שלום לחברי הפורום......רציתי לשתף...ולעודד המתגרשות בתחילת דרכן

שבתקופה האחרונה פשוט טוב לי. בחיים לא האמנתי שיהיה לי ככה טוב למרות הגירושים והבגידה והכל. אני מרגישה שאני מגלה את עצמי ושאני פשוט נולדתי מחדש .אני כבר לא אותה אישה . ולטובה.גם יחסיי עם ביתי השתפרו. חבל שהייתי צריכה לעבור פגיעה כל כך עמוקה בשביל לגלות את האני שלי. אולם מאמינה שדברים קורים כי יש להם מטרה. אז לבנות המתגרשות בתחילת דרכן ...זו באמת לא קלישאה. הזמן מרפא!!! בבתוספת מודעות עצמית וטיפול.

כל כך מבינה את התחושה הזו

מרגישה שנולדתי מחדש והיום אני יושבת וחושבת,שאם זה לא היה קורה,הייתי יושבת בתוך המרה השחורה הזו-כמה רע לי לחשוב על אם לא...וכל כך טוב לי לחשוב על הדרך החדשה שנסללה בשבילי. השינוי שאני פשוט הפסקתי להעלם ולהאלם בפני כולם.התחזקתי וממשיכה להתחזק,למרות שהוא מנסה קצת להתיש אותי בכל מה שקורה עם הילדים,ועם הזמנים שסיכמנו,החלטנו,וזה אושר ע"י בימ"ש,אבל אמרתי לו בצורה הכי רגועה,שאם הוא לא רוצה לקחתם,אז שלא נילחמתי במשך שנתיים,שהיו השנתיים הכי קשות בחיי,ועכשיו אני פורחת ושיהיה לכולם שבוע מקסים

מצדיעה לך.כל הכבוד לך.

כל הכבוד לך שלומית

ועכשיו, השמים הם הגבול מבחינתך את תראי שכל מה שתרצי (אומנם יקח זמן) אבל יתגשם, מפה רק עולים למעלה ורק פורחים. אני שמחה בשבילך שהגעת לשלב הזה וכן נכון הזמן מרפא הכל, עכשיו תסתכלי על הכל בצורה אחרת בעיקר בצורה חיובית, וכן אם היחסים שלך עם האקס לא משהו, את תגיעי גם לכך שאת יכולה לדבר איתו, וגם לצחוק איתו. הכל מגיע בסופו של דבר בחיים. שתמיד תמיד יהיה לך רק טוב. המשך יום מקסים ושבוע נפלא והכי חשוב בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר