סוף להוצל"פ

אתה יודע מה...

מהיימן יותר מאמא שלה,זה בסדר מבחינת? מקרובי משפחה שלה,זה בסדר?חשוב טוב...האמת שהרבה דברים אני לא יכולה לחשוף בפורם,אבל המעט..שהאמא שלה התקשרה אלי ואמרה הלוואי שהיא הייתה מתה במקום האחרת?אווווץ-קצת כאב. למה נשארתי איתו?אהבתי אותו,נלחמתי בשבילינו שנים...והאמת גירושים היו שוום למוות...אבל עכשיו אני יודעת שזה קרוב לגן עדן. הנמשיך...רכילות... שאלה,מה אתה עושה בפורום הזה?סתם משועמם?

אז אני יספר לך עוד משהו

את יודעת בעולם הזה יש המון ילדים במיוחד בנות שלא מסתדרות עם ההורים. ולא מדברים שנים עם ההורים. אז זה יכול לקראות לכולם.. אז אולי את ואני והרבה לא יכולים להבין את זה אבל יש מקרים. אולי אמא שלה שונאת אותה והם לא הסתדרו כל החיים אז... למה היא הרעה? אולי אמא שלה הרעה? לכי תדעי מה היה שם. אי אפשר לשפוט. אז עדיין אין לך הוכחה דרך אגב כן אני סתם פה כי כבר עברתי את כל הדברים הללו ומתעניין

לא מכירה אותה וממש לא מעוניינת

מה תגיד על זה שמי שראה אותו אמר שהוא נראה כמו הומלס? לבית שלהם הם נכנסו לפני מספר חודשים,לאחר שיפוצים נרחבים.ומה הוא מספר לילדים?שהיא חולה והרופא אמר ואמר...ועבר עוד שבוע ועוד ועוד,ראבק בקצב הזה הבנאדם צריך ליגסוס לא? שיוווווווו שכחתי להגיד,שהוא אמר לי אתמול שאם זה ימשיך כך...הוא יחפש דירה לעצמו..

אז בטח את שמחה שהוא יעבור למקום אחר

לא? העיקר לא איתה? אבל תאמיני לבנצי זה לא יקרה כ"כ מהר. אנחנו גברים כאלה

אתם מאצ'ואים...שבסוף כמו כלבלבים רוצים הבייתה

אם כבר אז כבר

מזכירה אותך ? ואאאי הלך על אותו דבר? אני לפחות הלכתי על מישהי עם חזה קצת יותר גדול, וקצת יותר רזה וקמת יותר גבוהה. במיטה יותר טובה? יכול להיות כי מה שהמאהבות עושות במיטה לעולם האישה לא תעשה. כמה חבל

נו פרייר או לא?מיילא גם כסף שתסדר אותו,נאדא.

מיילא אחד שניים היו אומרים,אבל עוד רבים,נו בחייך

רבים מה?

אמרו שהיא זונה? יכול להיות גם על חברה שלי מה עוד אפשדר כבר להגיד על בן אדם. די כבר יאללה. זה הכל דיבורים ועוד דיבורים

נו פרייר או לא?מיילא גם כסף שתסדר אותו,נאדא.

כסף זה לא הכל בחיים

האושר עדיף וכנראה הוא חיפש את זה. כמוני לא את הכסף אלה את הזוגיות

אתם מאצ'ואים...שבסוף כמו כלבלבים רוצים הבייתה

למה נראה לך שהוא רוצה הביתה?

נראה לי שאת טועה. מה יש לו לחפש בבית כשחיי כמו רווק כל חייו. זה שלא היינו בבית כל היום זה בגלל שלא היה לנו כיף איתכם פשוט לא היה טוב. לא היה עניין . מאוד פשוט. ועכשיווו.............. השמיים הם הגבול

אז עכשיו את מקנאה?

כן צודקים רוצים ימים לבד. למה לא? מה רע?

לפני שנקבל נזיפה מחברי הפורם...

מקנאה הכל אצלי באיזי... לא מוותרת על שום דבר,לא מחסירה ממני שום דבר,מכל ההבטים. מחזרים יש בשפע ברוך השם אבל כרגע....טוב לי ואני מאושרת.

למה נראה לך שהוא רוצה הביתה?

נראה לי שאת טועה. מה יש לו לחפש בבית כשחיי כמו רווק כל חייו. זה שלא היינו בבית כל היום זה בגלל שלא היה לנו כיף איתכם פשוט לא היה טוב. לא היה עניין . מאוד פשוט. ועכשיווו.............. השמיים הם הגבול

היה מת...היה לו יותר מדי טוב בחופש שנתתי לו

והוא מודה שכך הוא,וחלילה שמישהו יקח ממנו החופש הזה,של בילויים עד השעות הקטנות של הלילה...והאמן לי,שגם היא טעמה הטעם הזה...אז אחלה אותה. תראה...אני מאחלת לו שיהיה לו טוב,שישלם בזמן,שיהיה אבא טוב לילדים,ושיבוא לפתוח סתימות בשירותים/או כל תקלה אחרת שאצטרך

רבים מה?

אמרו שהיא זונה? יכול להיות גם על חברה שלי מה עוד אפשדר כבר להגיד על בן אדם. די כבר יאללה. זה הכל דיבורים ועוד דיבורים

הכל אמת...לא זונה...פרחה,אמרו...אז יאללה אתה

הכל אמת? הצחקת

את כנראה מרובעת וטוב לך לשמוע את זה ולהאמין בזה. וחבלל אל תשכחי שהילדים שלך גם איתם

היה מת...היה לו יותר מדי טוב בחופש שנתתי לו

והוא מודה שכך הוא,וחלילה שמישהו יקח ממנו החופש הזה,של בילויים עד השעות הקטנות של הלילה...והאמן לי,שגם היא טעמה הטעם הזה...אז אחלה אותה. תראה...אני מאחלת לו שיהיה לו טוב,שישלם בזמן,שיהיה אבא טוב לילדים,ושיבוא לפתוח סתימות בשירותים/או כל תקלה אחרת שאצטרך

מבטיח לך שאת טועה

אולי מבלה כל הלילה איתה עד שעות קטנות של הבוקר. אל תהיי בטוחה שמה שעשה איתך עושה גם איתה

הכל אמת...לא זונה...פרחה,אמרו...אז יאללה אתה

עוד משהו

פרחה - למה כי היא מתלבשת חשוף וחציות מיני ? וסיליקון בחזה ובשפתיים? הכל מקנאה

סוף להוצל"פ

אחרי שקיבל שיחה מהע"ד שלי שמטפל בתיק הנ"ל,ושראה שיש עיקולים על ימין ושמאל...סוף סוף בא אלי לעבודה ושילם לי כל הכסף. אמר שעשה טעות שלא שילם,ורוצה חיים שקטים ורגועים בינינו בשבילינו ובשביל הילדים. יחתום על הוראת קבע,נפסיק עם הסימוסים,ונתחיל לדבר כמו בני אדם. בקשר לדירה העלה הנימוקים למה אנחנו צריכים למכור במחיר גבוהה כי זה הערך של הדירה,ולא נצא מופסדים,ואז נתן כמה תוכניות שכדאי לי לחשוב עליהן,וכן רוצה שאקח הדירה,אבל לא יהיה צודק שהוא לא ירוויח גם.(נקודה שמאוד לא אהבתי לשמוע)אבל נראה... בין הזוג יש בלאגאן קליל אני לא חושבת אני בטוחה,רק שזה לא מעניין,זה סתם רכילות אני בטוחה שהוא מצטער על הכל,אמר שמצא בה "חברה"ואז כמובן שאמרתי שכל החיים חיפשתי את הפרטנר שלי לחיים,רק שהוא לא היה. זהו....סיימנו בחיבוק חזק ונשיקה ועכשיו אני יודעת ש"טעם"את טעם הוצל"פ ורואה שיש לו עסק עם אישה אחרת

אם סיימתם בחיבוק ונשיקה, מדוע לא המשכתם משם .....

לאן

למיטה? אתה חמוד ואופטימי חסר תקנה.....
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר