בוקר טוב לכולם. יש לי שאלה

מה עושים אם האבא לא מוכן להשתתף למורה פרטי לילד. בבית ספר המורה טוענת שהילד צריך לקחת שיעורים פרטיים. כל שיעור עולה 120 ש"ח פעם בשבוע, זה המון כסף. וואלה יופי הוא טוען שיש לו המון הוצאות ולא יכול לעמוד גם בזה.מה עושים? האם בכלל אפשר לעשות משהו?

מה אומר הסכם הגירושין?

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

הי מורן

כתוב "מזונות כולל............... למעט הוצאות חריגות נוספות אשר יחולו על הצדדים בחלקים שווים. מחכה לתשובה, תודה והמשך יום טוב

אז כתוב "הוצאות חריגות נוספות אשר יחולו על הצדדים בחלקים שווים" - זה בדיוק מה שזה אומר

ה"למעט" מתכוון שזה בנוסף למזונות. והוצאות חריגות ייגבו בנפרד וישולמו בחלקים שווים. תציגי לו המסמך ותשאלי אותו איך הוא מעדיף - לעשות זאת יפה, בהבנה והסכמה לטובת הילד. או באמצעות הוצל"פ... את החשבונות לגבייה באמצעות הוצל"פ את מתבקשת להגיש לחבר ירון זהבי,,, הוא כבר ידאג לגבות עבורך... הוא עובד שם ויש לו קשרים.

תודה לב

דיברתי אבל לקיר. אמר שאין לו כסף ושהילד לו צריך שיעורים פרטיים. ממש דפוק. הוא יחליט אם הילד צריך או לא. מה נסגר איתו? אז מתוך כעס אמרתי לו שבמקום שיבזבז כסף על חברתו החמדוה שיתחיל לדאוג למשפחה שלו. ואז הטונים התחילו לעלות.... ועשכיו בלאגן ולא יודעת מה לעשות. אין לי כוחות למריבות וכו'

נורית. מתוקה חבל לך על האנרגיה....

פשוט שלמי את החשבונות .הביאי קבלות או אישור וגשי לפתוח לו תיק בהוצל"פ בשקט ושלווה. הם כבר יגיעו אליו מתישהוא ושאז יצעק ויטפס על הקירות. לא בכוח אלא במוח. חבל על העצבים .תשאירי כוחות נפש לילד. אחרי הפעם הראשונה .ראי איזה פלא .הוא ישלם כמו בובה הכל.וממה שישאר לו שיבזבז על מי שרוצה .זה כבר לא ענינך

צרת רבים נחמת טיפשים......

כולי תקווה עבורך שהוא שכיר. אם כן, נפתרה הבעיה. קחי מכתב מהמורה בבית הספר בו נאמר כי ישנם קשיים בלימודים והילד ניזקק לעזרה חיצונית. שלמי, קחי חשבוניות והגישי להוצל"פ. תקבלי את חצייך. אם הוא עצמאי,או עובד בשם אחרים, או עובד בשחור.... ראי זאת כהשקעה לטווח ארוך....אל תעצרי את ההתקדמות של ילדך בגללו. ומילת הקסם.....סבלנות. 18 מינוס גיל הילד העכשווי=התקופה בה תצטרכי "לסחוב" זאת על גבך.

זה החשבון שלך?

18 מינוס גיל הילד? אז הנה נוסחה מעודכנת. 18 מינוס גיל הילד. פלוס מס' השנים בצבא פלוס חופשה ארוכה (מי פראייר ומיד אחרי צבא יוצא לעבוד?) פלוס מס' השנים באוניברסיטה פלוס שכר לימוד באוניברסיטה פלוס עוד איזו חופשה פלוס עזרה בתחילת הדרך כי השכר בהתחלה נמוך. אחרי הכל אנחנו צריכים לדאוג לעתידם, נכון? ומה איתנו? כלבים? אהה, כבר אמרתי כלבים. שכחתי. אז כמה יצא לך בסוף? אני עוד לא גמרתי לחשב. זה מזכיר לי. ילד שואל את אבא שלו: אבא, כמה עולה להתחתן? האבא עונה לו: אני לא יודע. התחתנתי לפני 15 שנה ואני עוד משלם. יום טוב. אנוכי דיויד השני

לא לילד התכוונה המשוררת

הנושא ה"סחיבה" התכוונה לסחיבת טרטור ניסיון הגבייה.... כי הרי לך....כדברייך, ההורה המשמורן ימשיך וימשיך עד אין קץ..... ודגש-באהבה רבה-(ימשיך ההורה המשמורן.)

נורית. מתוקה חבל לך על האנרגיה....

פשוט שלמי את החשבונות .הביאי קבלות או אישור וגשי לפתוח לו תיק בהוצל"פ בשקט ושלווה. הם כבר יגיעו אליו מתישהוא ושאז יצעק ויטפס על הקירות. לא בכוח אלא במוח. חבל על העצבים .תשאירי כוחות נפש לילד. אחרי הפעם הראשונה .ראי איזה פלא .הוא ישלם כמו בובה הכל.וממה שישאר לו שיבזבז על מי שרוצה .זה כבר לא ענינך

תודה על כל התגובות

ומקווה לטוב

אז כתוב "הוצאות חריגות נוספות אשר יחולו על הצדדים בחלקים שווים" - זה בדיוק מה שזה אומר

ה"למעט" מתכוון שזה בנוסף למזונות. והוצאות חריגות ייגבו בנפרד וישולמו בחלקים שווים. תציגי לו המסמך ותשאלי אותו איך הוא מעדיף - לעשות זאת יפה, בהבנה והסכמה לטובת הילד. או באמצעות הוצל"פ... את החשבונות לגבייה באמצעות הוצל"פ את מתבקשת להגיש לחבר ירון זהבי,,, הוא כבר ידאג לגבות עבורך... הוא עובד שם ויש לו קשרים.

כנסי לפנימי דחוף

תודה על כל התגובות

ומקווה לטוב

קווי לטוב = יהיה טוב. אין אפשרות אחרת . בוקר טוב

בוקר טוב לכולם. יש לי שאלה

מה עושים אם האבא לא מוכן להשתתף למורה פרטי לילד. בבית ספר המורה טוענת שהילד צריך לקחת שיעורים פרטיים. כל שיעור עולה 120 ש"ח פעם בשבוע, זה המון כסף. וואלה יופי הוא טוען שיש לו המון הוצאות ולא יכול לעמוד גם בזה.מה עושים? האם בכלל אפשר לעשות משהו?

מורן וטל תודה. בנעמ"ת אמרו לי את אותן הדברים להזמין משטרה למרות

הכל אני חוששת מאוד. קבעתי פגישה אם עורך דין שינהל את כל משפט הגירושין, חלק מחברותי אמרו לי שאנסה לשבת ולדבר איתו לפני שמכתב ישלח ברוח טובה. במידה ויתפרץ ויקבל את הג'נענע שהעורך הדין מיד יטפל בהכל.אולי יש לכם עיצות אני בבעיה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר