לבן שלי הקטן היה יום הולדת גיל 3

הייתם צריכים לראות איך הוא מתלהב מהרעיון שהוא בן 3 קיבל מתנה יפה ממני,ואבא שלו בא עם מתנה אבל כמובן שלו בשבילו אלא עבור אח שלו קנה זוג סנדלים והקטן שאל אבא קנית לי גם כן סנדלים אז האבא הנחמד שלו ענה שאמא שלך תקנה לך הילד עשה פרצוף נעלב חצי בוכה ,בקיצור שאל את הילד "מה לקנות לך" בסוף הוא בא עם 2 חליפות שגדולות עליו ב3 מידות וטען קניתי לו בגדים (אמרתי שהן גדולות אז לקח אותן ולא הביא מתנה אחרת הילד עדיין מחכה למתנה) אחר הוא אמר לפני הילדים כמובן , כי אני מלבישה את הילד בסמרטוטים אין לו בושה הילדים לבושים אצלי כמו שצריך הילד ביקש כל מיני דברים אבל להביא לו משהו נורמלי אין סיכוי רק אחיו הגדול מקבל מתנות והוא המסכן יוצא מקופח, בשישי הזה אני עורכת לו יום הולדת בגן ואחר עם המשפחה שלי שיהיה לו יום הולדת מכל הלב אבא שלו והמשפחה שלו לא עושים אף פעם יום הולדת לאף אחד ולא קונים לנכדים מתנה. ילדים מחכים ליחס ביום ההולדת שלהם ולמתנות אין לי מושג אם הם יודעים בכלל שהיה לנכד שלהם יום הולדת הוצאתי את כל מה שהיה לי לילה טוב שרון

היום יום הולדת לבן שלי

אני על סף דמעות...

כשאני קוראת את מה שכתבת. רק יכולה לדמיין מה עבר עלייך. אני מציעה לך (יותר מתחננת בפנייך): בבקשה בבקשה תלכי ותקני מתנה למתוק הקטן ותגידי לו שאבא שלח לו את המתנה. או אפילו תתני לאבא שיתן לו ("אם לא קשה לו מידי"...).נכון, זה מרגיז ולא צודק, ומגעיל בצורה שלא ניתן לתאר, ולמה את צריכה לשלם על זה. אבל כדי שהילד לא יפגע עד עמקי נשמתו, כדי לאפשר לו בריאות נפשית סבירה בסיטואציה המגעילה הזו, זה מה שאני הייתי עושה ולעזעזל האבא שלו. ומזל טוב לילד!

שרון חביבה

באיחור של יום, אבל... המון המון מזל טוב לילד הקטן באמת, מכל הלב. שידע רק אושר מהיום והלאה. . ולך יקירתי, ראשית, ברוכה המצטרפת אלינו, טוב שהוצאת את מה שהיה לך על הלב לא טוב להשאיר דברים בבטן. ובשביל זה אנחנו כאן. מצטרפת להמלצה של אורית, קני מתנה שאת יודעת שהילד היה רוצה לקבל ותני לו בשם האבא. תתעלי מעל הכעס, כי לילד מגיע, כי זה יום ההולדת שלו. תאמיני לי שתרגישי טוב אחר כך. יום נעים ממני.

היום יום הולדת לבן שלי

מאחלת לו את הטוב שבעולם

לבן שלי הקטן היה יום הולדת גיל 3

הייתם צריכים לראות איך הוא מתלהב מהרעיון שהוא בן 3 קיבל מתנה יפה ממני,ואבא שלו בא עם מתנה אבל כמובן שלו בשבילו אלא עבור אח שלו קנה זוג סנדלים והקטן שאל אבא קנית לי גם כן סנדלים אז האבא הנחמד שלו ענה שאמא שלך תקנה לך הילד עשה פרצוף נעלב חצי בוכה ,בקיצור שאל את הילד "מה לקנות לך" בסוף הוא בא עם 2 חליפות שגדולות עליו ב3 מידות וטען קניתי לו בגדים (אמרתי שהן גדולות אז לקח אותן ולא הביא מתנה אחרת הילד עדיין מחכה למתנה) אחר הוא אמר לפני הילדים כמובן , כי אני מלבישה את הילד בסמרטוטים אין לו בושה הילדים לבושים אצלי כמו שצריך הילד ביקש כל מיני דברים אבל להביא לו משהו נורמלי אין סיכוי רק אחיו הגדול מקבל מתנות והוא המסכן יוצא מקופח, בשישי הזה אני עורכת לו יום הולדת בגן ואחר עם המשפחה שלי שיהיה לו יום הולדת מכל הלב אבא שלו והמשפחה שלו לא עושים אף פעם יום הולדת לאף אחד ולא קונים לנכדים מתנה. ילדים מחכים ליחס ביום ההולדת שלהם ולמתנות אין לי מושג אם הם יודעים בכלל שהיה לנכד שלהם יום הולדת הוצאתי את כל מה שהיה לי לילה טוב שרון

מזל טוב בריאות ואושר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר