ועכשיו נראה מי כאן החוצפן.....

שיעז מצחו ויגיד לי שלא עדיף חבר מושבעים במשפט. אני מקדים ואומר, כי כל מה שאכתוב להלן מתבסס על ידיעה שפורסמה ב-YNET ולא על פירסום פסק דין ולכן קחו הכל בערבון מוגבל. הסיפור הוא כנראה כזה: זוג התחתן והורי הכלה עזרו בסכום לא מבוטל לרכישת דירה. מה דעתכם, האם הכסף ניתן כמתנה או כהלוואה? זו השאלה שעמדה לפני בית המשפט. אני מעריך שאין שום דוקומנטציה על כך פרט למשיכת הכסף מחשבון ההורים. אתם ואני יודעים שזו מתנה. רוב ההורים בארץ מסייעים בכך. יום אחד הזוג התגרש. התמונה העולה מן הכתבה היא שהאשה עשתה יד אחת עם הוריה וההורים הגישו תביעה שכאילו נתנו את הכסף כהלוואה ועכשיו הם רוצים אותו בחזרה. השופטת קיבלה את הטענה וקבעה (ציטוט מהכתבה): "לא יתכן שסכום שכזה ניתן כמתנה". באמת גבירתי השופטת? מנין לך? לא יתכן? ומה קורה אצל 90% מהזוגות בארץ? מהיכן לקחת את הקביעה הזו? למזלנו זו רק ערכאה ראשונה (בימ"ש למשפחה) וכנראה עוד יהיה ערעור. תסכימו איתי ששום חבר מושבעים לא היה מגיע לקביעה כזו. גם תסכימו איתי שאם הורי הגבר היו תובעים דבר כזה - לא היה להם שום סיכוי אצלה או אצל כל שופט אחר. עוד תסכימו איתי שפסיקה זו מצטרפת לשורת פסיקות שערורייתיות שרק מחזקות את טענתי שהגיע הזמן לשים קץ לדיקטטורה השיפוטית של דן יחיד וצריך להעמיד חבר מושבעים שחיים כאן, מכירים את ההווייה והמציאות ופוסקים ברוח החברה בה אנו חיים. לנוחותכם מצורף לינק לכתבה. יום טוב לכם. אנוכי דיויד השני

כמה קל ופשוט לעורר אותך.. רק יתנו לך קצה קצהו של חוט בו האשה מניפולטיבית, עושה יד אחת (או שתיים) והנה אתה מקבל טעם לחיים. הכספים יוחזרו להורים כיון שבאמת היה הסכם בע"פ. איך יודעים תשאל? כיון שבמהלך החיים המשותפים האשה החזירה סכומים להוריה על חשבון ההלוואה. הגבר במקרה זה דמות ציבורית ידועה, ניסה להביא איתו להעיד דמות ידועה אחרת שעיסוקו שוק ההון/כספים כדי להעיד... אמרה השופטת (ובצדק) שכל זמן שבני זוג מגישים למס הכנסה דו"ח, גם אם האשה רשמה/עשתה אותו על דעת עצמה ולבדה חזקה על הבעל שחתם על הדוח - לדעת על מה חתם!!!!! בדוח היה מצויין החזרי כספים - ומכאן ההחלטה השיפוטית הזו. צר לי להוריד את הרוח מהמפרשים... בוודאי תגיע עוד פרשייה שתפיח בך רוח חדשה. העיקר שאותי זה מצחיק כל פעם מחדש. אני ממש נהנית לקרוא אותך

יש מציאות מסויימת.

האיש איננו דמות ציבורית. הוא רופא (מפורסם יותר או פחות אינו הופך אותו לדמות ציבורית). הכנסת סכום תחת כותרת "הלוואות" או "החזרים" (בהצהרת הון) וכאילו הוחזר כסף להורים, אלה תרגילים ידועים בהצהרת הון. תשאלי כל רואה חשבון מתחיל. זה לא אומר שאכן היו דברים מעולם. גם הרואה חשבון שלי הציע לי את זה (כשהייתי עצמאי). בדיקה קצרה ופשוטה תוכיח לדעתי (מנסיון) שבפועל לא היתה העברת כספים באמת או (מה שיותר סביר) שהיתה למשך ימים ספורים (בדרך כלל זה עד שבוע) בתאריכים של סוף שנת כספים. תרגיל ידוע: כסף גדול עובר מיד ליד כדי לאזן מספרים ב-31 בדצמבר, וחוזר אחרי כמה ימים. כל מה שצריך זו בדיקה פשוטה שלוקחת כמה דקות ו-20 ש"ח. עכשיו להתחבא מאחורי תרגילים כאלה כדי לסחוט כסף..... תעשי לי טובה. אבל כנראה - במלחמה כמו במלחמה..... הסכם ע"פ לא ניתן להוכיח במקרים כאלה. אני לא מרחם עליו. אם הוא כזה רופא מפורסם, לא יקשה עליו להרים חצי הסכום. הזוג נתבע וגם עליה חל החוב. כל מה שצריך לקרות זה שהיא לא תחזיר באמת כסף להוריה ואז תיחשף הרמאות. הוא גם יכול לעשות תרגיל. "להפסיד" הרבה כסף, לבקש מבית משפט שיכריז עליו חסר יכולת החזר. עו"ד טוב או רו"ח טוב יכולים ללמד אותו עוד תרגילים מכאן ועד להודעה חדשה. את יודעת טוב כמוני שהיא עשתה לו תרגיל. חבר מושבעים לא היה קונה את התרגילים האלה לעולם. זה היתרון של חבר מושבעים. הוא לא חייב להכנס תחת המילה הכתובה אלא להתייחס גם למציאות ולרוח הדברים, שנאמר: את יכולה לעבוד על אדם אחד כל הזמן או על כולם פעם אחת. לעבוד על כולם כל הזמן - אי אפשר. תשאלי את אולמרט. לכן הטענה שלי שחבר מושבעים עדיף על דן יחיד עדיין תקפה. אבל אם ניסית לשכנע אותי שלעולם אסור לסמוך על אשה, תודה. ממש אין צורך ואת יודעת את זה. אפילו כשאני מדבר בטלפון עם פקידת שירות לקוחות שאינני מכיר, אני שוקל מילים (גם שלה וגם שלי). אז עוד לקשור את החיים שלי עם אשה? אפילו לא אם היא מעבר להרי החושך ומתקשרים בעזרת יוני דאר. המשך יום טוב. אנוכי דיויד השני

מה יש להוסיף כשאתה (אני לא) ידוע הכל בדיוק מה קרה, איזה שטיקים, כן או לא הלוואה

אני מתארת לעצמי שגם בדקת בין הסדינים אצלם. מצחיק אחד!!! (((-:

כמה קל ופשוט לעורר אותך.. רק יתנו לך קצה קצהו של חוט בו האשה מניפולטיבית, עושה יד אחת (או שתיים) והנה אתה מקבל טעם לחיים. הכספים יוחזרו להורים כיון שבאמת היה הסכם בע"פ. איך יודעים תשאל? כיון שבמהלך החיים המשותפים האשה החזירה סכומים להוריה על חשבון ההלוואה. הגבר במקרה זה דמות ציבורית ידועה, ניסה להביא איתו להעיד דמות ידועה אחרת שעיסוקו שוק ההון/כספים כדי להעיד... אמרה השופטת (ובצדק) שכל זמן שבני זוג מגישים למס הכנסה דו"ח, גם אם האשה רשמה/עשתה אותו על דעת עצמה ולבדה חזקה על הבעל שחתם על הדוח - לדעת על מה חתם!!!!! בדוח היה מצויין החזרי כספים - ומכאן ההחלטה השיפוטית הזו. צר לי להוריד את הרוח מהמפרשים... בוודאי תגיע עוד פרשייה שתפיח בך רוח חדשה. העיקר שאותי זה מצחיק כל פעם מחדש. אני ממש נהנית לקרוא אותך

אלמלא

היה כל הזמן רק מחפש איפה הנשים הן התככניות והרעות, ואלמלא הייתי רוצה להחשף, הייתי נותנת לו טלפון של חברה, ששנתיים עברו מאז שעזב את הבית (אחרי שתכנן את זה טוב מאד והשאיר אותה חסרת כספים, חסכונות, וגם השאיר חשבונות), וההורים שלו תובעים את הבית (בו מתגוררים גם הוריה הזקנים) בטענה דומה. זא רוצים את הכסף, אז יאללה לכי תמכרי את הבית. מיותר לציין שהם לא ימצאו דירה להשכרה ויצליחו לעמוד בהוצאות כשהיא המפרנסת של כל הילדים + זוג הורים. זה שהם נשואים קרוב לעשרים נה לא מזיז לאף אחד.גם לא לבית המשפט.

ועכשיו נראה מי כאן החוצפן.....

שיעז מצחו ויגיד לי שלא עדיף חבר מושבעים במשפט. אני מקדים ואומר, כי כל מה שאכתוב להלן מתבסס על ידיעה שפורסמה ב-YNET ולא על פירסום פסק דין ולכן קחו הכל בערבון מוגבל. הסיפור הוא כנראה כזה: זוג התחתן והורי הכלה עזרו בסכום לא מבוטל לרכישת דירה. מה דעתכם, האם הכסף ניתן כמתנה או כהלוואה? זו השאלה שעמדה לפני בית המשפט. אני מעריך שאין שום דוקומנטציה על כך פרט למשיכת הכסף מחשבון ההורים. אתם ואני יודעים שזו מתנה. רוב ההורים בארץ מסייעים בכך. יום אחד הזוג התגרש. התמונה העולה מן הכתבה היא שהאשה עשתה יד אחת עם הוריה וההורים הגישו תביעה שכאילו נתנו את הכסף כהלוואה ועכשיו הם רוצים אותו בחזרה. השופטת קיבלה את הטענה וקבעה (ציטוט מהכתבה): "לא יתכן שסכום שכזה ניתן כמתנה". באמת גבירתי השופטת? מנין לך? לא יתכן? ומה קורה אצל 90% מהזוגות בארץ? מהיכן לקחת את הקביעה הזו? למזלנו זו רק ערכאה ראשונה (בימ"ש למשפחה) וכנראה עוד יהיה ערעור. תסכימו איתי ששום חבר מושבעים לא היה מגיע לקביעה כזו. גם תסכימו איתי שאם הורי הגבר היו תובעים דבר כזה - לא היה להם שום סיכוי אצלה או אצל כל שופט אחר. עוד תסכימו איתי שפסיקה זו מצטרפת לשורת פסיקות שערורייתיות שרק מחזקות את טענתי שהגיע הזמן לשים קץ לדיקטטורה השיפוטית של דן יחיד וצריך להעמיד חבר מושבעים שחיים כאן, מכירים את ההווייה והמציאות ופוסקים ברוח החברה בה אנו חיים. לנוחותכם מצורף לינק לכתבה. יום טוב לכם. אנוכי דיויד השני

אני בשוק,

חלק המהמאבק המשפטי שלי הוא להוכיח שסכום הכסף שקיבלנו מהוריו היה מתנה. ובכלל, העו'ד שלי אומר, שההורים צריכים לתבוע את שנינו בנפרד, זה לא קשור להליך הגירושין. ואני בכלל שואלת, למה לא נלך עוד יותר אחורה ונתחיל לחלק את הצ'קים שקיבלנו לחתונה??? אני

תגובה לכתבה

גם אני ניתקלתי בעוינות של שופתת בעניני משפחה היא ביני לבין אישתי הסכם לא סגור שבפרוש התגשתישאני רוצה לחשוב על ההסכם בנתים נתתי הצעה נגדית שאשתי שעובדת מדינה תוותר על החלק היחסי בחנות ואני יותר על התנאים הסוסילים שלה דמי הפיתורין והפנסיה היא לא הסכימה ואני בקשתי לשנות את ההסכם שעדין לא נחתם סופית ולאפשר לי לקנות את הבית המשוותף וראה זה פלא השופתת מעירה ועוזרת לאישתי שהיא זכאית לתבועה שנתיים שכירות על הבית שהיא בנתים גרה בו ואני נאלצתי להשכיר דירה וחיי עם אחד הבנים זה הוגן ששופתת תדריך צד מהצדדים לתבוע למעשה אני הוא שזכאי לתבוע חלק מהשכירות שאני משלם בחוץ לבית ולא היא ההפליה זועקת לשמים היום הרבה הרבה גברים נופלים נשחקים ועד שאפילו מנתקים קשר בגלל חוסר השיויון בבתי המשפט שמצדדים באישה ולא מצדדים בצדק ובחלוקת הנטל שווה בשווה והגיע הזמן שגברים יתלקדו ויקימו לובי להגנה וחיזוק הגברים שנופלים בין הכיסאות במערכת שהאישה היא המסכנה והנחשלת ויש מקרים שזה לא כך ויש נשים שעןבדות וחיות טוב והגבר הוא הצד החלש

מה יש להוסיף כשאתה (אני לא) ידוע הכל בדיוק מה קרה, איזה שטיקים, כן או לא הלוואה

אני מתארת לעצמי שגם בדקת בין הסדינים אצלם. מצחיק אחד!!! (((-:

דייויד שאלה

בוקר טוב . כשאנחנו קנינו בית לקחנו כמו כולם המון הלוואות ואז ההורים שלי באו ואמרו, תקשיבו אנחנו בתור פנסיורים יכולים לקבל הלוואות יותר נוחות, ואנחנו רוצים לעזור. אנחנו יודעים שיש לכם המון הוצאות עם הבית ולכן אנחנו נשלם ועוד כמה שנים כשתסדרו תחזירו לנו. התייעצנו ביננו והלכנו על זה. עכשיו כשאנחנו נפרדים אתה לא חושב שצריך להחזיר את הכסף הזה? אין לי שום הוכחה. אז מה זה אומר? סביר גם להניח שההורים שלי לא יקחו את כל הכסף על מנת לעזור לי, בכל אופן שלושה ילדים זה לא פשוט לבד. אז מה בעצם אתה אומר דייויד, שאני רמאית? שאני תחמנית? שאני לא בסדר אם אדרוש את הכסף? הוא בחר ללכת בדרך אחרת ועם אשה אחרת נראה לך שזה צריך לבוא על חשבון ההורים שלי? סקרנית לתשובתך ממני.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר