נשואה רק כמה חודשים כבר פרודה

שלום, אני בת 26 נישאתי לבעלי לפני כ 8 חודשים.אני בטיפול פסיכולוגי וכיום אף לוקחת כדורי סרוקסט. לפני כחודש וחצי הזמנתי לבעלי משטרה בגלל התקף זעם שהיה לי שהוביל לאלימות כלשהי מצידו, הוא היה במעצר יום אחד ובהרחקה ממני למשך שבועיים. אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני ומכיוון שהוא לא מאמין לי שהתקפי הזעם שלי ייפסקו אנחנו נפגשים יום יום אך לא גרים ביחד ולא יודעים אם להפרד או לא. אני מרגישה מאוזנת מאז הטיפול האינטסיבי מול פסיכולוג ועם הכדורים ובעלי אף רואה את השינוי אך לא מאמין שיחזיק להרבה זמן..אני ממש בדיכאון מהמצב..אני באמת משתנה ובעלי לא מאמין לי..אני רוצה שיהיה לנו טוב ומתה לחזור אליו, אך הוא לא בטוח, אוהב אותי מאוד אך מפחד להמשיך לחיות עם התקפי הזעם שלי..מה אני עושה???

הצעת לו להצטרף אליך לטיפול? האם המטפל שלך ממליץ לשתף את בעלך

תתיעצי עם המטפל כיצד עלייך לפעול. אם אין טעם להמשך הנישואים לא כדאי להחזיק בכוח. אם יש אפשרות לעבוד יחד על הקשיים בשיתוף של טיפול רגשי/רפואי אז כדאי לעשות זאת. בהצלחה.

התייעצתי

אבל אני לא מעיזה להציע לבעלי לבוא איתי לטיפול, כי אני בטיפול אינטנסיבי וצריכה לפתור דברים עם עצמי לפני כן..כדאי ללכת לטיפול זוגי אצל מישהו אחר?

לא נראה לי שנהוג לערב שני טיפולים סימולטניים. תתיעצי עם המטפל שלך. נראה לי הכי נכון

שלום, אני בת 26 נישאתי לבעלי לפני כ 8 חודשים.אני בטיפול פסיכולוגי וכיום אף לוקחת כדורי סרוקסט. לפני כחודש וחצי הזמנתי לבעלי משטרה בגלל התקף זעם שהיה לי שהוביל לאלימות כלשהי מצידו, הוא היה במעצר יום אחד ובהרחקה ממני למשך שבועיים. אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני ומכיוון שהוא לא מאמין לי שהתקפי הזעם שלי ייפסקו אנחנו נפגשים יום יום אך לא גרים ביחד ולא יודעים אם להפרד או לא. אני מרגישה מאוזנת מאז הטיפול האינטסיבי מול פסיכולוג ועם הכדורים ובעלי אף רואה את השינוי אך לא מאמין שיחזיק להרבה זמן..אני ממש בדיכאון מהמצב..אני באמת משתנה ובעלי לא מאמין לי..אני רוצה שיהיה לנו טוב ומתה לחזור אליו, אך הוא לא בטוח, אוהב אותי מאוד אך מפחד להמשיך לחיות עם התקפי הזעם שלי..מה אני עושה???

מצטרפת להצעה ללכת לטיפול זוגי ביחד.

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

לבובה קטיה...

אנא ממך בחיים אל תאשימי את עצמך לטנגו צריך שניים, התקפי הזעם שלך באים כתוצאה מלחץ,עצבים שגורם לך בן זוגך אים בן הזוג שלך היה מנסה לבין אותך ברגעים אלה ומנסה להתקרב ולקרב אותך אליו המצב היה שונה לגמרי, מה שהבעל שלך עושה שכשאת מתפרצת הוא מתפרץ עוד יותר ונעשה אלים ועוד יותר גרוע בורח כי קשה לו להתמודד מערכת זוגית זו לא בריאה ולדעתי שניכם צריכים יעוץ זוגי דרך הגב יש יעוץ שהוא דרך הרבנות אני כאן בשבילך

איזה תעצומות נפש יש לך כל הכבוד על העידוד

אני מסכימה עם כל מילה שכתבת. את מאד עניינית והחלטית. בנוסף את משרה ביטחון הפורום זקוק לאנשים כמוך. תמשיכי לעודד את גדולה מן החיים. שתהיה לך שנה טובה

תודה על המחמאה

הלואי שיהיה לי הכוח כל הזמן לעזור...

התקפי זעם.

קטיה היקרה, התקפי זעם כתוצאה משימוש בתרופות פסיכיאטריות הן דבר שכיח. גם אם תרצי ותתאמצי להשתנות התרופה בדרך כלל תהיה חזקה יותר. סליחה על גילוי הלב וחוסר האמפטיה אבל גם אני במקום בעלך הייתי נזהר ממך ומתרחק כי אדם שמשתמש בתרופות פסיכיאטריות הופך להיות אדם בלתי צפוי ולפעמים גם יותר מסוכן. לכן הייתי ממליץ לך להפסיק את השימוש בתרופות פסיכיאטריות. טוב זה לא יעשה לך. בכל מקרה בהצלחה. ועוד דבר. נחמד לשמוע שהאשמה היא תמיד בצד השני ושהצד השני הוא חתיכת חרא, אבל האמת היא שהאשמה היא תמיד בנו והאחריות לקלקולים ולתיקונים בחיינו היא תמיד שלנו. כפי שאיחלתי לך קודם בהצלחה. סדר חדש.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר