היתגרשתי היום מבקש תמיכה מימי שיכול לעודד

אדם שמרגיש חצי הרגשה של לבד מצב לא פשוט העצבות ניכנסת לחלל החסר איך ניתן להיות מאושר לבד

היי יגאל. לא ככתבת את גילך.

אבל יש לך עד 120 הרבה זמן. כרגע אתה מצב בדידות. וכעבור זמן מה תחליט להתערב וליצור קשר עם אנשים בסביבתך, ואף להרחיב את חוג החברתי שלך. פשוט תהיה מודע שכרגע אתה בתכופת בדידות. וזה זמני.

אתה מהר מאד תבין ש"לבד" אינה מילה גסה, שהיגעת לחירות, ושרבים נשואים

היו מקנאים בך.

לבד ? למה ? גבר, אשת חלומותיך מחכה לך מעבר לפינה.

יגאל היקר, אתה בסך הכל נפרדת מבת זוג לא מתאימה בכדיי לאפשר לבת הזוג מתאימה יותר להצטרף לחייך.... אם רק תרצה זה לבד מאוד זמני. קופידון עובד שעות נוספות אם רק מבקשים ממנו יפה

תהנה מהלבד תפיק תועלת

ברצינות, הלבד נותן לנו המון (לי בכל אופן), יש לך כרגע זמן לעשות המון דברים שרצית ולא עשית, חברים, חדר כושר, טלוויזיה, מנוחה, ספרים, בריכה. תמלא את עצמך באנרגיות חיוביות תאהב את עצמך כמו שמעולם לא אהבת, ואז ככה לאט לאט ובשקט תגיע לה הזוגיות. בהצלחה

אין לי מושג על מה אתה מדבר.

כשווינסטון צ'רצ'יל שכב בבית חולים, באו מכרים ושאלו אותו מה שלומו. תשובתו היתה: "כשאני חושב על האלטרנטיבה - נהדר". אני חושב שזה נכון גם לגביך. תחשוב על האלטרנטיבה - תרגיש נהדר. אני מרגיש נהדר. לבד? כבר הייתי מת להיות לבד. לבד זה לא בהכרח בודד. תתחיל חיים חדשים, תנהל אותם בתבונה עם הנסיון שצברת, תהיה אבא טוב לילדים - ובהצלחה. אנוכי דיויד השני

עיקר שכחתי. הרבה מזל טוב.

דיויד קצר וקולע.

היתגרשתי היום מבקש תמיכה מימי שיכול לעודד

אדם שמרגיש חצי הרגשה של לבד מצב לא פשוט העצבות ניכנסת לחלל החסר איך ניתן להיות מאושר לבד

עידוד

הי ליגאל אים העידוד שלי יעזור אז כל התחלה היא קשה יש חיים אחרי גרושתך גם אני חשבתי שאין חיים אחרי הגרוש שלי טעיתי בגדול החיים יפים תנצל כל שנייה הרבה נסיכות מחכות לנסיך בטוח תפגש עים אחת מהם תתעודד יום טוב חמוד יום שעובר לא חוזר ביי בר

ניתן ועוד איך...תן לזמן לרפא

אל תוותר על הכאב והלבד כי הם בסופו של דבר המרפאים. אל תרוץ ליחסים או דברים אחרים שישכיחו .ההיפך תיגע בכאב ותיראה שהזמן ירפא ותרגיש הרבה יותר טוב. כרגע יהיה לך קשה לראות כך את הדברים אבל בעתיד זה יראה אחרת.

אם כבר הקפיצו את האשכול הזה - איך המרגש יגאל?

עידוד

בוקר טוב ליגאל אני מקווה מאוד שלא נפגעתה מהתגובה שלי אמרתי באותו רגע מה שאני חושבת אז שיהיה לך בהצלחה יום טוב ביייייייי

מזל טוב

הזמן יעשה את שלו -כל העניין הוא להשלים עם המצב הקיים ולנסות לבנות לאט לאט חיים חדשים העיקר לא להתקע בהווה

לבד יגאל

תלוי כמה סבלת בנישואין ככה אתה צריך לשמוח בגירושין הכל תלוי אם באמת רצית את זה . לאט לאט תמצא את עצמך

לחנן

תיזהר!!! אני עוקבת אחרייך. חה חה מעניין איזה מזל אתה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר