הי שרוניל'ה...

הי שרוניל'ה...

מה עניינים? את בטח כועסת ומאוכזבת שלא יצרתי קשר בסופ"ש למרות שקבענו ותיכננו... ובכן מתנצלת אבל זוכרת שבשבוע שעבר ביום ההולדת שלי לא חגגתי ולא יצאתי מהבית בגלל ההחלקה בשיער שעשיתי ואז הושבתתי ואסור היה לי ללכת לחדר כושר (זה היה עונש כבד מידי!) אסור היה להרטיב, לחות וזיעה. אז דווקא ביום ההולדת שלי למרות שחברים הזמינו אותי לחמת גדר וקנו לי כרטיסים ברגע האחרון ביטלתי והקרבתי את הימים האלו למען השיער. בסופו של דבר זה היה משתלם לאללה והתוצאה שווה את ההקרבה. יצא לי פיצוץ ואני כל היום רק מקבלת מחמאות והשיער חלק וכזה כייף, נראה מעולה! ובכן ביום שישי ושבת חגגתי בגדול את היומולדת שלי עם כל החברים והיה ענק !!!! יצאנו ביום שישי למקום מאוד מאוד מיוחד ברמת ישי ורקדנו על השולחנות והשתוללנו ואני עם השיער הרגשתי מיליון דולר, אגב חגגנו גם את הבשורה על ההיריון של חברה הכי טובה שלי שבהיריון מחבר שלה.(הוא גרוש עם ילד בן 6 והיא גרושה עם ילד בן 4 וחצי) והאם מה זה מאושרים ביחד, זה מלמד שפרק ב' הרבה יותר מוצלח מא' ויש חיים אחריי... קיצר שבוע קודם הם הרי הודיעו לי על ההיריון והוא כל כך מתרגש כמו איזה ילד קטן הוא כבר הרבה זמן רוצה ילד, היא לעומתו רצתה עוד קצת לחגוג ולהתבליין, אבל הוא רוצה אח לבנו הגדול וגם רוצה ילד ממנה כך שהם בעננים, חגגנו יחד את היומולדת שלי והריון שלה והיא צחוקים ושתיה וכייף חבל"ז. שבת בבוקר נסענו לעשות שופינג וקניתי מלא דברים, ואח"כ קינחנו ב"לה גופרה". היום חזרתי לדיאטה שלי... וממחר אני חוזרת לחדר כושר, אוף התגעגעתי כל כך וכל יום מתקשרים אליי משם החברים לשאול אם אני חולה?? הם לא רגילים לא לראות אותי כל יום !!. עכשיו אחרי כל החגיגות של סופ"ש ועכשיו כשכבר אני אחרי ההחלקה שכל כך רחלמתי עליה, אני מתפנה אליך. מתי ניפגשות?? יש לי עוד מלאן מלאן לספר לך.תקשרי בערב לפני "האח הגדול" אספר לך על החגיגות, על ההריון ועל עוד דברים חדשים שקרו ב"זירה"....נשתמע אהובתי אורלי

אורלי

הפורום לא נועד להשארת הודעות אישיות לחברי הפורום או קוראים אחרים..בשביל זה קיים המייל. אני אודה אם את התכתובות הללו לעבירי למייל על מנת שלא להעמיס על הפורום בהודעות אישיות שאח"כ אולי אתבקש למחוק. תודה מורן סמון, עו"ד מנהלת פורום מתגרשים

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

הי מורן

צר לי על כך שאנשים בוחרים לפנות אליך ולהטרידך בנושאים שאינם מהותיים ואף אין בהם עניין. צר לי עוד יותר על כך שאנשים מחטטים בתכתובות שאינן קשורים אליהם ועושים מזה "חגיגה". אני את שלי הבנתי.קיבלתי את הערתך ואפעל בהתאם. צודקת ! אעשה זאת מהמייל הפרטי שלי, כך אמנע מהחטטנים למינהם כאבי ראש וסבל מיותרים. תודה .

לאורלי

את משהו!!!באמת נראה לך שיש מישהו בפורום כאן שמעוניין לדעת מה את עושה בחיים הפרטיים שלך?? ואם כן נראה לך שיש מישהו כזה- נראה לך שיש לך זכות להשתמש בפורום כאן כדי להעביר לו מסרים?? נראה לך שאת יכולה אחר-כך לקרוא למישהו חטטן אחרי שאת טורחת קשה לעניין פה "חטטנים"....??? נראה לך???!!! רדי לעם אורלי..את לא עושה יותר "חיים" מאף אחד אחר ולא נתקלת בפחות בעיות מאף אחד אחר... תהיי חלק מאיתנו...תשתפי בבעיות נישמח לעזור...תעני לאחרים אם את יכולה לעזור....זה למה אנחנו כאן.

מאיה יקרה

ראשית תודה על פנייתך אלי. תתפלאי,אבל יש אנשים שתחום התעניינותם מתחיל ונגמר בהתעסקות באנשים אחרים... ואני באמת לא מנסה פה "להתגרות" באף אחד/ת.לא זו הכוונה שלי. אני מרגישה אחת מכם ויש לי את אותם צרות ובעיות כמו לכולנו. אבל חמודה כאן לא המקום לפרט ולספר לך יותר מזה. אני יותר ממזמינה אותך לפנות אליי למייל הפרטי שליואשמח מאוד מאוד לשתף אותך בסיפור האישי שלי ובמה שקורה כאן בפורום. המייל שלי הוא: orlyra3@walla.co.il מזמינה אותך לרשום לי את המייל שלך, ובשמחה נדבר באופן אישי אורלי

הי אורלי

תודה על תגובתך. ניסיתי להעיר לך על תחושה שהיתה לי כאן בפורום...והיא קשורה אליך...אולי גם לעוד אנשים אבל זה לא ממש מעניין אותי. אני מאוד מעריכה את ההזמנה שלך לכתוב לך לאימייל, ואולי אעשה זאת בעתיד....אבל אני מלאה מסיפור חיי כרגע...אני יודעת שלכל אדם יש סיפור...שחלקו הגדול אגב,מורכב מנקודת המבט שלו....גם מה קורה כאן בפורום-הוא מנקודת המבט שלך... אין לי ספק שאת וודאי אדם מעניין וסיפור חייך מעניין ואולי יגרום לי להזדהות...אבל בשלב הזה של חיי אני מעדיפה להשאר במקום לא אישי. בכל מקרה תודה לך...אני מאחלת לך ימים טובים ויפים והרבה טוב.

הי מאיה

באמת תודה על תשובתך. שמחתי לראות שגילית הבנה והבנת שאני לא אדם רע , אלא רע לי כאדם ! אני מאחלת לך באמת מכל הלב שבעיותיך יגיעו לפתרונן על הצד הטוב ביותר ובמהירות האפשרית. אני מאחלת לך שתהיי במקום הכי טוב שרק את יכולה, והלוואי הלוואי ויהיה לך ולילדיך רק טוב ! אכן, לכל אחת ואחד מאיתנו יש "תיק" לא קטן שמלא בבעיות, אצלי מסתבר על כל אחת שנפתרת קופצןות להן עוד 4 חדשות וזה מן מערבולת כזאת. אבל אני רוצה לתת לך טיפ, תקראי בהזדמנות ראשונה את הספר "הסוד". זה עוזר, בודאות. כי אם תאמיני, תקווי, תבקשי, ותרצי - הטוב יגיע ! מכל הלב, את הכי טוב אני מאחלת לך ושוב כמובן את מוזמנת בכל עת לכתוב לי באופן אישי ואולי כפי שאמרת ישנן דברים זהים... בהצלחה ממני אישית.

הי אורלי

לא חשבתי לרגע שאת אדם רע, חלילה. אני מאחלת לך כל טוב , מאחלת לך שתדעי שכל מה שמגיע אלייך מגיע לטובה. שנדע להעריך את מה שיש. תודה על כל מה שכתבת, וסליחה אם פגעתי במשהו.

מאיה יקרה

תודה על המילים החמות, החיזוקים והתמיכה הרגשית. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם. יהיה בסדר, אני בטוחה. כרגע קשה, אבל בשביל להגיע לקשת בענן צריך שיירד עליך גשם.. אז אני מחכה.. הטוב יגיע, זה בטוח... לשרותך תמיד והכתף שלי תמיד פנויה כדי להישען עליה... שלך אורלי

הי אורלי

אני שמחה שכתבתי לך מתוך הלב...שמחה שענית לי מתוך הלב. שיהיה שבוע טוב.

היי

היי לכול
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר