האם להתגרש

האם להתגרש

אני נשואה מזה כ20 שנה גלתי לאחרונה שבעלי מרמה אותי בסכומי כספים והימורים למיניהם ישלנו 3 ילדים 2 בנות גדולות ותינוק בן שנתיים ולא רק זאת הוא גם מריח לא נעים וסובל ממחלות שלא לוקח כדורים ומבלה באירועים מהעבודה לבד אני מרגישה שאני נשואה על הנייר והאם הוא צריך לשלם לי מזונות כאשר הוא ויתר לי על הבית ועל האוטו כאשר אני משתכרת כמעט כמותו או אלף שקל יותר והאם 1000 שקל מזונות זה טוב או כמה היום מקבלים בערך מזונות על תינוק אחד כאשר המשכורת שלו נטו 7500 שקל דנה

להתעורר מותק...........

מה את סוגרת דילים עם בעלך על המזונות? יש בית משפט תני לבית המשפט להחליט כמה מזונות את ראוייה לקבל, לא לסגור שום עסקה עם הבעל לבד............ראי הוזהרת

האם להתגרש

שלום לך סיגל תודה על תשובתך שהפתיעה אותי אך אני ציפתי לתשובה יותר ענינית וארוכה שתתיחסי למצב של בעלי ותגדי מה דעתך כי רשמת לי תשובה תתעוררי מה את רומזת שמגיע לי יותר מזונות אף על פי מה שכתבתי לך שהוא מוותר לי על הבית והאוטו אבקש שתתיחסי

החץ שיצא מהלב

יקירה....אין שאלה. זוהי שאלה רטורית לחלוטין. להתגרש ואתמול. מעלים כספים, מהמר....כלכך מוכר, כלכך רחוק, כלכך מצמרר שוב ושוב. רגע אחרי גם בלי מזונותיו את תהיי היחידה ששולטת בהוצאות. את תדעי לנתב את חייך וחיי ילדייך. את לא מצילה רק את עצמך. את מצילה גם את הבית שייבנה יום אחד לילדייך. הימורים (וזה וודאי) זה גנטיקה+התנהגות נילמדת. תעצרי את כדור השלג הזה בדור הזה. הורידי באחוזים ניכרים את הסיכוי שאחד מילדייך ילקה במחלה. לכל עזרה, תמיכה נפשית, עצה אני בשבילך. aviv072@walla.com

להתעורר מותק...........

מה את סוגרת דילים עם בעלך על המזונות? יש בית משפט תני לבית המשפט להחליט כמה מזונות את ראוייה לקבל, לא לסגור שום עסקה עם הבעל לבד............ראי הוזהרת

בני כמה הילדים?

האם רובצת על הנכס משכנתא? האם מקום העבודה שלו מסודר? קופות גמל פנסיה וכדומה, אני לא מקבלת הסדר שכזה לקבל בית ורכב, אני מאמינה בחצי חצי, מוכרים הבית מתקדמים, ומקבלים פסיקה מהשופטת למזונות, האמיני לי היא גבוהה בהרבה מאלף שח. 1350 זה בסיס יש תוספות יש מדור, קחי משכנתא קטנה קבלי מדור חצי מההוצאות השוטפות של הילד וכדומה............בקיצור קחי עורך דין טוב. בהצלחה.

האם להתגרש

סיגלי את שאלת בני כמה הלדם תינוק בן שנתיים ושתי בנות 20 22 וכן בעלי עובד במקום מסובסד עם כל התנאים ששאלת את טוענת חצי חתי כך גם אני חשבתי תחילה אך הוא לבד בעצמו אמר על כל השנים שרימתי אותך בכספים והימורים אני מוותר על הבית והאוטו מה את אומרת על זה לכן הגענו להחלטה אצל הרב ברבנות על כל מה שכתבתי לך וכעת נראה לי שהוא מתחרט ורוצה חצי חצי בגלל שהרב אמר לו לשלם סכום מסוים לילד וקבענו 700 שקל ואני ביקשתי סופית לםחות 1000 שקל מה דעתך על כך

אם ם להתגרש

סיגל שאלת אם יש משכנתא כן יש ואני משלמת אותה כל חודש 2500 שקל סיגל יש לי שאלה האם בפורום זה עונים מומחים רק הוא גם סתם אנשים מכל סוגים והמגזרים

האם להתגרש

אני נשואה מזה כ20 שנה גלתי לאחרונה שבעלי מרמה אותי בסכומי כספים והימורים למיניהם ישלנו 3 ילדים 2 בנות גדולות ותינוק בן שנתיים ולא רק זאת הוא גם מריח לא נעים וסובל ממחלות שלא לוקח כדורים ומבלה באירועים מהעבודה לבד אני מרגישה שאני נשואה על הנייר והאם הוא צריך לשלם לי מזונות כאשר הוא ויתר לי על הבית ועל האוטו כאשר אני משתכרת כמעט כמותו או אלף שקל יותר והאם 1000 שקל מזונות זה טוב או כמה היום מקבלים בערך מזונות על תינוק אחד כאשר המשכורת שלו נטו 7500 שקל דנה

האם להתגרש

סיגל שכחתי לציין שהוצאתי אותו מחשבוני אמרו לי בבנק שאני יכולה לטבוע אותו על שרימה אותי במשך 20 שנה בכספים אך לזה אני לא מעונינת להגיע כי סהכ הוא אבא לילדי אך האם זה נכון

ראשית...

את נשמעת מאוד מבולבלת ובמצב כזה אל תפעלי לבד ללא יעוץ. קודם הקדימי אותו ופתחי תיק בבית משפט לעניני משפחה שם עדיף מבחינת מזונות ילדים.זה פשוט: ניגשים לבימ"ש לעניני משפחה ופותחים תיק. יציעו לך גישור ואם הוא יסכים לכי על זה .זה טוב לך ולילדים.גם אם בסוף לא תתגרשי התיק יסגר וזהו. שנית גשי ליעוץ עו"ד דחוף אם אין לךכסף גשי לנעמ"ת או ויצו. ורשמי מה שהיא אומרת לך על נייר כי מהבלבול לא תזכרי כלום...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר