סמדר אני לא התרגזתי פשוט חשבתי שאיבדתי את השפיות

מה שבלי שום קשר יכול להיות שקרה . פשוט, ירון עם ה"אופטימיות הקוסמית" שלו חושב שהחיים ורודים. ואל תדאגי לחזור אין לו לאן, בכל מקרה.

או שאני ירדתי מהפסים או......

חייבת לשמוע מה דעתכן, אז ככה, בכל מה שהיה תמיד השתדלתי לשמור על אווירה נעימה, לא לריב לא להתכסח, כל מה שרציתי זה רק לא לראות אותו, כל השאר לא היה חשוב, כן נותן כסף לא נותן, לא נכנסת לזה. ועכשיו, בא יום אחד המקסים שלי ואומר : יש מצב שאת מכינה לי סיר של...(איזה מאכל שהוא אוהב)? אז עכשיו אחרי שסיימתם לצחוק, בבקשה, איך הייתן מגיבות? יום טוב ממני.

סיר, אוכל, בילוי, חוויה משותפת......גרושים אחרים.

התשובה לשאלתך תסתתר בגוף הסיפור שלי, אמש קבעתי עם חבר ל"חצי יום כיף". נפגשנו, חצינו את העיר על האופנוע וכשהגענו לשנקין הוא שאל: "גרושתי כאן עם הבת לסושי. יש מצב שנשב איתן?" לרגע בהיתי בו בעיניי איילה. רגע אחרי ישבנו על הבר, ארבעה אנשים שהחיבור ביניהם אזוי לאוזן, צוחקים, טועמים מתבדחים ואני למדתי את שרצה להעביר לי. "בינינו נגמר. לא יכל עוד. אבל היא המשפחה הכי יקרה לי. מגדלת איתי בהרמוניה את היקרים לי. אני תמיד שם בשבילה ואני ישן בשקט כי היא תמיד ולתמיד תהא בשבילי. היא אחותי הנבחרת. המשפחה שלי. היא לא תהווה איום על שום זוגיות שתהא לי..." מדהים. ואנו, צריכות להיות מספיק נאורות להרחיב ולראות כמה זה נכון עבור כולם....

בוקר טוב,אביבית יקרה

מצויין שזרמת איתו,ונראה שנהנת מאוד האמת...אני לא רואה את הלשעבר שלי עם ה ,אני והילדים סועדים ביחד,מבחינתי מאוד הזוי ומכוער.אבל כייף לקרא דברים שכאלה... יאללה,מה קורה עם המפגש? מתגעגעת אליך שיהיה לך יום מקסים

תרימי אותו....(את המפגש) ומהר...

חוצמזה אפשר בקטנה (בזוג או שלישיה....). מסעדה מדהימה...(קינג גורג) וזולה.... מי בא?

אוריתוש,

אנחנו לא בכאסח ממש לו, זה בדיוק מה שניסיתי להסביר בכל ההקדמה הארוכה. אין סיכוי שאני אבקש ממנו לעשות משהו בבית מפני שמאז ומתמיד אני זו שתיקנה סתימה או החליפה מנורה או כל מה שרק תרצי. ועדיין.... זה נשמע לי הזוי.

התנצלתי מראש על הדוגמאות הסטראוטיפיות.

כמובן שהתכוונתי לעצם הרעיון.את עושה למענו והוא למענך. כשהשורה התחתונה היא שכל זה למען בריאותם הנפשית של הילדים שרואים הורים שפויים,מתקשרים ובוגרים. הורים שהם מודל לחיקוי גם אם הם בנפרד.

אז ככה ובציניות יתרה

מתנצלת מראש על הרשעות. אומרת לו כן בטח. מכינה את הסיר וכשהוא בא לקחתו משחקת אותה מועדת ושופכת עליו את הסיר....ואופס..... גם יצאת בסדר וגם האכלת אותו יופי

ואז מה?

עומדת במטבח יום שלם ומנקה את המטבח מתכולתו של סיר שלם? במי "נקמת" פה בעצם?

אחוה? רעות? נתינה הדדית? אז שייתן לי גט !!!!

או אולי שישלם מזונות? או שבלי כוונה ישתתף בהוצאות על הילדים ? נראה לי הרבה יותר אחוה ורעות. ממני

או קיי,את זה לא ידעתי.

אם זה המצב, אין ספק שזו בקשה מפגרת מצידו.

תרימי אותו....(את המפגש) ומהר...

חוצמזה אפשר בקטנה (בזוג או שלישיה....). מסעדה מדהימה...(קינג גורג) וזולה.... מי בא?

אני באה

או קיי,את זה לא ידעתי.

אם זה המצב, אין ספק שזו בקשה מפגרת מצידו.

אם כך טלי...יש גבול לכל תעלול

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר