מחר הגט

מחר הגט

חברים מחר יש לי דיון לגט, אני מקווה שהטמבל לא יחזור בו חתמתי על הסכם שלא מבטיח לי עתיד ורוד מבחינה כלכלית הכל בשביל החופש!!!!!!!!!! תחזיקו אצבעות

הי בוני

מקווה בשבילך שלא וויתרת יותר מדי. מאחלת לך שיהיה פשוט ברבנות...זה לא מעמד פשוט..אבל עוברים את זה .... אנחנו הלכנו אח"כ לאכול במסעדה יחד. בהצלחה.

דבר ראשון: בוני שיהיה לך בהצלחה רבה רבה!!

המעמד לא פשוט בכלל. במיוחד שהגרוש עשה לי הצגה מול הפרצוף שהוא מדבר עם חברה שלו, צחק איתה בטלפון ואמר שסוף סוף הגיע הרגע המיוחל וסוף סוף עוד כמה רגעים הוא יהיה חופשי ממני. זה עשה לי הרגשה נוראית. לפני מסירת הגט, הרבעזב אותנו בחדר לרבע שעה כדי להשיג עדים. הלכתי לשירותים ובכיתי נורא. כמה שרציתי בזה זה היה לי קשה, לא יכולתי להסתכל לו בעיניים כשהוא מסר לי את הגט...... זה היה קשה לי נורא. אח"כ הוא פשוט נעלם . ציפיתי לנשיקה וחיבוק ו"בהצלחה" משהו טוב שנאמר אחד לשני אבל הוא פשוט יצא משם, לדעתי הוא בכה וברח אבל את זה לעולם אני לא אדע כנראה....... ולך מאיה: איך אפשר ללכת למסעדה ולאכול יחד אחרי מעמד כזה עצוב , זהו סוף של נישואין, התפרקות המשפחה, סוף תקופה חשובה בחיים. איך אפשר? ואיך סיימתם ברבנות? עצוב לחשוב על זה..... חגית

מחר הגט

חברים מחר יש לי דיון לגט, אני מקווה שהטמבל לא יחזור בו חתמתי על הסכם שלא מבטיח לי עתיד ורוד מבחינה כלכלית הכל בשביל החופש!!!!!!!!!! תחזיקו אצבעות

איזה כיף לך שנפטרת מטבל אני גם נפרדתי מאיזה טמבל אבל עדיין לא סיימנו הכל

הוא לוחץ- לכו תדעו מה הוא זומם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר