי" אך שהוא נלחם, תשיבי לו מלחמה,אל תשכחי שאת חייבת זאת לילדייך, אל תוותרי בשמם..... כאחת שגרושה כבר 10 חודשים, לא קל להיות ללא בית משלך, ללא מזונות, ללא חסכונות וכד'... חגית

בוני, אני יודעת שביקשת ממורן לענות

אבל חשוב לי לכתוב לך: אני וויתרתי על הכל, בית גדול,ועוד המון רכוש. אפילו את החדר שינה שאני בחרתי הוא רצה. הייתי במקום של שינוי...של ללכת...של להמשיך הלאה...ועצם השינוי הרגשתי ברת מזל....רעננות...החופש שתיכף מגיע...חוסר סבלנות...הרגשתי החזקה. עשיתי ט ע ו ת!!!!!!! את תתקלי בקשיים....קודם כל:את תתקלי בהתנהגות אחרת לגמרי ממנו- אחרי ההסכם.אני מוכנה להתערב איתך על מה שתירצי!!! תכי בברזל כשהוא חם.... את עדיין יכולה לתבוע בשם הילדים.תיבדקי. את תיצטערי...את עוזבת עם ילדים וזה לא אחראי ולא הוגן מצידך לוותר בשמם ולתת להם לחיות באוירה של מתח כלכלי. כשיש מתח כלכלי יש מתח נפשי. מה את מתרגשת ממנו?! זו המניפולציה שלו..ואת גורמת עוול בוויתור הזה!!!שתדעי!!!את לא עושה לו טובה! זו חובתו לתת לילדיו!! מה תעשי אם אחרי כמה חודשים הוא יכיר מישהי אחרת, יעשה לה ילדים והכל יהיה שלהם???? קחי הכל(רגשות, פחד, אשמה....)שימי בצד ותחליטי בהגיון קר... בבקשה תקשיבי לי, למען הילדים שלך!

למאיה

כמה שאת צודקת חביבתי, מילים כדורבנות, כל אחת צריכה להדפיס את מה שכתבת ולתלות את זה על הפריג'ידר ולקרוא את זה יום יום!!!!!!!!

למאיה

אני מוותרת על בית ואוטו שערכם כערך החובות שלו,מזונות 1300 לילד. אנחנו לפני תאריך למתן גט הבחור מחר הולך ל"ביקושים" הוא מתכוון לפתע!!! להתחתן עם מישהי שהכיר לפני שבועיים אישה ו3ילדים ולהכניסם לבית שוויתרתי.הילד השני שלי בן 11 בחר להשאר איתו אבל עכשיו הילד מתחרט והוא אמר לי אמא אני לא מאמין שבחרתי בית במקום משפחה פתאום הבן שלי מוצא את עצמו מוקף ב4 אנשים זרים שהשתלטו על כל חלק בבית. ואני כבר חתמתי על ההסכם שכולל בתוכו משמורת על 2 ילדים ועכשיו המצב השתנה אני מחכה לגט בכדי לבצע שינויים.

הי בוני

קודם כל אני מתנצלת שלא עניתי...הייתי כמה ימים מנותקת מאינטרנט. תתייעצי עם עו"ד מה לעשות כדי להחזיר לעצמך את הזכויות. אין שום סיבה שתוותרי...להיפך...את צריכה לקבל יותר בגלל שאת נישארת עם הילדים....בהצלחה!

למאיה

כמה שאת צודקת חביבתי, מילים כדורבנות, כל אחת צריכה להדפיס את מה שכתבת ולתלות את זה על הפריג'ידר ולקרוא את זה יום יום!!!!!!!!

הי upup

תודה....האם זה את או אתה??סתם מעניין אותי.

שאלה למורן

האם יש תקדימים לביטול הסכם גירושים אני וויתרתי על הכל הבית האוטו החובות הזכויות הסוציאליות חתמתי על הסכם שהגדיר אותו כבר מישהו גזר דין מוות.חתמתי בלב שלם כי זאת הדרך היחידה להתפטר מהחלאה. סיפור של איומים התאבדויות מעקבים פשוט סרט. שיפוי מזונות. והוא עדיין סוחט אותי. והאם אפשר לבטל תלונות במשטרה? וכן לתקן את הסכם הגירושין עקב סחיטה?

כן אפשר לשנות תמיד

מורן , במיוחד לאור מה שטענת שהחוזה נעשה תחת איומים והטרדות החוזה אינו כבל בדיני חוזים ואישות לכן זה לא תקף . אך צריך לקחת עו"ד וזה עולה כסף למרות שיש עורכי דין לשם מצווה . בהצלחה לך מורן ץ וצריך פשוט להחליט לצאת למאבק שישנה את חייך ויעלה את הביטחון העצמי שלך

הי upup

תודה....האם זה את או אתה??סתם מעניין אותי.

זה הוא

אבל רחוק מכאן

הי אורנה. מה זה אומר- רחוק מכאן?

מאיה בוקר טוב ושבוע נפלא

סליחה שאני מתערבת, רחוק מכאן הכוונה שהוא גר ונושם בקנדה... רחוק רחוק וקררררר מכאן.... וחוץ מזה מה שלומך יקירתי? כתבתי לך במייל האישי, קראת? דברי איתי, אני דואגת לך.... מעריצה אותך.. אורלי

זה הוא

אבל רחוק מכאן

הי אורנה. מה זה אומר- רחוק מכאן?

מאיה בוקר טוב ושבוע נפלא

סליחה שאני מתערבת, רחוק מכאן הכוונה שהוא גר ונושם בקנדה... רחוק רחוק וקררררר מכאן.... וחוץ מזה מה שלומך יקירתי? כתבתי לך במייל האישי, קראת? דברי איתי, אני דואגת לך.... מעריצה אותך.. אורלי

הי אורלי..שבוע נפלא גם לך!

אז גם אני רחוקה...גרה ונושמת אי שם...אבל קרובה בלב אצלי הכל בסדר...אין סיבה לדאגה..תודה לאל...אצלנו לא מדליקים מסכים בשבת..לכן לא עניתי...אני אכנס בקרוב...ואענה לך. אצלנו לילה ומאוחר ומחר יש לי יום עמוס..וטוב אני מקווה. אני הולכת לישון. שיהיה לך יום קסום.

מאיה חמודה

את משגעת אותי עם הכיתובים שלך, מדהימה שכמותך ! תעני לי למייל הפרטי שלי לאחר שתקראי את שכתבתי אני לך, שווה לי לחכות ... ועד אז, פשוט מחכה לשמוע ממך באופן אישי יותר. שלך כתמיד אורלי

הי אורלי מדהימה

תודה תודה...תודה שכתבת לי אני כבר ניכנסת להסתכל.ואענה לך כמובן.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר