היום קצת עצובה

היום קצת עצובה

אתמול היית לנו מריבה מאוד גדולה. וכשיו שאני חושבת על הדברים שהוא אמר, הוא צודק וזה עוד יותר כואב לי. אמר שאני אוהבת אותו, ולא מצליחה לשכוח אותו ושאני מקנאה. ואם הוא רק יגיד לי לחזור אז אחזור כמו כלבה וכו'. ואתם יודעים מה? שורה תחתונה הוא צודק. לא יודעת מה לעשות עכשיו? מרגישה כל כך דחויה וחרא. אבל העיקר שהילדים מרגישים טוב זה הכי חשוב.. מקווה שהם לא מרגישים שאמא שלהם עצובה

נוריתו'ש,

תגידי תודה רבה לאישה שאיתו שהצילה אותך מעונשו של זה. אם גבר אמיתי היה דוחה אותך הייתה לך סיבה להרגיש דחויה. מאחד כזה, מחמאה וקללה צריכים להרגיש לך אותו הדבר. חיבוק!!! אני

תודה שרית את

צודקת אבל את יודעת אהבה זה מחלת נפש נראה לי. ואפילו שאני רוצה לשכוח אותו לא מצליחה. מרגישה שזה יותר חזק ממני. לפעמים אני חושבת עם עצמי ומאוד מפחדת ושואלת את עצמי "האם אני יצליח לשכוח אותו בכלל? ווואאאאווווו מפחיד אם לא, מה אני יעשה? יהיה תקועה כל חיי. בשביל זה חשבתי אולי הכיר מישהו חדש וזה יעבור. כך כולם אומרים.

יקירתי, יודעת שזה נשמע כמו קלישאה,

אבל זה כ'כ נכון, רק הזמן יעשה את שלו. גם אם תכירי מישהו חדש, לא יהיה לך מקום בלב בשבילו. צאי, תבלי, תכירי אנשים, תרגישי רצויה ונחשקת ולו רק כדי לשקם את האגו שנפגע. שולחת חיבוק חם, ליבי איתך!! אני

תודה חמודה

חיממת את הלב שלי. המון תודה.

תודה שרית את

צודקת אבל את יודעת אהבה זה מחלת נפש נראה לי. ואפילו שאני רוצה לשכוח אותו לא מצליחה. מרגישה שזה יותר חזק ממני. לפעמים אני חושבת עם עצמי ומאוד מפחדת ושואלת את עצמי "האם אני יצליח לשכוח אותו בכלל? ווואאאאווווו מפחיד אם לא, מה אני יעשה? יהיה תקועה כל חיי. בשביל זה חשבתי אולי הכיר מישהו חדש וזה יעבור. כך כולם אומרים.

היי נורית,בוקר טוב

לגבי המשפט"חשבתי להכיר מישהו",את יודעת...לא טוב היות אדם לבדו,תהיי עם מישהו שיעשה לך טוב,ויעשה אותך מאושרת,כן זה סוג של תרופה (משכח כאבים )וזה נכון ...הזמן יעשה את שלו,אצלי בכל אופן ה"לשעבר"אין לו ולו חלקיק שניה שאני חושבת עליו,או מתגעגעת אליו,וטוב שכך... יקירתי תני צ'אנס לעצמך,וכן להכיר מישהו שיהיה איתך,רצוי וכדאי,והכי חשוב לא בלחץץץץץץץץץץץ שתהיה לך שבת נפלאה

תודה חמודה

חיממת את הלב שלי. המון תודה.

מזדהה

דברי איתי זה האימל שלי betu936@walla.co.il ספרי קצת אני מזדהה

היום קצת עצובה

אתמול היית לנו מריבה מאוד גדולה. וכשיו שאני חושבת על הדברים שהוא אמר, הוא צודק וזה עוד יותר כואב לי. אמר שאני אוהבת אותו, ולא מצליחה לשכוח אותו ושאני מקנאה. ואם הוא רק יגיד לי לחזור אז אחזור כמו כלבה וכו'. ואתם יודעים מה? שורה תחתונה הוא צודק. לא יודעת מה לעשות עכשיו? מרגישה כל כך דחויה וחרא. אבל העיקר שהילדים מרגישים טוב זה הכי חשוב.. מקווה שהם לא מרגישים שאמא שלהם עצובה

עצובה או כלבה

את מכורה לו והוא יודע לנצל את המצב שבו הוא יודע שאת אוהבת אותו למרות הכל . הוא יודע לשחק ברגשות שלך . את נתנת לו להרגיש שהוא הכל ואת כלום כנראה זה היה מצב נתון במהלך הנישואים עד שמאסת בו ולכן הוא יודע מי את . הוא בטוח שאת מחכה לו בנרות ואת לא תלכי עם מישהו אחר ותמשיכי לחכות לו אולי לנצח . כל עוד את מתנהגת ככה הוא יריש מלח הארץ . מה איתך אין לך מה לעשות רק לשבת ולנסות לחזור אילו לנסות ולשרוף קלוריות בריצות אחריו , תגידי הוא סוף העולם בשבילך מה איתך . לא רוצה חיים חדשים גבר אחר לחיות אחרת .

דחוף לטיפול ועבודה עצמית.....

ככה הייתי בהתחלה. עם הרבה עבודה עצמית ויציאה מהרחמנות והקורבנות העצמית את תראי שאפשר לשכוח ולהתחיל חיים חדשים .אל תהיי מהנשים המטומטמותת והתלויות בגבר שלא עושה טוב .בטוח שיש בך כוחות ותעצומות שעוד לא גילית וגם לא תגלי כל עוד את תלויה בו רגשית.

עצובה או כלבה

את מכורה לו והוא יודע לנצל את המצב שבו הוא יודע שאת אוהבת אותו למרות הכל . הוא יודע לשחק ברגשות שלך . את נתנת לו להרגיש שהוא הכל ואת כלום כנראה זה היה מצב נתון במהלך הנישואים עד שמאסת בו ולכן הוא יודע מי את . הוא בטוח שאת מחכה לו בנרות ואת לא תלכי עם מישהו אחר ותמשיכי לחכות לו אולי לנצח . כל עוד את מתנהגת ככה הוא יריש מלח הארץ . מה איתך אין לך מה לעשות רק לשבת ולנסות לחזור אילו לנסות ולשרוף קלוריות בריצות אחריו , תגידי הוא סוף העולם בשבילך מה איתך . לא רוצה חיים חדשים גבר אחר לחיות אחרת .

עצובה אולי כן, כלבה לא

אז מה לעשות שקשה שלי? זה המציאות כרגע אבל אם הזמן הכל יעבור (אולי לא הכול אבל הרוב). כן אני מאוד רוצה חיים חדשים עם גבר אחר אבל כרגע מוקדם מידי ואני יודעת שהיום הזה יגיע ואהיה מאושרת. האמת שהמרגש יותר טוב.

היי נורית,בוקר טוב

לגבי המשפט"חשבתי להכיר מישהו",את יודעת...לא טוב היות אדם לבדו,תהיי עם מישהו שיעשה לך טוב,ויעשה אותך מאושרת,כן זה סוג של תרופה (משכח כאבים )וזה נכון ...הזמן יעשה את שלו,אצלי בכל אופן ה"לשעבר"אין לו ולו חלקיק שניה שאני חושבת עליו,או מתגעגעת אליו,וטוב שכך... יקירתי תני צ'אנס לעצמך,וכן להכיר מישהו שיהיה איתך,רצוי וכדאי,והכי חשוב לא בלחץץץץץץץץץץץ שתהיה לך שבת נפלאה

תודה נסיכה

כן, זה מה שכולם אומרים "שזה משכח כאבים" ואם זה נכון אז זה מצויין. עכשיו רק צריכה למצוא מאוד כיף לך שאת לא חושבת עליו או מתגעגעת אליו. גם אני משתדלת אבל עדיין יש את הדברים הקטנים שהיו רק בינינו שהצחיקו אותנו. מקווה שאני ירגיש גם כך בקרובבבבבבבבבבב. שיהיה לך יום טוב

היום קצת עצובה

שיר של שירלי מימון בשבילך:

"את עוד תחשבי עליו למה שתרצי אליו את אוהבת את עוזבת עכשיו עולם מלא באנשים מחפשים ומבקשים תבקשי גם בשבילך את כל מה שלב צריך בשביל לפעום והגוף בשביל לחלום לאן שלא תלכי רק אל תשכחי יבוא היום תביני הכל תהיי חזקה ותתחילי לגדול כי יש המון אהבה בעולם גם אם לא מושלם לא רואים את גבול התהום שבפנים... קבלי חיזוקים ואהבה

אפשר לנסות להעלות את מצב רוחך ללא קשר?

לרב אחד היה בן בגיל העשרה, והרב חשב שהגיע הזמן שבנו יתחיל לחשוב באיזה מקצוע עליו לבחור. כמו צעירים רבים, הבן לא החליט עדיין מה בדעתו לעשות והוא גם לא נראה מוטרד מכך. יום אחד, כשהבן היה בבית הספר, החליט אביו לבצע ניסוי. הוא נכנס לחדרו של הבן והניח ארבעה חפצים על שולחן הכתיבה שלו: - תנ"ך - מטבע של דולר מוכסף - בקבוק ויסקי - חוברת של "פלייבוי" "אסתתר מאחורי הדלת" חשב הרב לעצמו, "וכשהוא יחזור מבית הספר אחר הצהרים אראה באיזה חפץ הוא יבחר. אם זה יהיה התנ"ך - הוא יהיה רב כמוני ואיזו ברכה גדולה זו תהיה! אם הוא יבחר בדולר - הוא יהיה איש עסקים וגם זה יהיה בסדר מבחינתי. אבל אם הוא יקח את הבקבוק - הוא יהיה שתיין חסר תועלת, ואלוהים, איזו בושה זו תהיה! ואם הגרוע מכל יקרה והוא יבחר בפלייבוי - הוא יהיה איזה כלומניק רודף שמלות". הרב חיכה בחשש מעבר לדלת עד ששמע את בנו נכנס הביתה ופוסע לכיוון חדרו. הנער השליך את ספריו על המיטה ועמד לעזוב את החדר, כשלפתע הבחין בארבעת החפצים על שולחנו. הוא בחן אותם בסקרנות. לבסוף שם את התנ"ך מתחת לבית השחי, נטל את הדולר והניח אותו בכיסו, ולקינוח ביתק את הבקבוק ותוך שלגם לגימה הגונה ממנו, התענג על התצלום המרכזי של נערת החודש בפלייבוי. "ירחם השם", לחש הרב בגועל נפש, "הילד הזה הולך להיות חבר כנסת!"

גדול ! גדול ! גדול !

שיר של שירלי מימון בשבילך:

"את עוד תחשבי עליו למה שתרצי אליו את אוהבת את עוזבת עכשיו עולם מלא באנשים מחפשים ומבקשים תבקשי גם בשבילך את כל מה שלב צריך בשביל לפעום והגוף בשביל לחלום לאן שלא תלכי רק אל תשכחי יבוא היום תביני הכל תהיי חזקה ותתחילי לגדול כי יש המון אהבה בעולם גם אם לא מושלם לא רואים את גבול התהום שבפנים... קבלי חיזוקים ואהבה

באהבה ממני בנות.

השיר של דנה אינטרנשיונל: עכשיו את לא רואה מבעד לדמעות אולי קשה לראות זה לא שאת טועה את לא יודעת איך לתת לו שילך ממך הם מספרים לך נותנים לך אלף דוגמאות את שונאת שאומרים לך הכל היה צריך לקרות הכל זה לטובה גם אם זה נראה עכשיו אחרת, תהיה לך אהבה הרבה יותר גדולה. מתחת לשמיכה עושה אותו גיבור בוחרת מה לזכור הזמן שאת צריכה נמשך כמוך אליו הולך בעיקבותיו עכשיו הם מספרים לך... חברות שלי...הכל לטובה הכל זה לטובה חכי לפני שאת סוגרת תהיה לך אהבה הרבה יותר גדולה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר