חברים וחברות יקרים, התקרבו למסך..עוד, עוד קצת, ועכשיו ליחצו על הכותרת................

אני גרושה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כן, כן, גם אני בשוק, הלם והמומה. היום נפתח התיק (לאחר שנה וחצי דיונים באזרחי) והיום קיבלתי גט!!!!!! הייתי בטוחה שישחק איתי בקטע הסופי הזה, אבל עבר חלק ובשיא המהירות. לאחר הגט הבנתי שהכל הודות ללחץ המוגבר שהפעילה החברה החדשה היוצאת איתו פחות מחודשיים. (אודה לה בהמשך). מסתבר שאם הוא מחוץ לבית כבר שנה וחצי, והתיק נפתח ביחד בהסכמה הכל זורם במהירות. איך אני מרגישה: לא יודעת? מוזר..לרגעים בא לי לצחוק ורגעים שלאחר מכן בא לי לבכות ואז שוב לצחוק. מה שבטוח שקיימת תחושת הקלה כלשהי. לבו'ש היקרה, בקרוב אצלך, הלוואי וגם את תופתעי כמוני. שלכם, אני

שרית מקסימה, מזל טוב

מה חשובה הסיבה, העיקר שהשתחררת, יקירתימאחלת לך את כל האושר שבעולם, מגיע לך. שמחה בשבילך כל כך. בהצלחה בהמשך, ממני.

אפשר גם להתגרש בקלות.

אני פתחתי תיק גירושין בינואר והשבוע קיבלתי גט.בזמן קצר מאד ובמינימום של לחץ למרות כל השבועות של בעלי שאני לא אקבל גט בחיים ולמרות כל האיומים של האחים שלו. כל השבועות לא הועילו לו כלום וכך עלה גם בגורלם של האיומים של האחים שלו. אני לא תולה את זה בחכמתי חלילה אלא במזל ובטוען רבני מעולה הרב שגיב שליוה אותי לאורך כל הדרך במסירות. ואם זה יכול להועיל למישהו אני מפרסמת את מספר הטלפון שלו 0545289982.

שרית מקסימה, מזל טוב

מה חשובה הסיבה, העיקר שהשתחררת, יקירתימאחלת לך את כל האושר שבעולם, מגיע לך. שמחה בשבילך כל כך. בהצלחה בהמשך, ממני.

לשרית&שרית - הרבה מזל טוב והצלחה בהמשך.

חברים וחברות יקרים, התקרבו למסך..עוד, עוד קצת, ועכשיו ליחצו על הכותרת................

אני גרושה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כן, כן, גם אני בשוק, הלם והמומה. היום נפתח התיק (לאחר שנה וחצי דיונים באזרחי) והיום קיבלתי גט!!!!!! הייתי בטוחה שישחק איתי בקטע הסופי הזה, אבל עבר חלק ובשיא המהירות. לאחר הגט הבנתי שהכל הודות ללחץ המוגבר שהפעילה החברה החדשה היוצאת איתו פחות מחודשיים. (אודה לה בהמשך). מסתבר שאם הוא מחוץ לבית כבר שנה וחצי, והתיק נפתח ביחד בהסכמה הכל זורם במהירות. איך אני מרגישה: לא יודעת? מוזר..לרגעים בא לי לצחוק ורגעים שלאחר מכן בא לי לבכות ואז שוב לצחוק. מה שבטוח שקיימת תחושת הקלה כלשהי. לבו'ש היקרה, בקרוב אצלך, הלוואי וגם את תופתעי כמוני. שלכם, אני

קולולולו........ בקרוב אצלנו

מתי מסיבה? היין עלי

סיבה למסיבה ?!

לא בדיוק הבנתי איך זה קרה.. איך לא סיפרת שאת ברבנות היום.. האם הגט ניתן לפני סגירת הנושא הרכושי? אבל נישאר מפוקסים בעיקר. אם את שמחה - אני שמחה איתך. אם את עצובה אני איתך במחשבות. אם את מתקשה אני כאן בשבילך. מברכת אותך על המהירות. חזקי ואמצי, מכאן רק למעלה... שולחת לך חוזק וחוסן נפשי מתארת לעצמי שכאשר זה בא בהפתעה זקוקים לזמן להסתגל. איתך ובשבילך אני כאן. כשתרגישי שהגיעה העת לחגוג סמני לי. ובכל מקרה אל תחכי לי

-------WELCOME TO THE REST OF YOUR LIFE ---------

ברכות ואיחולים לעתיד המשגשג כן תזכי...

לשרית&שרית - הרבה מזל טוב והצלחה בהמשך.

בהצלחה שרית, הבא שיזכה

בך יהיה מאושר!

נסיכת ישראל מזל טוב לך

מצטער, לא מסוגל להצטרף לחגיגה כאן. יחד עם זאת מאחל לך הצלחה בהמשך הדרך

לא הוזמנת ביכלל למסיבה (מוערון חברים)

לילדה הכי יפה בגןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מזל טוב טוב טוב טוב טוב......... כן. מותר לחגוג, רצוי לחגוג ומותר להרגיש הקלה. כתב לך אדיק את האימרה הכי נכונה והכי אמיתית. אני מאחלת לך העקבותיה, שתדעי לנצל כל יום כאילו וזה היום האחרון. תשאבי את החיים ומהחיים. מגיע לך. אני צופה לך עתיד ורוד....עם המון פפיונים ובלי כתמים.... תתקשרי!! יש בילוי היום, נהפוך אותו לכבודך! וואו. ריגשת אותי.

בהצלחה שרית, הבא שיזכה

בך יהיה מאושר!

שרית, עכשיו השמיים הם הגבול

ותראי כי תגיעי לדברים שלא חשבת שאת יכולה להשיג. כן, תשמחי תצהלי ותחגגי, הכלוב נפתח וכעת את עפה לך כציפור דרור אז "עופי" ותהני מהתעופה ומהדרך החדשה שתהייה רק הרבה יותר טובה. בהצלחה

לילדה הכי יפה בגןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מזל טוב טוב טוב טוב טוב......... כן. מותר לחגוג, רצוי לחגוג ומותר להרגיש הקלה. כתב לך אדיק את האימרה הכי נכונה והכי אמיתית. אני מאחלת לך העקבותיה, שתדעי לנצל כל יום כאילו וזה היום האחרון. תשאבי את החיים ומהחיים. מגיע לך. אני צופה לך עתיד ורוד....עם המון פפיונים ובלי כתמים.... תתקשרי!! יש בילוי היום, נהפוך אותו לכבודך! וואו. ריגשת אותי.

מזל טוב!!!

welcome to the club!!!!

מזל טוב

שמחה בשבילך שהשתחחרת סוף כל סוף... שתהני מכל רגע, שיהיה לך ולילדים מפה והלאה רק טוב ושמח. מיכל
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר