לפני יומיים היה לי יום הולדת ולא ממש חגגתי....

היי לכולם, החג אצלי היה מבועס ממש. דווקא ברגעים כמו חגים הכל חוזר אלי. זה התחיל יומיים לפני החג והתעוקה בלב ובנשמה חגגה יותר ממני. אני מנסה כל הזמן להתעלות על עצמי ולהרגיש טוב עם עצמי ועם הגירושין אך לפני החג פשוט הייתה צלילה עמוקה לתהום היאוש. הוא ממשיך לא לשלם לי, לא מוכן אפילו לשמוע על תשלומים, גם לא את הסכום שנקבע להחזר החובות המשותפים. הוא רק שומע שאני דורשת, את הכסף שהוא חייב לי ולילדי, גם את החזר החובות הרובצים עלי הוא חייב לחלוק איתי והוא ממש לא בכיוון. הוא טוען שהוא לא עובד, שאין לו כסף אפילו לסיגריות אבל....... כשבחג פגשתי אותו לתת לו את הילדים , הוא נעל נעליים חדשות, בגדים חדשים והסתפר לכבוד החג. והבן הגדול שלי היה איתו במוסך לתקן את הרכב החדש שקנה ...... אז אין לך כסף לקנות סיגריות???. כולי רתכתי מעצבים, כמובן לא לידו ושהלכתי הביתה פשוט בכיתי על מר גורלי ועם מי נפלתי. כ"כ נכון המשפט שצריך לדעת ממי להתגרש יותר עם מי להתחתן.... אז מה שטוב ושמח בסיפור הוא שבערב רה"ש בחור שאני יוצאת איתו שלח לי המון הודעות יום הולדת שמח, חברות התקשרו לאחל מזל"ט אבל בגדול לא חגגתי ובכיתי המון. אז שיהיה לי יום הולדת שמח ומאחלת לעצמי שהשנה תהיה הרבה יותר מוצלחת מהקודמת שהייתה גרועה ביותר מכל הבחינות.... מאחלת שנה טובה לכולם, גמר חתימה טובה, ושהשנה תהיה הרבה יותר מוצלחת מקודמתה. מאחלת לכולם מה שאתם מאחלים לעצמכם ויותר. יום טוב חגית

מאחל לך שהשנה יהיה הרבה יותר טוב

מאחלת שנה טובה וגמר חתימה טובה, ושהשנה תהיה הרבה יותר מוצלחת מקודמתה. מאחלת לכולם מה שאתם מאחלים לעצמכם ויותר.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר