שאלה לגבי מזונות, והתלבטות לגבי הסכם

שלום רב, אני נשואה כ7 שנים, ילד אחד משותף, ודירה עם משכנתא ניסינו להגיע להסכם, העקב אכילס בו הוא גובה המזונות והמדור, הוא מוכן לשלם 1300 מזונות+1000 מדור,ומחצית צהרון עד לגיל 9, וחצית מעלות חוג לילד. כאשר אני טוענת שזהו סכום מאוד נמוך, הוא משתכר כ-9000 ש"ח לחודש, אני כ4000 ש"ח. רציתי לשמוע מנסיונכם האם יש טעם לגשת לבימ"ש, מה גם שהוא לא מוכן לממן הוצאות של הבית..שלא נדבר על שלי....הוא דורש ממני מחצי מכל ההוצאות, לא מעניין אותו הוצאות שיש לי, רציתי לדעת האם בתקופה עד למשפט הוא מחוייב לשאת בהוצ' של הבית או שאנו אמורים להתחלק? תודה על תגובותיכם

לפי דעתי "עסקה" הוגנת

היתי מוסיפה רק (לא לשכוח זה חשוב מאוד) - חצי קייטנות. - חצי הוצאות רפואיות נוספות כגון: שיעורי עזר, טיפול רגשי, אורטודנטיה, משקפיים וכו'. - המזונות עבור ילד אחד - נראים סבירים ובתוכם השתתפות הילד באחזקת הדירה. (טלפון, מים, ארנונה, כבלים, מסי וועד, דלק וכו'...). - חצי עלות צהרונים עד גיל 9 או כיתה ג' - סביר ביותר. - חצי עלות חוג - סביר ביותר. - בשלב הזה עליו לשאת בחצי הוצ' הבית כולל ארונה ומשכנתא אם יש. לא תמיד הבעל נדרש לשאת בעלות אחזקת הבית במלואה. השופט ישית גם עלייך כיו שאת משתכרת (אילו הית עקרת בית אז הבעל היה נדרש לשאת בהוצאות במלואן). במקומך, היתי מוסיפה את נושא הקייטנות והוצ' נוספות. וחותמת. תצליחו!

חשוב חשוב חשוב...

חצי מכל אבל כככל דברררר

שאלה

האם זה נשמע סביר הסכום של ה1300? מבחינתו זה כולל הכל..והמדור 1000 כולל בתוכו גם הוצאות מדור..האם זה סביר? ולגבי ההוצאות..האם הוא יכול לדרוש ממני בדיעבד השתתפות בתשלומים ששילם על הבית מאז שהחלטנו שמתגרשים?

לא!!!!!!!!

אם זה 1300 כולל החצי משכנתא הרי ממש לא!!!!!!!!1חמודתי לכי לעו"ד ואם אין לך כסף לכי דרך נעמ"ת וקבלי יעוץ דחוף כי ניראה לי שהבחור הולך ל"דפוק " אותך כהוגן!1 המינימום זה 1300 שקלים לא כולל מדור ע"פ בית משפט לפי המשכורת שלו שהיא לא נמוכה

שלום כרמית

אני מציעה לך להכין רשימה של כל ההוצאות שיש לכם עכשיו, ולגשת איתה לעו"ד שאינו קשור בהסכם, שיחווה דעתו מה גובה המזונות הראוי שישלם האב במידה והילד ימשיך להתגורר איתך. גם אם הינכם מעוניינים להגיע להסכם מתוך הדדיות, הרי שבהדדיות מתקיימת התחשבות בצרכים של הילד. הנה רשימת מכולת קצרה שתוכל לעזור לך: ארנונה מים חשמל ועד בית גז הוצאות רכב אגרת טלויזיה תקשורת = כבלים אינטרט וטלפון אוכל/כלכלה חוגים וימי הולדת קופת חולים ביטוחים פרטיים אם יש על שם הילד תכניות חסכון על שם הילד הוצאות שונות (תספורת, למשל) ביגוד והנעלה בייביסיטר (* בהסתייגות קלה, לא מדובר על זה שתלכי לקרוע את העיר, אבל אם את עובדת עד 5 לדוגמא, וצריכה לנסוע לעשות קניות, אז לפעמים הילד לא יכול לבוא. או אם הוא חולה ואת צריכה לצאת דחוף לבית מרקחת, לא תוכלי לקחת את הילד איתךבחלק מהמקרים) צהרון הוצאות של בית ספר (ולא חסרות שם) חשוב לזכור שהילדים גדלים ואיתם הצרכים שלהם. לרוב דברים מתאזנים, כמו למשל ילד בגיל 5 צריך צהרון אם האם עובדת, אבל בגיל 12 הוא לא צריך צהרון אבל הכסף משמש לביגוד והנעלה שנעשים יקרים, ימי הולדת שנעשים יקרים, וגם הוצאות אחרות. תהיי אופטימית, יכול להיות שכשהילד יגדל תוכלי למצוא עבודה עם יותר שכר, ומצבך ישתפר. אבל עם זאת חשוב לזכור שכרגע, את במצב שאסור לך לשלם יותר ממחצית. בכל זאת שכרך נמוך.

לא!!!!!!!!

אם זה 1300 כולל החצי משכנתא הרי ממש לא!!!!!!!!1חמודתי לכי לעו"ד ואם אין לך כסף לכי דרך נעמ"ת וקבלי יעוץ דחוף כי ניראה לי שהבחור הולך ל"דפוק " אותך כהוגן!1 המינימום זה 1300 שקלים לא כולל מדור ע"פ בית משפט לפי המשכורת שלו שהיא לא נמוכה

תגובה

האדון רוצה לשלם לי 1300 מזונות+1000 מדור מה דעתך ?

אני מציע שלא תוותר ותסגור איתו על מינימום של 5500 ש"ח מזונות לילד אחד

כך, לו ישאר 3500 ש"ח, ולה ישאר 9500 ש"ח - יופי של איזון, סוף סוף יש צדק

תגובה

האדון רוצה לשלם לי 1300 מזונות+1000 מדור מה דעתך ?

דעתי שזה יפה מאוד ותקחי את זה!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר