האם האמירה האומללה והמכלילה שלך - שמכוונת למיגדר שלם - במקומה?

ירון מה קרה לך? אני מתפלא עליך.

אני מעריך אותך הרבה יותר מזה. ויכוח לשם ויכוח? ככה לפחות זה נראה לי. אני מקווה שאני טועה כי זה ממש לא אתה (לפחות מהמעט שאני מכיר אותך כאן). הרי יש כאן כמה וכמה נשים שרק נדמה להן שמישהי (חוזר: מישהי) תנסה לסייע לגבר - מיד יעוטו עליה כניצים. איך יתכן שגבר צודק? מה פתאום? גבר סובל? אין דבר כזה לדעתן. אז עם מי בדיוק הויכוח? א' שאלה שאלה וקיבלה תשובות מלוא האופק ואז התעוררו כמה והתנפלו עליה רק משום שהיא מנסה לברר כמה דברים עבור חבר שסובל מהאקסית שלו ולכן עלול להגרם סבל גם לה. לדעתי בכל לא משנה אם היא החברה או האקסית. השאלה לגיטימית כך או כך. הרי אתה יודע לא פחות טוב ממני שהנשים המיליטנטיות במיוחד נשים גרושות או מתגרשות שנמצאות במלחמה עם הגבר, מסתכלות על "הגברים" כמקשה אחת. הרי יש גם שופטים ושופטות שעושים בדיוק אותו דבר (ואני מניח שאתה יודע על מי אני מדבר כי זה היה בתקשורת). גם רבים מאד בשרותי הרווחה (שאתה מכיר לגמרי לא רע - וגם זה על לשון ההמעטה) נוקטים בדיוק באותה גישה. אז מה ההתממות הזו נפלה עליך פתאום? זה בהחלט לגיטימי. אבל כשזה בא מכיוונך..... דחילק... שבת שלום. אנוכי דיויד השני

הגעת למסקנה חכמה.....שבת שלום

. תשקיעי את כוחך בבנך ותני לחברך להתמודד .אל תתני לו להיות תלוי בך כי אם משהו לא ילך תמיד יבוא אלייך בטענות. במיוחד במשהו רגיש כמו ילדו שלו.אבל כן תעשי מצווה ואת דתיה אז הרשתי לעצמי לומר זאת, ותחזקי את הקשר בן אב לבנו ע"י עידודו להשתתף בחיוו בכלל .

שבת שלום

אני לא תדיה אבל כשמתאפשר אני אכן הולכת לבית כנסת ויושבת בשולחן שיש גדול עם חברים וחברות ומשפחה.... אין ספק שיש עכשיו הקלה רבה ..... אין שק שלא שלי על הגב....

אני מעריך אותך הרבה יותר מזה. ויכוח לשם ויכוח? ככה לפחות זה נראה לי. אני מקווה שאני טועה כי זה ממש לא אתה (לפחות מהמעט שאני מכיר אותך כאן). הרי יש כאן כמה וכמה נשים שרק נדמה להן שמישהי (חוזר: מישהי) תנסה לסייע לגבר - מיד יעוטו עליה כניצים. איך יתכן שגבר צודק? מה פתאום? גבר סובל? אין דבר כזה לדעתן. אז עם מי בדיוק הויכוח? א' שאלה שאלה וקיבלה תשובות מלוא האופק ואז התעוררו כמה והתנפלו עליה רק משום שהיא מנסה לברר כמה דברים עבור חבר שסובל מהאקסית שלו ולכן עלול להגרם סבל גם לה. לדעתי בכל לא משנה אם היא החברה או האקסית. השאלה לגיטימית כך או כך. הרי אתה יודע לא פחות טוב ממני שהנשים המיליטנטיות במיוחד נשים גרושות או מתגרשות שנמצאות במלחמה עם הגבר, מסתכלות על "הגברים" כמקשה אחת. הרי יש גם שופטים ושופטות שעושים בדיוק אותו דבר (ואני מניח שאתה יודע על מי אני מדבר כי זה היה בתקשורת). גם רבים מאד בשרותי הרווחה (שאתה מכיר לגמרי לא רע - וגם זה על לשון ההמעטה) נוקטים בדיוק באותה גישה. אז מה ההתממות הזו נפלה עליך פתאום? זה בהחלט לגיטימי. אבל כשזה בא מכיוונך..... דחילק... שבת שלום. אנוכי דיויד השני

למה החיים כל כך קשים ומסובכים? למה?

כי ככה אנחנו בוחרים להסתכל עליהם...

מה זה היאוש שתקף אותך?! תסתכלי תמיד על חצי הכוס המלאה, וגם כשקשה לך חפשי את הטוב שמסביבך. זה מדבק. חזקי ואמצי אם יש משהו שאני יכולה לעזור, JUST NAME IT

האמת היא...

שהחיים הרבה יותר פשוטים . אנחנו או אלו שלידנו גורמים לסיבוכם ואח"כ קשה לנו לראות איך יש לנו חלק או לאלו שלידנו חלק בהם. וזו הבעיה העיקרית כי כשאנחנו לא רוואים זאת אנחנן גם לא יודעים לתקן הטעויות ולהפכם לפשוטים. גברת א-אם זכור לי את בעצמך סיבכת את חייך .בגידה וכו.... אולי זה הזמן לקחת את החיים בידיים ולהחליט באמת מה טוב ומה לא ולתקן טעויות ולחפף מסביבתך אנשים או מצבים שגורמים לחייך להיות מורכבים וקשים .בהתחלה זה קשה אבל תראי שאחרי תקופת מה הכל יהיה יותר יציב .ורק בדרך לא לפגוע בקרובייך שכבר פגעת בהם מספיק

צודקת צודקת צודקת!

זה בדיוק מה שאני עושה ומרגישה הרבה יותר טוב! שיהיה לכולם בוקר מקסים אני הולכת עם הבן שלי לבריכה אפילו שזו השבת של אביו הוא עובד ואני לוקחת את הילד . באמת אני צריכה להודות כל יום שיש לי גרוש כזה....

תהני ותראי לו שאת מודה לו...

כי מספיק פגעת בו כפי שסיפרת בעבר. וככל שתעשי לו טוב עכשיו בתור גרושך תרויחי גם ניקיון מצפוני.ונשמע שזה מאוד חסר לך.

מעניין דויד פתאום אתה מגן על א? הרי אתה התנפלת עליה כמו עיט על הפגר

את האמת סליחה צודק רק לאדם אחד!

לא לאדם אחד כל הגברים אותו דבר זבל

ממש לא....לא להכליל

אני נפגעתי אומנם מגבר שהיה בעלי אבל תדעי לך שאני מכירה כמה גברים נפלאים שלוקחים אחריות מלאה על ילדהם ומוותרים המון למען"שלום הגירושין" ואינם בקטגוריית זבל בכלל. אצלם הרעיון להפסיק לקחת את הילד ללון כי לא נוח להם מכל סיבה שהיא בכלל לא מגיע לתודעה....אז לא להכליל

אם "מסקנתך" זו נכונה, הרי ש ...

גם כל הנשים הם "זבל", ואם כך: הרי שאת רפש השוחה במיץ של הזבל, ואם כך: הרי שהגברים - בתור זבל - בכל זאת מעלייך ....

ממש לא....לא להכליל

אני נפגעתי אומנם מגבר שהיה בעלי אבל תדעי לך שאני מכירה כמה גברים נפלאים שלוקחים אחריות מלאה על ילדהם ומוותרים המון למען"שלום הגירושין" ואינם בקטגוריית זבל בכלל. אצלם הרעיון להפסיק לקחת את הילד ללון כי לא נוח להם מכל סיבה שהיא בכלל לא מגיע לתודעה....אז לא להכליל

שלומית עזבי...

אם תבדקי את הודעותיה של רונית תראי שפרט לחירחורי ריב והודעות ממורמרות אין לה משהו אמיתי לומר. אז חבל על התגובות שלך הרציניות,הן ממילא נופלות על אוזניים ערלות.עדיף לא להתייחס בכלל.חבל על האנרגיות.

ועוד אחד לחיזוק

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר