סוף להוצל"פ

סוף להוצל"פ

אחרי שקיבל שיחה מהע"ד שלי שמטפל בתיק הנ"ל,ושראה שיש עיקולים על ימין ושמאל...סוף סוף בא אלי לעבודה ושילם לי כל הכסף. אמר שעשה טעות שלא שילם,ורוצה חיים שקטים ורגועים בינינו בשבילינו ובשביל הילדים. יחתום על הוראת קבע,נפסיק עם הסימוסים,ונתחיל לדבר כמו בני אדם. בקשר לדירה העלה הנימוקים למה אנחנו צריכים למכור במחיר גבוהה כי זה הערך של הדירה,ולא נצא מופסדים,ואז נתן כמה תוכניות שכדאי לי לחשוב עליהן,וכן רוצה שאקח הדירה,אבל לא יהיה צודק שהוא לא ירוויח גם.(נקודה שמאוד לא אהבתי לשמוע)אבל נראה... בין הזוג יש בלאגאן קליל אני לא חושבת אני בטוחה,רק שזה לא מעניין,זה סתם רכילות אני בטוחה שהוא מצטער על הכל,אמר שמצא בה "חברה"ואז כמובן שאמרתי שכל החיים חיפשתי את הפרטנר שלי לחיים,רק שהוא לא היה. זהו....סיימנו בחיבוק חזק ונשיקה ועכשיו אני יודעת ש"טעם"את טעם הוצל"פ ורואה שיש לו עסק עם אישה אחרת

חבל שזו היתה צריכה להיות הדרך

אבל אם זה מה שעזר שמחה בשבילך. כל הכבוד נסיכתי על הנחישות. והלוואי שההמשך יהיה קל. ועכשיו, יש לנו סיבה למסיבה , לא? ממני

היי לך...

יקירתי,תודה על ההתייחסות...את יודעת משהו...למסיבה לא תמיד צריך סיבה,יאללה נתארגן כולנו אביב בכר את שומעת קדימה המשך יום טוב

תתחילו לענות לקריאת ה.

מי מתי כמה ואיפה? מתאים לחזור למקום ההוא (האוכל היה מדהים) ולרקוד ברבתי...לא?

בוקר טוב, נא לסמן ליד השם שלי

מתי ואיפוא שרק תגידו

אם באותו מקום...

הפעם זה לבוא על בטן ריקה אם שם...אין בעיה,מה שנוח (אני נוסעת עם שרית-מקווה) ריקודים? נראה.החשוב...שלא יחפשו אותך, את יודעת במה מדובר.

סוף להוצל"פ

אחרי שקיבל שיחה מהע"ד שלי שמטפל בתיק הנ"ל,ושראה שיש עיקולים על ימין ושמאל...סוף סוף בא אלי לעבודה ושילם לי כל הכסף. אמר שעשה טעות שלא שילם,ורוצה חיים שקטים ורגועים בינינו בשבילינו ובשביל הילדים. יחתום על הוראת קבע,נפסיק עם הסימוסים,ונתחיל לדבר כמו בני אדם. בקשר לדירה העלה הנימוקים למה אנחנו צריכים למכור במחיר גבוהה כי זה הערך של הדירה,ולא נצא מופסדים,ואז נתן כמה תוכניות שכדאי לי לחשוב עליהן,וכן רוצה שאקח הדירה,אבל לא יהיה צודק שהוא לא ירוויח גם.(נקודה שמאוד לא אהבתי לשמוע)אבל נראה... בין הזוג יש בלאגאן קליל אני לא חושבת אני בטוחה,רק שזה לא מעניין,זה סתם רכילות אני בטוחה שהוא מצטער על הכל,אמר שמצא בה "חברה"ואז כמובן שאמרתי שכל החיים חיפשתי את הפרטנר שלי לחיים,רק שהוא לא היה. זהו....סיימנו בחיבוק חזק ונשיקה ועכשיו אני יודעת ש"טעם"את טעם הוצל"פ ורואה שיש לו עסק עם אישה אחרת

לנסיכה אז...

קראתי את התגובות שלך מהרגע של ההוצאה לפועל, ואת נשמעת לי כ"כ פגועה ופשוט אומרת ומדגישה כל הזמן שאת חזקה.זה שעשית הוצאת לפועל אומר שאת חזקה? לא ולא ועוד את כותבת במכתב שלך שאת לא חושבת אלה את בטוחה שהזוג כאילולא חיים טוב ועוד מוסיפה שזה לא מעניין. הרי עם זה באמת באמת לא היה מעניין אז לא היית כותבת ולא היית חושבת על זה. אבל כאן זה רק מראה שאכן כן מעניינים אותך. הם לא אמורים לעניין אותך בכלללללללללל עם עברת את זה. ולפי דעתי כן עברת את זה אבל לא את כולו. וגם את כאילו מאוד מאוד שמחה שהיה חיבוק ונשיקה ביניכם. למה? מה ההתלהבות הרי הוא בגד בך שכחת. והרי את יודעת שהיום זה ככה ומחר הוא יכול להיות מפלצת. אז קחי הכל בארבון מוגבל. אז באמת תהיי חזקה ותמשיכי אבל תנסי לחשוב יותר לכיוון העתיד ולא כרגע שקיבלת מה שרצית דרך ההוצאה לפועל. אולי היה אפשרות לדרך אחרת. מי יודע יום טוב

אז זהו...ש

ניסיתי בדרך אחרת בהידברות איתו אבל ללא הועיל,ואז החלטתי לעשות מה שלא חשבתי לעשות,ולהסתדר כרגע עם מה שיש...אז מה שלא במח הולך בכח.אז כן חזקה, או לא...זה בסדר איך שתרצה להבין. בקשר אליהם...הדגשתי שזו סתם רכילות,ובינינו הם הרבה מאחורי... אז שיהיה לך יום מקסים

טוב אז אני

שמח שהסתדר ך ואת מרוצה מזה. בקשר לזוג - אז כאילו כועסת... אל תכעסי אני יודע שזה לא סתם רכילות אל תשקרי את עצמך אלה תמשיחי לעבוד על זה וכך תהיי יותר חזקה. אני אומר את זה כי גרושתי לא מפסיקה כל הזמן להתעניין בי ובחברתי למרות שלא היה בגידה, אז אצלך עם בגידה ברור שזה יותר חזק. בין כל זוג יש ירידות ועליות אז אולי כרגע לא מסתדר אבל אם הם אוהבים אז הכל הסתדר להם. אני מצטער ויודע שאת לא רוצה לשמוע את זה אבל ככה אני גם מסביר לגרושתי ואל תגיד שאני לא צודק.

הם לא מעניינים

למרות שהיו לו יציאות בפני העו"ד שלי שאני מקנאה בו,והוא אומר בכל הזדמנות שעשה בחירה טובה...אפשר להסיק המסקנות. והאמת...קשה לו לקבל שאני שמחה ומאושרת וטוב לי,ושהיא עשתה לי טובה ענקית... אבל אני יודעת,ולא משקרת לעצמי,שעכשיו אני מאושרת,ולא מחפשת אותו...

אולי כן עשה בחירה טובה

ואולי את מסיקה מסקנות לא קשורות. תחשבי על זה!!! את יודעת מה הבלאגן הקליל שיש שם? את הרי בטוח תגידי את הדברים האלו כי הוא זה שעזב אותך בשבילה. ואת כ"כ שונאת אותה שהרי את לא מסוגלת להגיד אחרת. יש לי שאלה- את מסוגלת להגיד משהו טוב עליה? דבר אחד? את חושבת שעשה בחירה לא טובה אבל אולי הם מואשרים ביחד. מאיפה לך לדעת? מסיקה מסקנות איך? הרי אמרתי לך לכול זוג יש עליות וירידות אפילו לאנג'לינה ג'ולי ולבראד פיט והם זוג מושלם. אז מה את אומרת????????

סוף להוצל"פ

היי נסיכתי,

אין לך מושג כמה אני מקנאה בך... אני מתה שזה יקרה לי יום אחד. שיבוא מרצונו ויבין שעשה שגיאה שלא שילם..... אני שמחה בשבילך ומקווה שלא יחזור לסורו כאשר בני הזוג יתפייסו..... ואף פעם לא יחזור כמובן...... חגית

אולי כן עשה בחירה טובה

ואולי את מסיקה מסקנות לא קשורות. תחשבי על זה!!! את יודעת מה הבלאגן הקליל שיש שם? את הרי בטוח תגידי את הדברים האלו כי הוא זה שעזב אותך בשבילה. ואת כ"כ שונאת אותה שהרי את לא מסוגלת להגיד אחרת. יש לי שאלה- את מסוגלת להגיד משהו טוב עליה? דבר אחד? את חושבת שעשה בחירה לא טובה אבל אולי הם מואשרים ביחד. מאיפה לך לדעת? מסיקה מסקנות איך? הרי אמרתי לך לכול זוג יש עליות וירידות אפילו לאנג'לינה ג'ולי ולבראד פיט והם זוג מושלם. אז מה את אומרת????????

ועוד משהו ששכחתי שלא הבנתי

אתמול רשמת שאת בטוחה שהוא מצטער על הכל, ואמר שמצא בה "חברה" והיום כתבת שהוא אומר בכל הזדמנות שעשה בחירה טובה. אז מה בעצם קורה פה? זה לא מסתדר אולי את מתבלבלת קצת?

בחירה טובה

אני יודעת מי הוא,ואני מודעת לבעיות שלו,והוא הצהיר בפני שממשיך בדרכו שלו,הלחיות כרווק,ואם היא רוצה אותי כך אז טוב ואם לא אז היא יודעת... אני יודעת שהיא טיפוס בעייתי,וזה ממקור מהיימן.אז אתה תגיד עכשיו שאני חופרת...נו שיהיה.מציאה היא לא מצאה,את זה אני אומרת בפה מלא.הוא איש טוב,לא אכחיש זאת,אבל עד החופש שלו...ומכאן הסרט שלהם מתחיל. רוצה עוד רכילות??

היי נסיכתי,

אין לך מושג כמה אני מקנאה בך... אני מתה שזה יקרה לי יום אחד. שיבוא מרצונו ויבין שעשה שגיאה שלא שילם..... אני שמחה בשבילך ומקווה שלא יחזור לסורו כאשר בני הזוג יתפייסו..... ואף פעם לא יחזור כמובן...... חגית

איך בנצי אומר...הכל בערבון מוגבל קצת מכל דבר

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר