צריכה עצה ממישהו

נשואה + 3 מעוניינת להתגרש אך חוששת איך אסתדר כלכלית. אני עובדת ומרוויחה קרוב ל-6000 ש"ח. כמה בערך מקבלים מזונות עבור הילדים ? יש להתחשב שהבעל עצמאי ומרוויח יפה מאוד. האם כדאי לחשוב על זה שאקנה דירה והוא יממן חלק מהמשכנתא שאקח או שעדיף לשכור דירה ? האם ייקח חלק בעזרה של התשלום למדור ?

ביכולתי לעזור בנתון אחד, המינמום לכל ילד-1200 ש

שקבע החוק

בוקר טוב טופז

משתתפת בצערך שאת צריכה לעבור גירושים, קחי נשימה ארוכה התהליך אינו קל, אבל אם יש עדיין אפשרות לשיקום ע"י טיפול זוגי תנסו כי גם כך אין לכם מה להפסיד. עוד עיצה קטנה לא חשוב אילו תשובות תקבלי פה בפורום גשי לייעוץ משפטי בנושא. אם אין לך אפשרות לממן עו"ד, פני למשל לנעמ"ת ושם הייעוץ זול יותר. לגבי שאלותייך: ציינת שיש לך 3 ילדים ובעלך עצמאי ומרוויח טוב. סדר הגודל של המזונות המקובלים ל3 ילדים הוא כ5000 ש"ח. שוב אני מדגישה,איני מכירה את כל הנתונים (אני לא עו"ד) ורמת ההכנסה של בעלך גם קובעת, כך שייעוץ פרטני הכי יעזור, מאשר לחשוף את פרטייך בפורום ציבורי. לגבי מה עדיף שכ"ד או קניית דירה, שוב תלוי במצבך וביכולת שלך לקנות דירה. מבחינת החוק זה לא משנה, את זכאית עבור 3 ילדים ל50% מדור. המשמעות היא שבעלך צריך יהיה לשלם 50% משכר הדירה שתשכירי או 50% ממשכנתא - בעת קניית דירה. כך שזה לא משנה תקבלי את אותה השתתפות מצידו על חשבון המדור. מה שאת תריכה לשאול את עצמך האם יש לך יכולת כלכלית לקנות דירה ולעמוד שהתחייבויות המשכנתא? אולי משפחתך תוכל גם לסייע לך בנושא זה. לסיכום: מזונות סבירים ל3 ילדים (בהנחה שהבעל מרוויח טוב) - סדר גודל של 5000 ש"ח (מזונות מינימליים עבור כל ילד - 1250 ש"ח).גובה המזונות נקבע גם עפ"י גיל הילדים- כך שאת חייבת ייעוץ נוסף בנושא. לגבי מדור - 50% משכר דירה או מגובה המשכנתא. אם יהיו לך שאלות נוספות את מוזמנת לפנות אליי שוב, בהצלחה, מיכל

תודה רבה למיכל החמודה שעזרה לי בעצה טובה

צריכה עצה ממישהו

נשואה + 3 מעוניינת להתגרש אך חוששת איך אסתדר כלכלית. אני עובדת ומרוויחה קרוב ל-6000 ש"ח. כמה בערך מקבלים מזונות עבור הילדים ? יש להתחשב שהבעל עצמאי ומרוויח יפה מאוד. האם כדאי לחשוב על זה שאקנה דירה והוא יממן חלק מהמשכנתא שאקח או שעדיף לשכור דירה ? האם ייקח חלק בעזרה של התשלום למדור ?

הייי נסיכה למה את נעלמת לי ככה

דברי איתי בבקשה

נסיכתי למה את בבקשה לא מדברת איתי נשמה???

תודה רבה למיכל החמודה שעזרה לי בעצה טובה

טופזי יקירתי תיהי איתי בבקשה בקשר

צריכה עצה ממישהו

טופז שלום רב,

אני מציעה לך לפנות לעו"ד ולשטוח בפניו את נסיבות המקרה המדוייקות, על מנת שיוכל לחוות דעה באופן מקצועי יותר.

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

אשמח לייעץ לך

-----------הודעה נערכה ע"י מנהלת הפורום---------- הפרורום לא נועד לפרסם אנשים מקצוע כאלה ואחרים. אודה אם לא תפרסם עצמך בפורום זה. במידה שלא תעשה כן, אאלץ למחוק אותך ולחסום את השימוש בפורום.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר