סוף להוצל"פ

לאן

למיטה? אתה חמוד ואופטימי חסר תקנה.....

למעשה, כשבאתי לעולם, בא יחד איתי המושג "אופטימיות קוסמית"

לא נשמע יותר טוב אם.

משם היו ממשיכים הביתה ואז הבת זוג גם היית מגיע ויוכלו לעשות שולם??? נשמע הכי טוב לא? עוד דקה לב ונסיכה יקפצו עלי תרגעו זה בצחוק אבל ניסית פעם להתחבר אליה? יכול לצאת רק טוב מזה במיוחד לילדים?

הצחוק שלך מהול בעצב רב ובטימטום.

תגיד אתה בסרט?????? נראה לך דבר שכזה??השיעמום שלך????????? אל תדאג ידידי,הילדים לא צריכים את "החיבור" בינינו,להיות מאושרים... תחשוב על זה...

אני צוחק איתך. תרגעי

סתם רציתי לראות את התגובה שלך. אל תכעסי. אם הייתי לידך בטח היית מכניסה לי מחבת לראש (כמו בסרטים המצוירים). חוץ מזה הכל בסדר אצלך? את רואה שאת לוקחת את הדברים בפורפורציות כאלה? יאאללה כולם בני אדם סה"כ

לא נשמע יותר טוב אם.

משם היו ממשיכים הביתה ואז הבת זוג גם היית מגיע ויוכלו לעשות שולם??? נשמע הכי טוב לא? עוד דקה לב ונסיכה יקפצו עלי תרגעו זה בצחוק אבל ניסית פעם להתחבר אליה? יכול לצאת רק טוב מזה במיוחד לילדים?

תגיד אתה בסרט?????? נראה לך דבר שכזה??השיעמום שלך????????? אל תדאג ידידי,הילדים לא צריכים את "החיבור" בינינו,להיות מאושרים... תחשוב על זה...

קלעת כמעט בול,תוריד סיליקון בשפתיים

אז מה עם יש לה סיליקון בחזה

זה דבר יפה ומושך ומאוד מאוד סקסי. אם אישה יכולה להיות מטופחת אז למה לא? את מטפחת את עצמך? או עכשיו תגידי לי "אני לא צריכה. אני מספיק יפה". אז רגע אמרת שיש לכם גוף דומה אך שלך טבעי ושלה לא?

עוד משהו

פרחה - למה כי היא מתלבשת חשוף וחציות מיני ? וסיליקון בחזה ובשפתיים? הכל מקנאה

קלעת כמעט בול,תוריד סיליקון בשפתיים

נסיכתי, שימי לב, מרגיש לי שידור חוזר....

שלומית ורועי ?

צודקת...וגם יודעת שצרתי כצרתך

אבל מסקנותיי שאם אשב אחכה "ואגג'דר" הם בכל מקרה לא יגיעו ואני אשקע. אי לכך צמצמי הוצאות מיותרות... חפשי מקור הכנסה נוסף שיוסיף גם קצת אור מרץ וסיפוק (הצלחתי לשלב ביזנס ופלזר), ויבוא היום שהכסף ייגבה. הנחי את שריר המוח לתרגל שזוהי קופת חיסכון צוברת רווחים... קשה. הפעם לא יודעת אם לומר אפשרי, גם אני בשלבי ניסיון.....

היי אביבי...

בקשר למקור הכנסה נוסף, חשבתי על הרעיון. לא קל יהיה לי למצוא משהו נוסף, אל תשכחי שיש לי שני קטנים בבית. כל יום אני ב - 5 בבית הדבר היחיד שאני חושבת עליו זה אולי בימי שישי בבוקר ואולי, אם הוא יעמוד בסדרים אז פעמיים בשבוע אחה"צ. לא יתר מזה.... צרתנו צרה צרורה יקירתי. מה קורה עם המזונות אצלך כיום?? ניסית לעקל לו משהו לאחרונה והאם הצלחת? חגית

אני צוחק איתך. תרגעי

סתם רציתי לראות את התגובה שלך. אל תכעסי. אם הייתי לידך בטח היית מכניסה לי מחבת לראש (כמו בסרטים המצוירים). חוץ מזה הכל בסדר אצלך? את רואה שאת לוקחת את הדברים בפורפורציות כאלה? יאאללה כולם בני אדם סה"כ

צ'או

נסיכתי, שימי לב, מרגיש לי שידור חוזר....

שלומית ורועי ?

וזאת הסיבה שרשמת "שחברי הפורם לא יכעסו"

צ'או

למה צאו'

כי את יודעת שהדברים נכונים? ואין לך מה להגיב. בסוף כולכן מתייאשות

לא נשמע יותר טוב אם.

לב לא קופצת על אנשים שהיא חושבת שמחפשים פרובוקציות בכוח

למעשה, כשבאתי לעולם, בא יחד איתי המושג "אופטימיות קוסמית"

נסיכה, במחילה .... והבהרה

מה כבר נאמר כאן???? סה"כ העלתי השערה - אולי מאד קלושה ותלושה - שמה יתכן לחיבוק והנשיקה גם המשך. דבריי היו טהורים וללא שום כוונה שלילית, חלילה.
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר