ההפלייה המיגדרית במיטבה: פס"ד חדש הקובע כי אב משמורן ישלם מזונות לאם עבור "אירוח"

הילדה בבית האם פעמיים בשבוע למספר שעות, וכל סוף שבוע שני. אם זה לא שיא האבסורד, כנראה שנצטרך להגדיר מחדש את המושג "אבסורד". מעניין מה יגידו נשות הפורום המכובדות, כמובן, לאחר שיקראו בעיון את "דברי החוכמה" בפסה"ד המצ"ב, היינו: כייצד מתרץ ומנמק ביהמ"ש העליון את החלטתו
(40.5 KiB) עדיין לא הורד

כל הכבוד לבית משפט. מצידי תגנבו ותשדדו העיקר שתשלמו

צריך לשלם לאשה 50,000 ש"ח לחודש לצורך גידול כל ילד. אתם לא צריכים לחיות סתם. אתם צריכים לעבוד 18 שעות ביממה 365 ימים בשנה. הבנת?

ויי זמיר... למישהי פה יש בטן מלאה על גברים...

תשמעי זה שלך יש אי אילו עניינים בלתי פתורים עם זכר כזה או אחר לא אומר שצריך לדפוק את כולם. ירון, אתה צודק. אכן אפליה במיטבה.

לא בטן ולא מלאה, פשוט, דרכו של עולם.

את נהניית מההפליה הזו, וזה מצויין, כך צריך להיות. ירון זהבי: בפרום של טל הזהרתי אותך שלא תמשיך לכתוב נגד נשים כי גם אותך נהפוך לרמאי ואזהרתי נמחקה אבל אולי הספקת לקרוא אותה.

אורית בוקר טוב

אני מבטיח לך שמה שראית זה עדיין כלום, אלא דוגמא קטנה שבקטנות. כמובן שכל מיגדר רואה את כאבו שלו, אך גדולתו של אדם היא להיות מסוגל להבין ולראות את כאבו של האחר, ובכלל זה את המיגדר השני. יום נפלא

ירון זהבי המוזהר מתכוון למה שכתבתי על הרצח בפורום של

טל ורות ששמו "הורות משותפת". תקראו. אני שוב מזהירה אותך זהבי שתפסיק לכתוב נגד נשים כי נעשה לך רצח אופי כמו שעשינו, בעזרת ה"גברים", לאיש ההוא.

ירון בוקר אור, "חיפשתי" אותך בסופ"ש כדי להעניק לך תעודת "מוסמך" גאה

אתה משמח אותי מאוד..... חזק ואמץ.

מה???? אני אצטרך להעיר את רש"י מתרדמתו בכדי שיפרש דברייך ....

ירון זהבי המוזהר מתכוון למה שכתבתי על הרצח בפורום של

טל ורות ששמו "הורות משותפת". תקראו. אני שוב מזהירה אותך זהבי שתפסיק לכתוב נגד נשים כי נעשה לך רצח אופי כמו שעשינו, בעזרת ה"גברים", לאיש ההוא.

תגובה

ראשית, איך אפשר לבצע "רצח אופי" - כלשונך, על אדם שאין לו מה להסתיר, לא רואה צורך להתנצל במאומה על דבריו/מעשיו, למיטב ידיעתו, לא פגע באיש מימיו (או לפחות נזהר מאד שלא לעשות כן)? שנית, מדוע בכלל לחשוב על כיוון כה שלילי? באם האשם שגה (וכולנו כבני תמותה רשאים לטעות), יתכבד נא אותו "רוצח" להסביר ולהאיר פניו של הטועה לבל יטעה שוב (באם אכן טעות נעשתה). לכן, לא מאיימים על יונה עם יין .... זו לפחות גישתי ודעתי

הרי גם לאידיוט לא היה מה להסתיר

ובכל זאת הצלחנו לעשות לו רצח אופי.

הטעות היחידה של האידיוט היא: פועלו כנגד נשים וסרובו ליישר קו

עם המדיניות הקיימת, והאידיוט גם משלה את עצמו שהוא ישנה אותה אם יחשוף את האמת המציאותית העובדתית. ולגביך, שוחר: שים לב לפחד שבהודעתך, כבר התחלת להצטדק ולהתנצל. במקום זה, מצטרף (כמו חבריך האידיוטים והפראיירים) למלחמת הנשים באנשים דוגמת האידיוט.

מצטרף=תצטרף

לא בטן ולא מלאה, פשוט, דרכו של עולם.

את נהניית מההפליה הזו, וזה מצויין, כך צריך להיות. ירון זהבי: בפרום של טל הזהרתי אותך שלא תמשיך לכתוב נגד נשים כי גם אותך נהפוך לרמאי ואזהרתי נמחקה אבל אולי הספקת לקרוא אותה.

אני לא נהנית משום אפליה.

אני מקבלת מזונות מינימום עבור 2 בנותי בצורת היוון של חלקו בדירה. או במלים אחרות, אני מפרנסת שתי בנות לגמרי לבד (בכל זאת-עם קירות לא הולכים למכולת...),וגם מגדלת אותן לבד נכון ל-4 שנים האחרונות) בגלל אילוצי חיים שלא זה המקום לפרטם. לא מתבכיינת לאף אחד ולא מאשימה אף אחד. אפילו לא את האקס כי נכון שהוא דפק במידה מסויימת את חיי, אבל את חייו הרבה יותר.והרבה יותר משדפק את חיי, קיבלתי הזדמנות שניה לחיים חדשים ובמרחק של 4 ומשהו שנים, אני יכולה רק להודות לו על כך. אבל זו אני.לא מחפשת להאשים ולנקום. בטח לא את כל הגברים. מחפשת רק ללכת קדימה ולגדל את בנותיי באושר מירבי. עד כה עשיתי עבודה לא רעה,אם יורשה לי להשתחצן.

כנראה שאין לאקס שלך מספיק "מיץ" לסחיטה; עצובה בשבילך

מה???? אני אצטרך להעיר את רש"י מתרדמתו בכדי שיפרש דברייך ....

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר