אי תשלום מזונות 8 חודשים

שלום לכולם אני פרודה בהליכים כבר 8 חודשים ולא מקבלת מזונות כל התקופה הזו הייתה החלטה לשלם על מחצית מהחודשים רטרואקטיבית אך גם את זה הוא לא שילם עד היום אני חיה עם 2 ילדים שהם תינוקות שהגדול פחות מגיל שנתיים אצל הוריי הם מכלכלים אותנו ומשלמים גם את ההלוואות הבנקאיות שהייתי צריכה ליטול בעקבות המצב וגם את המשכנתא הרובצת על הבית בקיצור הכל האבא של הילדים לא ראה אותם ולא רואה אותם בני התינוק נולד בזמן הפרידה ההליכים והוא אפילו לא יודע את שמו ומאיים על חיינו כל הזמן הוא ומשפחתו מאיימים אך כל תלונה שאני מגישה מתבטלת מכיוון שיש לו אחים קצינים במשפחה שמסדרים זאת שאלתי היא כזו: מה קורה עם המזונות? העורך דין שלי פתח היום תיק בהוצל"פ כמה זמן זה לוקח? האם לאחר שהוא לא רואה ולא מכיר את בנו הקטן השופט יסתכל על זה בחומרה? ובקשר לאיומים אני חוששת לחיי ילדיי ולחיי שמחר חלילה לא נהיה עוד משפחה בכותרות העיתון אם אפשר תשובה מקצועית תודה רבה

בבקשה התייחסו להודעתי זו

תראי,

אם פתחת תיק בהוצל"פ, לא יעבור זמן רב והכספי המזונות יועברו אלייך, ואני מקווה שהדבר יקל עלייך בגידול הילדים. חשוב שבמקביל תדאגי לכך שהילדים יתראו עם אבא שלהם, שלא יווצר נתק, כי מלבד הבריאות הנפשית שלהם שתנזק פחות, אולי הוא יתרכך אם יראה שזה חשוב לך, אולי תגיעו להסכם שיענה על הצרכים של שניכם. נעצבתי לקרוא שהוא לא מכיר את בנו הקטן. כדאי לך לנסות לשנות את המצב בכל דרך, גם אם האגו יפגע..בסוף זה ישתלם. לגבי התלונות - תלונות בנוגע לאלימות במשפחה לא מתבטלות. גם אם את תבקשי לבטל אותן,גם אם יש לו אחים קצינים, זה לא הגיוני. פני אל העו"ד שלך-הוא ידע מה לעשות. בינתיים ממליצה לך לשנות אסטרטגיה ולא לנסות להראות לשופט כמה הוא רע, אלא לנסות להוציא מאב ילדייך יותר טוב. אם זה אפשרי, זה יהיה עדיף לכולם. שבת שלום וחיבוק לילדים.

בבקשה התייחסו להודעתי זו

ביקשת תגובה מקצועית, אנחנו לא אנשי מקצוע

רק קבוצה של אנשים שפורקים את הלב בפני אנשים במצב זהה. לנחם , לעודד, מה שתרצי אבל ידע מקצועי אני לא חושבת שאפשר.

אי תשלום מזונות 8 חודשים

שלום לכולם אני פרודה בהליכים כבר 8 חודשים ולא מקבלת מזונות כל התקופה הזו הייתה החלטה לשלם על מחצית מהחודשים רטרואקטיבית אך גם את זה הוא לא שילם עד היום אני חיה עם 2 ילדים שהם תינוקות שהגדול פחות מגיל שנתיים אצל הוריי הם מכלכלים אותנו ומשלמים גם את ההלוואות הבנקאיות שהייתי צריכה ליטול בעקבות המצב וגם את המשכנתא הרובצת על הבית בקיצור הכל האבא של הילדים לא ראה אותם ולא רואה אותם בני התינוק נולד בזמן הפרידה ההליכים והוא אפילו לא יודע את שמו ומאיים על חיינו כל הזמן הוא ומשפחתו מאיימים אך כל תלונה שאני מגישה מתבטלת מכיוון שיש לו אחים קצינים במשפחה שמסדרים זאת שאלתי היא כזו: מה קורה עם המזונות? העורך דין שלי פתח היום תיק בהוצל"פ כמה זמן זה לוקח? האם לאחר שהוא לא רואה ולא מכיר את בנו הקטן השופט יסתכל על זה בחומרה? ובקשר לאיומים אני חוששת לחיי ילדיי ולחיי שמחר חלילה לא נהיה עוד משפחה בכותרות העיתון אם אפשר תשובה מקצועית תודה רבה

היי

אשמח לעזור לך raman777@walla.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר