>>ואניייייייי<< הפוליטיקאי כאן?

בוקר טוב לאשה המושלמת. ידעתי שתכעסי כי אני כבר קצת מכיר אותך. קודם כל אני פוליטיקאי גרוע שבגרועים כי אני אומר את מה שאני חושב וזה דבר שלא מתקבל בפוליטיקה. אבל הפוליטיקאי המושלם, שתמיד צודק, המעורב בכל ותמיד יש לו מה להגיד זו את. לא אני. מה שכתבת זו קביעה קטיגורית "אני מהווה עבורם שלם (ואם יורשה לי אף מושלם)". כדי להבין דברים כה פשוטים צריך יום לימודים ארוך? בירורים ממשלתיים? חקירות עומק משטרתיות? ממש לא. אבל תראי איך במכתב התגובה שלך התפתלת והסברת ופירשת ותקפת ויעצת והתנסחת וסובבת ופיתלת, העיקר שתצאי צודקת ובסוף אני הפוליטיקאי? יש לי עצה בשבילך ואני אומר אותה בצורה הכי חברית בעולם מתוך כנות אמיתית. לאורך הזמן הכרתי את מאפייני ההתבטאות שלך. יש לי רושם שיש לך חשש גדול, ממש פחד, מזה שלא תצאי מושלמת, צודקת וכו'. זה פוגע קודם כל בך. אני באמת באמת באמת באמת מציע לך לטפל בזה. תרגישי הרבה יותר טוב. אבל אני מעריך שאדם מושלם לא יטרח לבדוק את עצמו, לא יחשוב שטעה פה ושם ועדיין טועה לפעמים. בעייתי משהו. מילכוד 22. אז אעיד על עצמי. אינני מושלם, מעולם לא הייתי ולעולם לא אהיה ואף אינני מציג עצמי כך ואת עדה. המשפחה שלנו לא מושלמת. יש משפחות עם דשא יותר ירוק מהדשא שלנו ויש משפחות שהדשא אצלן הרבה פחות ירוק מהדשא שלנו. אבל אין אנשים מושלמים ואין משפחות מושלמות. ולבנות שלי אני מסביר שכך העולם וזה בסדר. לא צריך לקנא באחרים על מה שיש להם - ולא רק במובנים החומרניים - (ובעיקר כי איננו יודעים אילו צרות יש להם) ולא צריך להתפאר ולהתהדר במה שיש לנו ואין לאחרים - בדיוק מאותן סיבות, רק בכיוון ההפוך. לעולם לא יהיה לנו הכל, לעולם לא נהיה מושלמים בשום מובן. לא במהות, לא בייצוג ולא בתפיסה. כל מה שאנחנו חייבים לעצמנו - להפיק את הטוב ביותר בתנאים שלנו. זו כל התפיסה שלי על רגל אחת. אני שלם לגמרי עם ההחלטות הלא מושלמות שלי, ועם כל המגרעות שלי. בגילי כבר לא אשתנה ואף אינני מנסה. לא משום ש"אני מושלם" אלא כי לעולם לא נגיע למושלמות בכל מובן שהוא ולכן אפילו אין טעם לנסות. יש דברים יותר חשובים לעסוק בהן. רק טוב לך. אנוכי דיויד השני

דיוויד

לילה טוב, אני מאוד מתחברת לתיאוריה שלך בנושא המושלמות או יותר נכון - חוסר המושלמות. לא מאמינה שיש אנשים שמתקרבים למושלם, או שיוצרים לעצמם מושלם לא במשפחות רגילות (עם שני הורים) ולא במשפחות מצומצמות (עם הורה אחד). משתדלת תמיד לזכור מאיפה באתי ולאן אלך, גם במסרים שלי לביתי, גם לסובבים אותי בעבודה ובחברה בה אני חיה. מסכימה לחלוטין - כולנו טועים איפשהו ותמיד יש כוונות לעשות הכל על הצד הטוב היותר. בניסיון שצברתי, אנשים מושלמים מפחידים אותי ואני מתרחקת מהם כמו מאש... לילה טוב לך, מיכל
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר