למה עשית לי את זה?

למה עשית לי את זה?... מרוב כאב אני לא יכולה לנשום. כל הזמן מלווה אותי מן תחושת מחנק שכזו, ואני מרגישה כל-כך עשוקה ומרומה. ידעת שאני בהליכי גירושין, ארבעה חודשים רצופים חיזרת אחריי ואני הייתי כמעט אפאטית אליך, כי הכאב על ד' שיתק אותי שלא לדבר על הפחד לאהוב שוב. אמרת לי את המילים הכי יפות בעולם, הבטחת הבטחות מפליגות. קול הפעמונים שלך עודנו מהדהד באוזניי. גם הריח שלך לפעמים עוד מרחף בחדר והגעגוע, הוא חותך לגזרים. קורע את הנפש, פוער בה מן חלונות כאלה שאני רוצה לקפוץ דרכם החוצה ולהתרסק ככה, לאלף חתיכות שלא יישאר ממני כלום, שלא ארגיש דבר. סיפרתי לך הכול על עצמי, גם על כך שבילדותי לא קיבלתי אהבה כמו גם את העובדה שהמגע הפיזי ה"אוהב" הראשון כביכול שחוויתי בחיים, חוויתי עם החבר של אבא שלי, שהתחיל להתעלל בי מינית כשהייתי בת 11. מאז כל מגע, כל חיבוק מתקשר אצלי עם ניצול וקשה לי מאוד בשל כך לתת אמון בבני-אדם. הסברתי לך עם איזה מטען אני מתהלכת וזה לא מנע ממך לפגוע בי ככה. לשדוד לי את הלב ואח"כ לזרוק אותי רק בגלל שהערתי לך כמה הערות, כשעם כול הערה שהשחלתי, הנחתי בצידה כמה ליטופים לאגו שלך כדי שלא תיעלב. אבל אתה היית רגיש מידי, רגיש מידי לעצמך לא לי. בכל פעם שהחרמנומטר שלך חצה את הקו האדום, את המפלס העליון שלו, באת אלי להתרוקן. כל פעם המצאת לי תירוץ, למה אנחנו לא יוצאים החוצה, למה אתה לא מספר לחברים ולמשפחה שלך עליי, למה אין לי חלק בחיים שלך. אף פעם לא הרגשתי חופשייה באמת להתקשר אליך, תמיד חיכיתי שאתה תתקשר ואתה עינית אותי בהמתנות ארוכות לאות חיים ממך. ותמיד השיחות היו קצרות ושטחיות, ללא התייחסות של ממש לדברים שכתבתי לך במכתבים הארוכים והמושקעים כל-כך ששיגרתי אליך. לא ידעת להעריך בי כלום חוץ מאשר האיכויות שלי במיטה. לא ידעת להחמיא לי על כלום והערות תמיד היו לך בשפע, תשבחות ממך רק רפלקס המציצה שלי קיבל והוא עבד בשבילך חזק כדי שתהיה מרוצה מהדבר היחיד אולי שהיית מסוגל ליהנות ממנו אצלי. השאר פשוט לא עניין אותך, ובכל זאת אני מתגעגעת כל-כך מבלי אפילו לדעת למה ולמי, אולי לי' שהיכרתי בהתחלה, לפני כמה חודשים. לי' שחיזר אחרי ונתן לי להרגיש על פסגת העולם וברגע אחד העיף אותי משם בבעיטה. עצוב לי כל-כך.

חיזקי ואמצי

אני מקווה שהקשר הזה יחשל אותך לעתיד, את נסחפת רק בגלל המצב המבולבל שהיית בו, הזמן ירפא את הכל תמשיכי הלאה אל הקשר הבא ותרכשי את הספר "למה גברים מעדיפים ביצ'יות"

השאלה היא לא למה הוא עשה לך את זה אלא

למה את נתת לו לעשות לךאת זה! גשי לטיפול ובררי עם עצמך מה גרם לך להיות במקום הזה ותגלי על עצמך דברים....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר