ועוד הרבה אור

אור ואהבה

חגית, האם מדובר בארוע חד פעמי או התנהגות בדרך השיגרה?

היי ירון,

זו לא התנהגות בדרך שיגרה אך היו הרבה פעמים שהוא איחר, איחור רב, הברזה ברגע האחרון והתקשר להודיע ממש לפני מועד הפגישה שהוא לא יוכל להגיע, היו מקרים ששכח שזה היום. אותו יום זכור לי היטב כי הילד שם על היום הזה דגש...... לא לקח את הילדים בזמן מהמעון / מהגן...... בגדול: דפוס התנהגות לא רציני, לא אחראי כלפי הילדים והסדרי הראייה..... ולכן אני מעמידה דברים על דיוקם.... ועוד דבר אני לא יכולה לסמוך עליו שההסדרי ראיה יקויימו גם אם הוא יתחייב היות שהוא לא בוגר ולא אחראי, אני לא יכולה לדוגמא לקבוע עם חברה מראש ולהגיד לה"יופי היוןם אפשר לשבת על כוס קפה כי הילדים אצל האבא" אצלי אין חופש אף פעם בגלל דפוס ההתנהגות שלו.. חגית

פרובוקציות!!! זה הכל. (וגם חוסר רגישות)

פרובוקציה - נראית לי הסיבה העיקרית אם לא היחידה לחשיבה שעומדת מאחורי הבחירה לשים בפורום שרובו נשים מיעוטו גברים. הנשים (ברובן) ספרו כאן לא פעם על הקושי האמיתי עימו הן מתמודדות בגביית המזונות. נדמה לי שאין משתתף אחד בפורום שלא היה עד לשאלות, לתהיות, לדמעות של רבות מהמשתתפות בכל הנוגע למאבק המתיש והבלתי [ נגמר מול גברים שהם גם אבות - אבות לאותם ילדים של אותן אמהות. כלומר - כולנו אמורים להיות באותו צד של המתרס. חוץ מאלו שמיבבים! להביא לכאן את העצומה הזו גובלת ברצון ליצור פרובוקציה, בחוסר רגישות מופגן ובטח עוד כמה דברים. כמה חבל.

תגידי לב, אין לך עבודה כל הזמן את יושבת ומגיבה פה?

אלי התגעגעת דווקא ... מה את רוצה מלב?

ורבות מהאמהות....כן רבות ירון

כי רוב הנשים נושאות במשמורת ילכו לישון הלילה כמו אתמול בלילה, רעבות, כי ויתרו על מזונן למען הבטן של הרכים הללו, ורבות לא יחוו את החופש הגדול עם טפיהן כי חייבות לעבוד שעות לא שעות עבור קורת גג ומחיה סבירה כי זה שעשה עימן את מצוות "פרו ורבו" המשיך כאילו לא היה. אז נכון, הכאב קיים בשני צידי המתרס, אין רק נשים טובות או רק גברים רעים. מה שניסו בנות הפורום להעביר לך הוא את המסר שזוהי אינה מלחמת נשים בגברים ואל לך להאשים את כולן ולנסות לשבור עי העצומה את הכלי היחיד שאולי עוד יעזור להן לגביה. (אני ויתרתי גם עליו.....).

את למעשה ראייה מהלכת שמעצרים אינם משרתים את המטרה

על פיהם הותקנו או חוקקו. על פי הפתגם הידוע: Rules ment to be broken, גם חוק, מעצם טיבו וטבעו נתון לשינויים בהתאם למדיניות ובהתאם לנסיבות התקופה. כל מה שנאמר שם היה: 1. להתייחס לחוב בגין מזונות כחוב רגיל, כלומר, עיקולים כן, מעצרים (גם על 300 ש"ח) לא !!!! 2. שינוי חוק המזונות (הבטחת תשלום), באופן שאם האב לא משלם, ביטוח לאומי ישלם בכל מצב, ללא תלות בגובה הכנסותיו של ההורה המשמורן, והוא יהיה זה שיגבה מהאב את התשלום. ...ואתם קמתם בכל צעקה רמה, כאילו לוקחים לכם אוכל מהפה... מקווה שכעת את מבינה שהיקמתן צעקה ומהומה על לא מאומה. ערב טוב

אלי התגעגעת דווקא ... מה את רוצה מלב?

שכחת את כל מה שעוד לא למדת בסדנאת הטנטרה??

ואני כבר ראיתי אותך מתאפק.

וואלה את צודקת .....

את למעשה ראייה מהלכת שמעצרים אינם משרתים את המטרה

על פיהם הותקנו או חוקקו. על פי הפתגם הידוע: Rules ment to be broken, גם חוק, מעצם טיבו וטבעו נתון לשינויים בהתאם למדיניות ובהתאם לנסיבות התקופה. כל מה שנאמר שם היה: 1. להתייחס לחוב בגין מזונות כחוב רגיל, כלומר, עיקולים כן, מעצרים (גם על 300 ש"ח) לא !!!! 2. שינוי חוק המזונות (הבטחת תשלום), באופן שאם האב לא משלם, ביטוח לאומי ישלם בכל מצב, ללא תלות בגובה הכנסותיו של ההורה המשמורן, והוא יהיה זה שיגבה מהאב את התשלום. ...ואתם קמתם בכל צעקה רמה, כאילו לוקחים לכם אוכל מהפה... מקווה שכעת את מבינה שהיקמתן צעקה ומהומה על לא מאומה. ערב טוב

אנחנו הקמנו?החברים ה"גברים" שלך הקימו

תקרא מה כתבו שיה משה, אפור שחור, טל בפורום השכן. ה"גברים" הצמידו ליוזם העצומה את הכינוי "אחמדיניג'אד", לא אנחנו, הנשים. ממילא, פראיירים נולדתם, פראיירים מטומטמים תמותו, "גברים". אנחנו רק מצטבעות כשאנו אומרות שהיוזם רוצה לקחת לנו אוכל מהפה; הכוונה שלנו היא שהיוזם רוצה לקחת לנו את כליי ההתעללות הנקמנית שלו בכם. ברור שאם ביטוח לאומי ישלם לא יהיה צורך במאסר מזונות.

תגיד...איפה השפיות שלך? לא מתאים לך

כנראה שאתה לא מבין...אם לא תגררו אותנו לפינות כאלו,ותתחילו להתנהג כמו בני אדם,כמו אבות...מי בכלל ירצה להוציא אנרגיות מיותרות,על כל הדברים האלו...אבל אתם לא חכמים,ולא מבינים שאתם פוגעים ביקרים לכם...אז על מה ולמה יבוטלו כל הדברים שביקשת????????????במדינת חוק צריךלעשות סדר,ומהר....אז מצטערת אם רשמתי אתם,והכוונה שלי היא לכל מי שמפר הסכמים,רוצה להקשות,ופוגע בנפשות הקטנות...בכל כלל יש יוצא מן הכלל. בבקשה החלף הכדור ומהר!!!!!!!!!

איזה יופי ירון?כבר תייגת כקוקו;כך אנחנו, נשים, ואתם, אפסים

שלא מפנימים שאנחנו מעדיפות לרעוב ושירעבו ילדינו ובלבד שנוכל להמשיך להתעלל בכם בחסות החוק.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר