יש לי התלבטות -

יש לי התלבטות -

מחר( או שזה כבר היום..) הבן שלי כנראה ילך לאבא שלו אחרי כמעט חודשיים וחצי שלא רצה ללכת אליו. בחודשיים וחצי האלה הם (הגרוש + הבנות) עברו דירה. הבעיה שלי: אין לי את הכתובת. הוא לא מוכן לתת לי אותה. מה שיש לי זה רק מספר הטלפון בבית. ברור לי שיש דרך משפטית להשיג את הכתובת, אך זה ייקח זמן ואני גם לא רוצה ללכת ראש בראש. ניסיתי לדבר על ליבו של הגרוש אבל הוא מתחמק ואומר שאין לי מה לדאוג. מה הייתם עושים? מצד אחד – הבן בשל ללכת לאחר תקופה של ריחוק ואני רוצה שילך, כי הוא זקוק למפגש הזה. מצד שני- כבר קרה שהגרוש לקח את הבנות בעבר ולא הסכים להחזיר אותן, ואז הגעתי עם משטרה והיו בלאגנים.. הפעם אני אפילו לא אדע לאן להגיע כדי לקחת את הילד בחזרה. אני מפחדת מהתרחיש הזה, כי הוא לא בלתי אפשרי. מה הייתם עושים?

בוקר טוב אופטימית

לאור מה שכתבת שזה תרחיש שכבר קרה בעבר עם הבנות ולפי מה שמצטייר מדברייך שמערכת היחסים הבסיסית בינך לבין האקס רעועה מאוד (במערכת יחסים בסיסית אני מתכוונת לתקשורת מינימלית לטובת צרכי הילדים בלבד)אני אישית לא הייתי שולחת את הילד אליו עם כזו אי וודאות וכזה חשש. עד כמה שזכור לי רק הבן אצלך והבנות אצל האקס, לטעמי אם חס וחלילה הוא יסרב להחזיר אותו ולא תדעי איפה הוא גר, תכנסי לסרט שאת יודעת שממש לא כדאי לך להיות בו שחקנית ראשית. עצתי,הסבירי לילד שהביקור יעוכב עוד קצת ותפעלי בדרך משפטית להשגת מידע על כתובת המגורים בשביל השקט הנפשי שלך. שיהיה לך רק טוב, מיכל

אופטימית בוקר אור

שתי אפשרויות אופרנטיות: 1. לבדוק באתר האם מופיע לפי מס' טלפון הכתובת שלו: http://441il.com/ 2. לצלצל למשטרה ולבדוק אם חלילה קורה מצב כפי שתארת שעשוי לקרות, האם למשטרה יש האמצעים לאתר כתובת לפי מספר טלפון. אם לא הצלחת לקבל תשובה מספקת ואין בידייך כתובת מגוריו של האב וקיימת האפשרות שתיארת, אני לא היתי שולחת את הילד אם אין בידי הכתובת (והיא מאומתת). ייקח כמה זמן שייקח (לפי הזמן שהאבא של הילדים יחליט שהוא משחק (ויש כאן משחק של כוח!), את תבטחי את עצמך ואת הילד בכל האמצעים שקיימים. בוקר אור וסופ"ש רגוע.

בוקר טוב אופטימית

לאור מה שכתבת שזה תרחיש שכבר קרה בעבר עם הבנות ולפי מה שמצטייר מדברייך שמערכת היחסים הבסיסית בינך לבין האקס רעועה מאוד (במערכת יחסים בסיסית אני מתכוונת לתקשורת מינימלית לטובת צרכי הילדים בלבד)אני אישית לא הייתי שולחת את הילד אליו עם כזו אי וודאות וכזה חשש. עד כמה שזכור לי רק הבן אצלך והבנות אצל האקס, לטעמי אם חס וחלילה הוא יסרב להחזיר אותו ולא תדעי איפה הוא גר, תכנסי לסרט שאת יודעת שממש לא כדאי לך להיות בו שחקנית ראשית. עצתי,הסבירי לילד שהביקור יעוכב עוד קצת ותפעלי בדרך משפטית להשגת מידע על כתובת המגורים בשביל השקט הנפשי שלך. שיהיה לך רק טוב, מיכל

בוקר טוב אפטימית

את יכולה לגשת למשרד הפנים ולבקש לפי מס' ת.ז של הגרוש שיאתרו את הכתובת, יש טופס מיוחד שניתן למלא. אם אינני טועה הטופס נקרא איתור כתובת או משהו כזה.. שיהיה לך בהצלחה.

יש לי התלבטות -

מחר( או שזה כבר היום..) הבן שלי כנראה ילך לאבא שלו אחרי כמעט חודשיים וחצי שלא רצה ללכת אליו. בחודשיים וחצי האלה הם (הגרוש + הבנות) עברו דירה. הבעיה שלי: אין לי את הכתובת. הוא לא מוכן לתת לי אותה. מה שיש לי זה רק מספר הטלפון בבית. ברור לי שיש דרך משפטית להשיג את הכתובת, אך זה ייקח זמן ואני גם לא רוצה ללכת ראש בראש. ניסיתי לדבר על ליבו של הגרוש אבל הוא מתחמק ואומר שאין לי מה לדאוג. מה הייתם עושים? מצד אחד – הבן בשל ללכת לאחר תקופה של ריחוק ואני רוצה שילך, כי הוא זקוק למפגש הזה. מצד שני- כבר קרה שהגרוש לקח את הבנות בעבר ולא הסכים להחזיר אותן, ואז הגעתי עם משטרה והיו בלאגנים.. הפעם אני אפילו לא אדע לאן להגיע כדי לקחת את הילד בחזרה. אני מפחדת מהתרחיש הזה, כי הוא לא בלתי אפשרי. מה הייתם עושים?

מה חזרנו לעידן אנשי המערות??

נשמה, אין כתובת אין מפגש!!! פשוט וברור!! מדובר בילד שלך לא בחפץ. לא להתבלבל, שהוא יתבלבל!!! בהצלחה

התשובה היא: לא !!!!!!!!!!

לאור ניסיונך המר ולאור הכרת הנפשות הפועלות, אני הייתי מציע לך כך: מחד, אינך מעוניינת בניתוק מהאב - ובצדק. מאידך, את חייבת לפעול על קרקע בטוחה ככל שניתן. המסקנה שאני מגיע אליה היא שאך ורק בהתערבותה של פקה"ס הממונה, היא תיצור עימו קשר, היא תוכל לומר לו שכתובתו תשמר במערכת הרווחה, ולו רק שתהיה אפשרות לאתר את הילד במידה ו .... מעבר לכך, אב (או אם לצורך העניין) שאינו מוכן למסור את כתובתו מרים אצלי יותר מגבה אחת, והחשדות - האולי סובייקטיביים - שלי לא יניחו לי. אם הילד לא ראה את אביו זמן כה רב - ועם כל הצער שבדבר - לא ישנה אם יראה אותו עוד זמן קצר כאשר מעורבותה ונוכחותה של פקה"ס בעניין מתבצע באופן מלא. שנאמר: Better be safe than sorry שבת שלום ומבורכת

בוקר טוב אפטימית

את יכולה לגשת למשרד הפנים ולבקש לפי מס' ת.ז של הגרוש שיאתרו את הכתובת, יש טופס מיוחד שניתן למלא. אם אינני טועה הטופס נקרא איתור כתובת או משהו כזה.. שיהיה לך בהצלחה.

אופטימית יקרה

במידה והוא עבר לדירה שכורה אני לא חושבת שיש לך אפשרות לאתר את הכתובת בטח שלא דרך מספר הטלפון מעט מאד אנשים נוהגים לעדכן במיידי את כתובתם. מהמעט שאני יודעת מאד יתכן כי יש סיכון, כי אחרת (לדעתי בלבד)למה לו להסתיר ממך את הכתובת? זה לא שאת מטרידה אותו או מגיעה אליו הביתה כך סתם. אין לי מושג איך זה עובד מבחינת הרשויות אבל הייתי מנסה להעזר בהן. ובכל מקרה, בבקשה תיידעי מה נגמר. ממני.

יש לי התלבטות -

יקירתי,

אם אין כתובת אז לא!!!! אל תסתכני בשנית, נכווית ובגדול פעם אחת יותר מדי. ליבי איתך!!!

יש חדש?

שבת שלום,

מתנצלת שלא עידכנתי עד עתה, זה משום ששכבתי במיטה קודחת מחום מאתמול בצהריים עד היום בבוקר. תודה תודה על התגובות..אחרי שקראתי מה ששכתבתם ודיברתי עם חלקכם בטלפון, החלטתי שהביקור ידחה עד שתהיה בידי הכתובת. דיברתי עם הבן, ואז התקשרתי כדי להודיע לאבא שהוא לא מגיע, וראו זה פלא - הוא התחיל להסביר לי איך להגיע לבית החדש, עוד לפני שהספקתי להוציא מילה. אז הילד מבלה את השבת איתם ובמוצ"ש אני מקווה שיחזור בלי בעיות. שתהיה לכולנו שבת שלום, זהר נ.ב. מיכל - תודה על התגובה שלך.

שתהיה בריאה

טוב לשמוע שדברים מסתדרים

תגידי את בסדר ? עד שיש לך סוף סוף שבת אחת פנויה לכייף את בוחרת להיות חולה? מה יהיה?

שמחה לשמוע שהכל הסתדר על הצד הטוב ביותר

הרבה בריאות והחלמה מהירה, מיכל

יש לי התלבטות -

יש לך מס' טלפון יש לך הכל

אם יש לכם הסכם הסדרי ראיה אין לך מה לדאוג בעניין הילדים גם בעניין הילד הזה . תקטקי את מס' הטלפון שלי למייל אני ינסה להשיג לך את הכתובת בכל מצב מה את צריכה סרטים , סכמי איתו מקום מפגש וזהו סגרי עניין מה חשוב לך הכתובת .
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר