אני קרועה ולא מסוגלת יותר.....

אני גרושה מזה שנה כמעט , היה לי בעל מדהים כל מה שאשה יכולה לבקש תמיד עוזר עם הילדים לא אגואיסט אם אני הייתי צריכה משהו ישר היה קופץ ועוזר הוא היה החבר הראשון שלי. בשנתיים האחרונות קרה לי משהו שלא חשבתי שיקרה לעולם נפתחו לי העיניים והתחלתי לחפש במובן הלא טוב של המילה ומצאתי עשיתי את הנורא מכל בגדתי בו.חשבתי שהתאהבתי במשהו אחר והחלטתי לפרק את החבילה היום כמעט שנה אחרי מבינה כמה טעיתי אנחנו אומנם בסדר גרושים די יפה אפילו די חברים מבינה את ההבדל בינו לגבר אחר לא מבינה בעצמי איך עזבתי בשביל משהו שאוהב ודואג רק לעצמו ולא הבנתי את זה חשבתי שהוא אוהב אותי אבל מסתבר שהיחיד שבאמת אוהב אותי זה הגרוש שלי. פגעתי בו ולעולם לא אפגע בו שוב אני קרועה מבפנים ורק עכשיו באמת מעקלת את כל מה שכולם אמרו את הטעות הנוראית שעשיתי שבגדתי שלא הסכמתי לנסות לשקם אפילו אחרי שידע על הבגידה ורצה.לא יודעת איך זה קרה אם משהו פתאום במאהב האיר לי את זה שראיתי כמה הוא לא.... לא בשבילי.... אני יודעת שמגיע לי להרגיש ככה אחרי מה שעשיתי ובטוחה שזה כלום לעומת מה שהוא הרגיש שזה קרה....אני מרגישה מתה מבפנים...

מבינה אותך כל כך.....

להשקפתי, "משפחה" היא ערך מקודש, הבעת החרטה ורצונך לאחות את הקרעים

לצערי אינם מספיקים. צריך לבדוק מה קורה מהעבר השני, האם מצא לו בת זוג חדשה? אולי התחתן שוב (עשה שוב את אותה השטות)? אולי "תפוס" בדרך זו או אחרת...? אני במקומו הייתי שם שני פראמטרים עיקריים על המאזניים: מחד, שלמות המשפחה, להיות עם ילדיך כל הזמן ולא איך שהחברה מכתיבה לך, מאידך, מי מבטיח לי שלא אהיה ניבגד שוב? מי יחזיר בי את האמון הבסיסי ביותר? ואם הוא קצת יותר קנאי בדעותיו:"איך אוכל לחזור לאשה שהייתה אשתי וגבר אחר "נכנס בה"? אכן דילמה, אך מציע לך לנסות כי במצב הקיים אין מה להפסיד.

לא לוותר!!!!!!!

אם באמת זה מה שאת מרגישה ומתוך כנות ולא מתוך מצוקה. גשי לשיחות עם איש טיפול ונסי בכל זאת במיוחד אם יש ילדים לשקם מה שאיבדת. נכון שתשלמי הרבה מחירים אבל מה זה לעומת איחוד משפחה מחדש בשבילך ובשביל הילדים. אבל הפעם תדעי שתשלמי על כל טעות מתוך הבנה .ואם הוא אוהב אותך עדיין מאמינה שאם סיימת איתו יפה ואמרת סליחה יפה אולי יתן לך הזדמנות . אבל תצטרכי לעבוד קשה בשביל הזדמנות זו. זו דעתי

איך?

איך מתחילים? רק עכשיו אני והחבר נפרדנו איך ממשיכים.... בטח גם הוא יפגע אני לא מפסיקה לפגוע מה אני יעשה?

מבינה אותך כל כך.....

מנקודת המבט שלי.......

ואני יודע שאני קצת קיצוני בדברים האלה....... 1 - אצלי אין דברים קדושים חוץ ממחוייבותי לבנותי. 2 - הוא אדיוט אם הוא יקבל אותה אחרי כזו פרשיה ואחרי כל כך הרבה זמן - גם אם הוא כרגע לבד. 3 - מה יהיה בעוד חודש או שנה או עשר? היא תמצא אחד שתחשוב שהוא האיש המיועד ושוב יחזור הסיפור? 4 - אתם חושבים שהוא ירגיש טוב אם הוא יראה שהוא ברירת המחדל שלה? 5 - אתם חושבים שהוא כלב? בועטים בו הוא הולך - שורקים לו הוא חוזר? יש אמירה: אלוהים, תן לי כח לשנות את הדברים שביכלתי לשנות, את הכח להשלים עם הדברים שאינני יכול לשנות ואת התבונה להבדיל בין אלה לאלה. אילו אני במקומו - היא לא יכולה לשנות את זה וכדאי שתשלים עם זה ויהיו שניהם הורים טובים לילדים. לחיות עם דבר כזה ביניהם - מצטער. לא קונה. SORRY ואל תשלו אותה. אנוכי דיויד השני

הוא ממש לא

ברירת מחדל זה שנפרדתי מהחבר זה לא אומר שהוא ברירת מחדל אני מרגישה שאני באמת אוהבת אותו ויודעת שהוא אותי. אני צעירה יפה חכמה אין לי שום סיבה שהוא יהיה ברירת המחדל שלי אני מרגישה שאני באמת אוהבת אותו רואה בו דברים שלא ראיתי עד היום הוא היה החבר הראשון שלי ולקחתי אותו כמובן מאליו ועכשיו אני רואה כמה זה לא ככה....זה קשה

איך?

איך מתחילים? רק עכשיו אני והחבר נפרדנו איך ממשיכים.... בטח גם הוא יפגע אני לא מפסיקה לפגוע מה אני יעשה?

לא מובן....

אם תוכלי לפרט את הדברים אוכל יותר טוב לייעץ. נפרדת ממי? מה עם הגרוש -בנה לו כבר משפחה אחרת? מה היחסים בינכם? יש לו ילדים אחרים וכו'...

נפרדתי

מהחבר ולא אין לו משהי אחרת .... הוא פשוט בחור טוב ואני גם לא רוצה לפגוע בו שוב וגם החבר לא הבין מאיפה זה בא לו אני בסערת רגשות ...

כאב תקשיבי....

את באמת מבולבלת. את יכולה להרשות לעצמך ללכת לייעוץ אישי? קחי פסק זמן לעצמך מהחבר ובכלל .לכי לך לשיחות .שם תעלי את כל הכאב, הלבטים וכו' ורק אז תעשי החלטה. כי מבילבול תעשי רק החלטות שגויות ושוב תפגעי באחרים. ואני ידועה בפורום כאנטי בוגדות אבל מצד שני אני מרחמת על אנשים אלו כי לדעתי הם חלשים אבל אם יקחו עצמם בידיים ויטפלו בעצמם הם הרויחו .המשפחה שלהם הרויחה והחברה הרויחה בנאדם ערכי וישר יותר. לכן לכי למטפלת טובה (בכוונה בת) שתקשיב לך בבילבול ואיתה תתיעצי ותבררי לעצמך רגשותייך.

מבינה אותך כל כך.....

באיזה מובן את מבינה אותה?

אז תייעצי לה. היא נשמעת ממש במצוקה.

כאב תקשיבי....

את באמת מבולבלת. את יכולה להרשות לעצמך ללכת לייעוץ אישי? קחי פסק זמן לעצמך מהחבר ובכלל .לכי לך לשיחות .שם תעלי את כל הכאב, הלבטים וכו' ורק אז תעשי החלטה. כי מבילבול תעשי רק החלטות שגויות ושוב תפגעי באחרים. ואני ידועה בפורום כאנטי בוגדות אבל מצד שני אני מרחמת על אנשים אלו כי לדעתי הם חלשים אבל אם יקחו עצמם בידיים ויטפלו בעצמם הם הרויחו .המשפחה שלהם הרויחה והחברה הרויחה בנאדם ערכי וישר יותר. לכן לכי למטפלת טובה (בכוונה בת) שתקשיב לך בבילבול ואיתה תתיעצי ותבררי לעצמך רגשותייך.

אני

מתגעגעת לחבר מתגעגעת למשפחה רגע ככה רגע ככה לא יודעת מה אני רוצה גם הוא עזב משפחה ועכשיו ישאר לבד החבר אוף בא לי למות....

אני מתה לומר לך....

מגיע לך!!!!!!!!!אבל מרחמת עלייך. על כן, אני חושבת שאת זקוקה לפסק זמן מכולם....ולחשוב עם עזרה. ואם הוא עזב משפחה זו בעיה שלו והחלטה שלו והוא לקח סיכון שיתכן ויחסיכם לא יהיו מוצלחים כי אין ביטחון לאף אחד. ואז זה מגיע גם לו. את אוהבת את החבר ?אואת הגרוש? תעני בכנות לעצמך. קחי טבלה ורשמי מה מונע ממך לחזור לאב ילדייך ומה משאיר אותך עם חברך...עשי סדר בחייך.

באיזה מובן את מבינה אותה?

אז תייעצי לה. היא נשמעת ממש במצוקה.

היא מבולבלת

תמיד יש הרגשה של בלבול פחד גם לי זה קורה מרגישים חוסר אונים לא מבינים מה רוצים... זה קשה היא צריכה לקחת פסק זמן רק לעצמה לעשות סדר ולהחליט מה היא באמת רוצה ולפעול... אחרת זה לא עובר המחשבות מה היה קורה אם לא הייתי בוגדת או מה היה קורה אם היינו חוזרים או מה יקרה עם החבר זו הרגשה של בלבול פשוט בלבול צריך לעצור לחשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע ואז להחליט....

אני מתה לומר לך....

מגיע לך!!!!!!!!!אבל מרחמת עלייך. על כן, אני חושבת שאת זקוקה לפסק זמן מכולם....ולחשוב עם עזרה. ואם הוא עזב משפחה זו בעיה שלו והחלטה שלו והוא לקח סיכון שיתכן ויחסיכם לא יהיו מוצלחים כי אין ביטחון לאף אחד. ואז זה מגיע גם לו. את אוהבת את החבר ?אואת הגרוש? תעני בכנות לעצמך. קחי טבלה ורשמי מה מונע ממך לחזור לאב ילדייך ומה משאיר אותך עם חברך...עשי סדר בחייך.

אוהבת את שניהם

אבל יודעת שהחבר לא מתאים לי ניסינו וזה לא זה. אב ילידי מדהים אבל יש בעיה שלא אפרט כאן זה נכון זה מגיע לי אני יודעת את זה. אני יהיה כאן שוב מחר אני יוצאת מהעבודה תודה על העזרה....
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר