חברים וחברות יקרים, התקרבו למסך..עוד, עוד קצת, ועכשיו ליחצו על הכותרת................

אני גרושה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כן, כן, גם אני בשוק, הלם והמומה. היום נפתח התיק (לאחר שנה וחצי דיונים באזרחי) והיום קיבלתי גט!!!!!! הייתי בטוחה שישחק איתי בקטע הסופי הזה, אבל עבר חלק ובשיא המהירות. לאחר הגט הבנתי שהכל הודות ללחץ המוגבר שהפעילה החברה החדשה היוצאת איתו פחות מחודשיים. (אודה לה בהמשך). מסתבר שאם הוא מחוץ לבית כבר שנה וחצי, והתיק נפתח ביחד בהסכמה הכל זורם במהירות. איך אני מרגישה: לא יודעת? מוזר..לרגעים בא לי לצחוק ורגעים שלאחר מכן בא לי לבכות ואז שוב לצחוק. מה שבטוח שקיימת תחושת הקלה כלשהי. לבו'ש היקרה, בקרוב אצלך, הלוואי וגם את תופתעי כמוני. שלכם, אני

בהצלחה

היי שיהיה לך בהצלחה בהמשך חייך מוזמנת לסוף שבוע באילת

את עוד מאלה שסופרים את הימים?

אני הפסקתי לספור אחרי היום השני. רק הזזתי את חג העצמאות. שבוע טוב. אנוכי דיויד השני

חברים וחברות יקרים, התקרבו למסך..עוד, עוד קצת, ועכשיו ליחצו על הכותרת................

אני גרושה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כן, כן, גם אני בשוק, הלם והמומה. היום נפתח התיק (לאחר שנה וחצי דיונים באזרחי) והיום קיבלתי גט!!!!!! הייתי בטוחה שישחק איתי בקטע הסופי הזה, אבל עבר חלק ובשיא המהירות. לאחר הגט הבנתי שהכל הודות ללחץ המוגבר שהפעילה החברה החדשה היוצאת איתו פחות מחודשיים. (אודה לה בהמשך). מסתבר שאם הוא מחוץ לבית כבר שנה וחצי, והתיק נפתח ביחד בהסכמה הכל זורם במהירות. איך אני מרגישה: לא יודעת? מוזר..לרגעים בא לי לצחוק ורגעים שלאחר מכן בא לי לבכות ואז שוב לצחוק. מה שבטוח שקיימת תחושת הקלה כלשהי. לבו'ש היקרה, בקרוב אצלך, הלוואי וגם את תופתעי כמוני. שלכם, אני

שרית היי, מאחלת בהצלחה:

המון המון בהצלחה. אבל קשה לי להגיד שאני שמחה. למרות שאני בעד שזוג שלא מסתדר עדיף לו להתגרש ולהתחיל חיים חדשים בנפרד, קשה להגיד שזו שמחה. שרית שלי!!! מאחלת לך שמחה ואושר לך ולילדיך . תמיד כאן בשבילך (את יודעת את זה טוב מאוד)...... חגית

את עוד מאלה שסופרים את הימים?

אני הפסקתי לספור אחרי היום השני. רק הזזתי את חג העצמאות. שבוע טוב. אנוכי דיויד השני

לספור אני ממש לא...רק בדקתי הזכרון

כן ירון, גרושים משולים לחרבן בית המקדש.....

אבל מעבר למילים יפות ולפואטיות יש כאן דיני נפשות. עפ"י הדת היהודית לה רובנו אם לא כולנו משתייכים פיקוח נפש דוחה אפילו שבת.....ואולי גם את עמידתו האיתנה של בית המקדש. ולמה משול כאן סיפו פיקוח הנפש? כמו מחלת גוף ממארת חי לו אחד מבני הזוג (וכן, לעיתים אף שניהם) במפח נפש נוראי, במסכת שקרים מתמשכת ומבזה. בניסיון להחזיק חזק הכל בשתי ידיים עד שאגות כאב השרירים.... הילדים הללו, שעל שברונם אתה שח, צופים מהצד. כואבים יותר או פחות.... מזהים את העוצמות הללו במערכת ולעיתים מתפרעים מולם או נדומים מולם. האם זהו המקדש המקודש עליו שח לנו הקדוש ברוך הוא כשרצה משפחה שלמה? האם רצח נפשות אינו בר דין? מסתבר שבעולם הזה, לא..... מי יודע? אולי הסיפורים על הישיבה האחרונה מול כסא "המלך" ונתינת הדעת שם תתן את הדין.... אי לכך ולסיפורי התנ"ך שתקפו את משכננו הקט הבוקר, אני, דעתי שלי, שגרושים שאינם על מה בכך ראויים לשמחה והילולה גדולה אף מחגיגת הנישואין. זוהי חגיגת חרות הנפש וניסיון להחיותה מחדש בריא וטוב יותר בשנים שנותרו.

אביב יקירתי..שחקת אותה

על ציפורים ומזל.

לא מאמין בזה. היתה להקת "ציפורי השיר" מאשדוד. השיר הכי מפורסם שלהם - בלדה למנקה הרחוב. הם לא הצליחו להמריא (למרות תקליט אחד. השני היה חידוש אבל הוא לא הצליח). ראית את הסרט "הציפורים" של היצ'קוק? פחד אלוהים. ראית את הסרט "איש הציפורים"? עוד היה בשחור לבן. לאיש הן לא עזרו. נשאר בכלא אלקטרז עד פינויו ועבר לכלא אחר. מכירה את הבדיחה? אחד חוזר ממשחק כדורגל וצועק 20 אלף, 20 אלף. שאלו אותו - מה 20 אלף? ההוא צועק - 20 אלף 20 אלף. שאלו אותו - מה 20 אלף. זכית ב-20 אלף? ההוא צועק - לא. 20 אלף איש היו היום באיצטדיון ודוקא לי ציפור חירבנה על הראש. אז תעזבי את כל השטויות עם הציפורים. שיהיה לך מזל וזהו. שבוע טוב. אנוכי דיויד השני

אופפפפפפפפפ למה אתה מבאס

זה מזל

גירושים

מזל טוב מאושר בשבילך בקרוב אצלי בעזרת השם

היי יגאל...

נפלה בחלקך טעות פיצפונת...אני גרושה כבר 8 חודשים...והמזל טוב מופנה ל"שרית ישראל" המשך יום טוב לך...

נסיכת ישראל מזל טוב לך עוד פעם

מברכים אותך תקבלי, אושר ונחת לך ולמשפחתך אמן...

מצטער, לא מסוגל להצטרף לחגיגה כאן. יחד עם זאת מאחל לך הצלחה בהמשך הדרך

ירון היקר...

מסכים אתך שגרושים ,זאת לא מסיבה . לגרושים יש השלכות על כל הסובבים אותנו. הורים,(שלנו) לילדים, לכולם זה כואב .אך ירון אין מה לעשות זה מצב הכרחי לזוגות שהרס, וחרבן, מחלוקות,, ומריבות לא הפסקה. עד שהבית לא מתופקד, לכן צריך לדעת לקבל את הגרושים בתור מיפלט מחים שלא כסידרם. לדרך חדשה , לנו, ל-חים טובים ומאושרים \\ כך עדיף ירון, לדעת לקבל כל נתון .במידה שנתוןזה, שלילי יש להפוךלחיובי,; הכל לטובה ;וכל סיבה ,היא מסיבה. אדון ירון היקר...

גירושים

מזל טוב מאושר בשבילך בקרוב אצלי בעזרת השם

וואלה שבוע חדש ,ענינים חדשים אמורים להיות

נימאס כבר ,מתתקרבו עוד קצת למסך.(לי בכל אופן)

הסברים:

ראשית, לא הייתה כוונה בדבריי לייחס להיבט המשפטי כלל. חגיגה? הרי לך משנתי בקצרה: כל זוג שמתגרש - ובמיוחד עם ילדים - מדובר באבדן הגרעין המשפחתי - בהחלט לא "סיבה למסיבה". אינני אדם דתי, אך ע"פ חוכמת המסורת היהודית אומרים שקרנות המזבח מזילות דימעה בכל פעם שזוג נשוי מגיע לגירושין, ולא בכדי. אם נשים לב, היהדות (כמו כל הדתות המונוטאיסטיות) מייחסות לערך השלמות המשפחתית מעין ערך עליון. כנראה שגם זה לא בכדי. הילדים - במידה ויש - מהווים קורבן ישיר לפרידה "הרשמית" (וגם הלא רשמית) של הורייהם. פתאום אבא לא בבית (בד"כ), פתאום הם מרגישים שהקרקע נישמטת תחת רגליהם, והכל כי אבא ואמא לא השכילו לפתור בעיותיהם ובחרו בדרך ה"קלה". הילדים - מעצם טיבם - שואפים וישאפו (בד"כ) לשלמות הבית, היינו, שאבא ואמא יהיו ביחד. לרוב ילדיי הגירושין פרדת הורייהם מהווה אירוע טראומטי ופצע שיגליד רק לאחר שנים - אם בכלל. הזכות לחיי משפחה, על אף שלא זכתה לעיגון מפורש בחוקי היסוד, זכתה גם זכתה לעיגון כזכות יסוד בהלכות הפסוקות שיצאו מביהמ"ש העליון בסמוך לחקיקתם. גם שופטי העליון הכירו בעובדה כי לכל אדם זכות להורות, ובאותה המידה, לכל ילד זכות להוריו. ע"פ כלל זה, כל ילד זקוק לשני הוריו, זקוק לחום ואהבה משניהם באותה המידה, ולדעתי, זקוק לזמני הורות שווים בין ההורים. אותו ילד היה שמח אם הוריו היו חיים יחדיו והיו זמינים לו בכל אימת שהוא זקוק להם. לא כך הדבר - לצערי - לאחר גירושין או פרדה. מלבד החופש או ה"השתחררות" המדומה שיש לך מבעלך (מדומה כי לעולם את קשורה איתו כך או אחרת), ומלבד האקט הסימבולי לחלוטין של הטקס, שלטעמי מבזה הן את הגבר והן את האשה (אך בעיקר את האשה), אם מישהו יטרח לומר לי על מה המסיבה או החגיגה. אודה לו אישית מקרב ליבי. אפשר להרחיב היריעה עד אין קץ בנושא, אף אשים את הנקודה כאן ואומר שוב שאינני מבין על מה החגיגה. לילה טוב

מקבלת במידה מסויימת את ההסבר.

זוכרת זוכרת..לכן לא סתם כתבתי

שמי שיזכה בך יהיה מאושר.

נסיכת ישראל מזל טוב לך עוד פעם

מברכים אותך תקבלי, אושר ונחת לך ולמשפחתך אמן...

תודה תודה תודה

חברים וחברות יקרים - עדכון,

אתמול רק פתחנו תיק, לא ציפיתי לקבל את הגט באותו היום. להפתעתי, כל העניין קצת קשה לי לעיכול. אמנם פיסת נייר, אבל עם המון משמעות בשבילי. כרגע נותנת לעצמי את הסופ'ש לעכל ולהבין את שקרה. יודעת בראש שזהו הצעד הכי נכון ונבון. כרגע נותנת לרגש קצת לשלוט בי, על מנת להתנקות לגמרי. ואז אוולד לעולם חדש. עולם שבו משפחתי היא ילדיי ואני. תודה רבה לכולכם, ושיהיה בהצלחה לכולנו

באיחור (וגם לא כל כך ותיקה כאן) אבל מאד שמחה בשבילך

אני רק חושבת על התחושה הזו של הכל מאחוריך (לפחות החלק הראשון), פתאום לא להיות בסטנד-ביי, להמשיך עם החיים ולגמור עם הבלגן הזה. איזה כיף זה. כבר עברו עשרה ימים מאז שכתבת את ההודעה. אני מהמרת שאת מאושרת מיום ליום יותר.

אפשר גם להתגרש בקלות.

אני פתחתי תיק גירושין בינואר והשבוע קיבלתי גט.בזמן קצר מאד ובמינימום של לחץ למרות כל השבועות של בעלי שאני לא אקבל גט בחיים ולמרות כל האיומים של האחים שלו. כל השבועות לא הועילו לו כלום וכך עלה גם בגורלם של האיומים של האחים שלו. אני לא תולה את זה בחכמתי חלילה אלא במזל ובטוען רבני מעולה הרב שגיב שליוה אותי לאורך כל הדרך במסירות. ואם זה יכול להועיל למישהו אני מפרסמת את מספר הטלפון שלו 0545289982.

שרית אולי תעזרי לי....

את פנית לרבנות?? מי זה הרב שאמרת שעזר לך ואיך הוא עוזר???? את גרה באזור המרכז??
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר