למי שמבין בעו"ד של נעמ"ת

האם יש פה מישהו/י שנעזר בשירותיהם? האם כדאי? וכמה בערך עולה? הייתי אצל עו"ד והבנתי שזה משהו בסביבות ה45 אלף ש"ח מינימום....אני בשוק!! אז מה עדיף לעשות "מאמץ" ולקחת עו"ד פרטי או מנעמ"ת? אני מקווה שבעלי בסופו של דבר ישתדל לגמור את זה כמה יפה שאפשר, אני ממש לא מעונינת ל"פשוט את עורו" ומאוד מקווה שיתחיל חיים חדשים בקרוב, אני רק רוצה שיהיה טוב עם ילדינו ולא יכניס בהם ארס על אימם... איזה תהליך כואב זה...וזה עוד לא התחיל לגמרי.... תודה וחג שמח

עצתי לך היא שתנסו להגיע להסכם, כי זוהי הדרך הזולה והיעילה

ביותר, להבדיל מניהול של תיק גירושין שלם עם כל המשתמע ממנו. בכל מקרה תדאגי ליצוג הולם, בין אם בהסכם ובין אם בניהול מאבק משפטי ארוך, כאשר אלה - פחות או יותר - המחירים.

סיוע משפטי

דרך הסיוע המשפטי יש עו"ד אם את זכאית אז זה לא עולה לך כמעט למעט תשלומי אגרות.זה טוב למי שלא יוצא למלחמה ממשית זה ממש לא כמו עו"ד פרטי,

היי מלי.

אני נעזרתי בעו"ד של נעמת, וזה עלה לי לפני שנה סך של 3000$ + אגרות בית משפט. בכל מקרה אם את מחליטה לקחת עו"ד, קבלי עצה ידידותית וקחי עורכת דין, בעיניינים כאלה עדיף אישה. נסי לדבר עם בעלך ולהגיע לאיזו שהיא הסכמה, זה יקל על המצב, וגם על כל מה שיבוא בעקבות הגירושים. בכל מקרה בהצלחה. ממני.

תודה רבה רבה לך ולכולם

למי שמבין בעו"ד של נעמ"ת

האם יש פה מישהו/י שנעזר בשירותיהם? האם כדאי? וכמה בערך עולה? הייתי אצל עו"ד והבנתי שזה משהו בסביבות ה45 אלף ש"ח מינימום....אני בשוק!! אז מה עדיף לעשות "מאמץ" ולקחת עו"ד פרטי או מנעמ"ת? אני מקווה שבעלי בסופו של דבר ישתדל לגמור את זה כמה יפה שאפשר, אני ממש לא מעונינת ל"פשוט את עורו" ומאוד מקווה שיתחיל חיים חדשים בקרוב, אני רק רוצה שיהיה טוב עם ילדינו ולא יכניס בהם ארס על אימם... איזה תהליך כואב זה...וזה עוד לא התחיל לגמרי.... תודה וחג שמח

פניתי לעו"ד מנעמ"ת לא הייתה רצינית

אז עברתי לעו"ד אחרת ההיא מנעמ"ת אמרה שהכל יקח זמן בקיצור סחבת והיא במקרה מייצגת חברה שלי שלא נגשה מנעמ"ת והכל לוקח זמן לא רצינית היא לא מספיק לוחמנית לא מתאמצת יותר מידי יש לה זמן שלנו אין

סיוע משפטי

דרך הסיוע המשפטי יש עו"ד אם את זכאית אז זה לא עולה לך כמעט למעט תשלומי אגרות.זה טוב למי שלא יוצא למלחמה ממשית זה ממש לא כמו עו"ד פרטי,

תשלומי עו"ד ששולמו מראש

עו"ד לעניני גירושין שיצג אותי ביקש מראש את כל הסכום שזה הרבה מאוד עבור כמה פגישות בבית המשפט בלחץ בו הייתי שרויה חתמתי על חוזה שבמידה אני מפסיקה את התקשורת אני משלמת את כל הכסף היו רק שני פגישות והגעתי לשלום בית למי אני פונה לבדוק אם החוזה חוקי ואם אני יכולה לקבל חלק מכספי בחזרה .

למי שמבין בעו"ד של נעמ"ת

את יכולה לפנות ללשכה לסיוע משפטי

עורך דין לגירושין

לעניות דעתי עדיף לפנות אל עורכי דין מתאימים שעוסקים רק בכך, להקל ראש עלול לעלות ביוקר. אני מכירה עורך דין גירושין בשם קובי נסי לפנות אליו.

יש עורכי דין שיתנו לך יעוץ חינם

אני קיבלתי אפילו שלא פתחתח תיק. נסי עורך דין גירושין ברמת גן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר