או שאני ירדתי מהפסים או......

חייבת לשמוע מה דעתכן, אז ככה, בכל מה שהיה תמיד השתדלתי לשמור על אווירה נעימה, לא לריב לא להתכסח, כל מה שרציתי זה רק לא לראות אותו, כל השאר לא היה חשוב, כן נותן כסף לא נותן, לא נכנסת לזה. ועכשיו, בא יום אחד המקסים שלי ואומר : יש מצב שאת מכינה לי סיר של...(איזה מאכל שהוא אוהב)? אז עכשיו אחרי שסיימתם לצחוק, בבקשה, איך הייתן מגיבות? יום טוב ממני.

חחחחחחחחחחחחח הצחיק אותך

שילך לאמא שלו שתכין לו. מה לא הבין שזהו? נגמר אלה אם כן בא לך להכין לו שלא ממש נראה לי. את לא ירדת מהפסים, הוא ירד.

אף אחד לא ירד מהפסים.

אם היחסים נורמאליים וטובים (במסגרת המגבלות כמובן) אז אפשר ואף רצוי לעשות דברים אחד למען השני. את מכינה לו סיר עם האוכל החביב עליו ובהזדמנות אחרת הוא יפתח לך סתימה בכיור או יתלה מדף (סליחה על הדוגמאות הסטראוטיפיות). מצד שני אם אתם בכסאח, הבקשה שלו בהחלט מטופשת ברמת הקשר הבסיסי ולא כי הוא האקס.

חייבת לשמוע מה דעתכן, אז ככה, בכל מה שהיה תמיד השתדלתי לשמור על אווירה נעימה, לא לריב לא להתכסח, כל מה שרציתי זה רק לא לראות אותו, כל השאר לא היה חשוב, כן נותן כסף לא נותן, לא נכנסת לזה. ועכשיו, בא יום אחד המקסים שלי ואומר : יש מצב שאת מכינה לי סיר של...(איזה מאכל שהוא אוהב)? אז עכשיו אחרי שסיימתם לצחוק, בבקשה, איך הייתן מגיבות? יום טוב ממני.

איפה דיויד שלנו שיצלצל לרכבת - דיויד -

ממשיכה לצחוק מתעלמת מההערות.

איפה דיויד שלנו שיצלצל לרכבת - דיויד -

את צוחקת עלי ועדיין לא אמרת איך את היית מגיבה

אף אחד לא ירד מהפסים.

אם היחסים נורמאליים וטובים (במסגרת המגבלות כמובן) אז אפשר ואף רצוי לעשות דברים אחד למען השני. את מכינה לו סיר עם האוכל החביב עליו ובהזדמנות אחרת הוא יפתח לך סתימה בכיור או יתלה מדף (סליחה על הדוגמאות הסטראוטיפיות). מצד שני אם אתם בכסאח, הבקשה שלו בהחלט מטופשת ברמת הקשר הבסיסי ולא כי הוא האקס.

אוריתוש,

אנחנו לא בכאסח ממש לו, זה בדיוק מה שניסיתי להסביר בכל ההקדמה הארוכה. אין סיכוי שאני אבקש ממנו לעשות משהו בבית מפני שמאז ומתמיד אני זו שתיקנה סתימה או החליפה מנורה או כל מה שרק תרצי. ועדיין.... זה נשמע לי הזוי.

אז ככה ובציניות יתרה

מתנצלת מראש על הרשעות. אומרת לו כן בטח. מכינה את הסיר וכשהוא בא לקחתו משחקת אותה מועדת ושופכת עליו את הסיר....ואופס..... גם יצאת בסדר וגם האכלת אותו יופי

את צוחקת עלי ועדיין לא אמרת איך את היית מגיבה

בטח שאמרתי. בתגובה למעלה... ממשיכה לצחוק ומתעלמת.

"ביקש ונשאר בחיים"... נו טוב...

אף אחד לא ירד מהפסים.

גם אני חושבת כך...

ואולי ביום נתון גם את תצטרכי את עזרתו,וגם אם לא...אולי יפנים,שמלחמות זה לא רווחי,וכדאי לשאוף לטוב,שיהיה טוב לכולם.זו דעתי

אוריתוש, ישר כוח .. כן ירבו נשים כמותך

אוריתוש,

אנחנו לא בכאסח ממש לו, זה בדיוק מה שניסיתי להסביר בכל ההקדמה הארוכה. אין סיכוי שאני אבקש ממנו לעשות משהו בבית מפני שמאז ומתמיד אני זו שתיקנה סתימה או החליפה מנורה או כל מה שרק תרצי. ועדיין.... זה נשמע לי הזוי.

אולי זוהי דרכו - לא קונבנציונאלית ככל שתהא - לומר לך

שדרכו אינה רק "לא בכאסח", אלא שבאחווה, רעות, נתינה הדדית - למרות הגירושין? הדדיות לא חייבת להיות במובנה הקלאסי ......

אחוה? רעות? נתינה הדדית? אז שייתן לי גט !!!!

או אולי שישלם מזונות? או שבלי כוונה ישתתף בהוצאות על הילדים ? נראה לי הרבה יותר אחוה ורעות. ממני

טלי, אם הוא לא משלם מזונות, ולא נותן גט

מה הדילמה בכלל? לא מכינים כלום, גם לא נותן כסף, את מפרנסת את הילדים שהם גם שלו ועכשיו את צריכה לפרנס גם אותו ע"י כך שתכיני לו אוכל?, היום זה סיר, מחר כביסה, מחרתיים חוזר לגור איתך....(לא רעיון טוב כל כך נכון) ואל תשכחי לקחת הכל בקלות, החיים עוברים וצריך לדעת לנצל את הטוב שבהם ויש טוב, הרבה. תהפכי את זה לבדיחה וכך לא תתרגזי כל כך.

סמדר אני לא התרגזתי פשוט חשבתי שאיבדתי את השפיות

מה שבלי שום קשר יכול להיות שקרה . פשוט, ירון עם ה"אופטימיות הקוסמית" שלו חושב שהחיים ורודים. ואל תדאגי לחזור אין לו לאן, בכל מקרה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר