ברוכה הבאה לחבר'ה

קודם כל פנקי את עצמך במשהו שתמיד רצית ולא העזת כסמל ליום מקודש זה. ואז....השמיים הם הגבול בשבילך מעתה. רק אושר, בריאות, הצלחה ושוב אושר אושר ואושר בהצלחה מתוקה

חברים וחברות יקרים - עדכון,

אתמול רק פתחנו תיק, לא ציפיתי לקבל את הגט באותו היום. להפתעתי, כל העניין קצת קשה לי לעיכול. אמנם פיסת נייר, אבל עם המון משמעות בשבילי. כרגע נותנת לעצמי את הסופ'ש לעכל ולהבין את שקרה. יודעת בראש שזהו הצעד הכי נכון ונבון. כרגע נותנת לרגש קצת לשלוט בי, על מנת להתנקות לגמרי. ואז אוולד לעולם חדש. עולם שבו משפחתי היא ילדיי ואני. תודה רבה לכולכם, ושיהיה בהצלחה לכולנו

ברוכה הבאה לחבר'ה

קודם כל פנקי את עצמך במשהו שתמיד רצית ולא העזת כסמל ליום מקודש זה. ואז....השמיים הם הגבול בשבילך מעתה. רק אושר, בריאות, הצלחה ושוב אושר אושר ואושר בהצלחה מתוקה

תודה מתוקה,

אחרי הרבנות חזרתי לביתי ולילדי, הם נותנים לי את כל הכוח שבעולם. בהמשך, אפנק גם את עצמי.

מזל טוב

שמחה בשבילך שהשתחחרת סוף כל סוף... שתהני מכל רגע, שיהיה לך ולילדים מפה והלאה רק טוב ושמח. מיכל

תודה

לילדה הכי יפה בגןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מזל טוב טוב טוב טוב טוב......... כן. מותר לחגוג, רצוי לחגוג ומותר להרגיש הקלה. כתב לך אדיק את האימרה הכי נכונה והכי אמיתית. אני מאחלת לך העקבותיה, שתדעי לנצל כל יום כאילו וזה היום האחרון. תשאבי את החיים ומהחיים. מגיע לך. אני צופה לך עתיד ורוד....עם המון פפיונים ובלי כתמים.... תתקשרי!! יש בילוי היום, נהפוך אותו לכבודך! וואו. ריגשת אותי.

מתוקונת,

מרגישה הקלה! אבל זה עדיין לא גורם לי להיות מאושרת. לתחושת ההקלה נלווית תחושה של סוף. עכשיו מרגישה שאני בסוף של הסוף. מקווה שבעוד כמה ימים ארגיש אחרת. נשמתי, מתה להפגש איתכן, בלי שום קשר לחגיגות...היום קצת כבד עלי, אשמח באם נקבע בעוד שבועיים. תודה תודה תודה!!!!!!

סיבה למסיבה ?!

לא בדיוק הבנתי איך זה קרה.. איך לא סיפרת שאת ברבנות היום.. האם הגט ניתן לפני סגירת הנושא הרכושי? אבל נישאר מפוקסים בעיקר. אם את שמחה - אני שמחה איתך. אם את עצובה אני איתך במחשבות. אם את מתקשה אני כאן בשבילך. מברכת אותך על המהירות. חזקי ואמצי, מכאן רק למעלה... שולחת לך חוזק וחוסן נפשי מתארת לעצמי שכאשר זה בא בהפתעה זקוקים לזמן להסתגל. איתך ובשבילך אני כאן. כשתרגישי שהגיעה העת לחגוג סמני לי. ובכל מקרה אל תחכי לי

(כבר דיברנו על זה שקלעת בול!!!)

שרית, עכשיו השמיים הם הגבול

ותראי כי תגיעי לדברים שלא חשבת שאת יכולה להשיג. כן, תשמחי תצהלי ותחגגי, הכלוב נפתח וכעת את עפה לך כציפור דרור אז "עופי" ותהני מהתעופה ומהדרך החדשה שתהייה רק הרבה יותר טובה. בהצלחה

תודה

קולולולו........ בקרוב אצלנו

מתי מסיבה? היין עלי

בקרוב אצלך יקירתי,

נקבע תאריך למסיבה, אולי בעוד שבועיים? היין עלייך והשקשוקה על נסיכתנו!!!

בהצלחה שרית, הבא שיזכה

בך יהיה מאושר!

אופטימית היקרה, תודה

(את בטוח מבינה מדוע אני מופתעת ועדיין בהלם, זוכרת את שיחתנו?)

מזל טוב!!!

welcome to the club!!!!

מצטער, לא מסוגל להצטרף לחגיגה כאן. יחד עם זאת מאחל לך הצלחה בהמשך הדרך

ירון היקר,

מקווה שאתה לא אומר זאת כי הצעד הנ'ל הוא לרעתי מבחינה משפטית. בכל מקרה, חגיגה עדיין אין, ואם תהיה, אז לא על כך שהתגרשתי, אלא מסיבת סיום/פרידה..מסיבות שכאלה הן לא תמיד בגלל ששמח, אלא ציון סוף דרך ישנה ותחילתה של דרך חדשה. בדיוק כמו שעורכים מסיבת פרידה לאדם אהוב העובר לגור באזור חדש. תודה על האיחולים! אני

לשרית&שרית - הרבה מזל טוב והצלחה בהמשך.

תודה .....

-------WELCOME TO THE REST OF YOUR LIFE ---------

ברכות ואיחולים לעתיד המשגשג כן תזכי...

תודה אדיק היקר

שרית מקסימה, מזל טוב

מה חשובה הסיבה, העיקר שהשתחררת, יקירתימאחלת לך את כל האושר שבעולם, מגיע לך. שמחה בשבילך כל כך. בהצלחה בהמשך, ממני.

תודה מקסימה

אפשר גם להתגרש בקלות.

אני פתחתי תיק גירושין בינואר והשבוע קיבלתי גט.בזמן קצר מאד ובמינימום של לחץ למרות כל השבועות של בעלי שאני לא אקבל גט בחיים ולמרות כל האיומים של האחים שלו. כל השבועות לא הועילו לו כלום וכך עלה גם בגורלם של האיומים של האחים שלו. אני לא תולה את זה בחכמתי חלילה אלא במזל ובטוען רבני מעולה הרב שגיב שליוה אותי לאורך כל הדרך במסירות. ואם זה יכול להועיל למישהו אני מפרסמת את מספר הטלפון שלו 0545289982.

שרית כהן, בהצלחה בדרכך החדשה!!

יקירתי, את פתחת תיק בינואר וקיבלת השבוע את הגט, לקח לך חצי שנה. אני פתחתי את התיק רק אתמול וכעבור כמה שעות קיבלתי גט. הייתי בטוחה שהוא לא יתן בקלות, לא הספקתי להתאמן על הריקודים ולכן גם לא רקדתי על מדרגות הרבנות. יודעת שעדיף לסיים הכל ביום, במקום למשוך, אבל עדיין..ההרגשה לא הכי טובה שבעולם. מאמינה שתעבור. נשיקות אני
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר