אני חושבת שזה הדבר הנכון ביותר לעשות

ואני כן רוצה לפתוח את הנושא כי יושב לי "על הלב". הפורום ההוא נהייה במה להאדרה אישית. נכנסים לשם עו"ד שמקדמים את עצמם/עיסוקם, מייעצים על קבלת עזרה מקצועית (שלעצמו זה נכון) רק שיש לזה טעם לפגם כאשר הכותב מזדהה מפורשות בשמו. התשובות של עוה"ד שמנהל את הפורום הן "מטופשות", לא מציאותיות, לא בוגרות, לא ענייניות, הוא חסר ענווה לחלוטין, דעותיו מוטות באופן מובהק, ובאופן אישי אני נוטה להטיל ספק רב בתעודות שלו. בחיי. אני לא פוסלת על הסף מצב שהוא עו"ד "נכשל" -- זו ההתרשמות האישית שלי. פשוט כשלון. בכל מובן. העובדה שניתנת במה לעו"ד להכנס ולתת "ייעוץ" so called תוך הדגשת עיסוקם (רק חסר שיצרפו כרטיס ביקור) היא איומה בעיני. מרגיז אותי מאוד שאמיר מצא לנכון לדרוש ממך בקשה שכזו שהרי ברור!!!! פשוט ברור!!!! שאף אדם אינו לוקח את ההמלצות שם ובונה עלהן הסכם גירושים. (כפי שכתב לך ה"אנטלגנט" שהוסיף תגובה תחת הכותרת "מה הבעיה להבין"). איזו טפשות ונבערות, צרות אופקים וקטנות יש לאנשים. היום, אתה בוודאי יכול לעשות הקבלה והשוואה בין עוה"ד "שם" לבין עוה"ד אלינור כאן. על הענווה, השקט והשלווה שבו הפורום הזה מתנהל (וזאת עפ"י ששניים ממשתתפיו לא "חוסכים שבטם" אחד מהשניה (דיויד ואני )... עדיין זה רחוק מלהגיע למחוזות להם הגיע הפורום ההוא ורבות "בזכות" תגובותיו של "מנהל הפורום" שאת דעתי לגבי האחריות (הכבדה והגדולה) שניתנה לו והוא אינו עומד בציפיות. בקיצור ירון, נתינה כדאי להעניק היכן שמעריכים אותה. עוה"ד אמיר חסר בטחון עצמי כנראה, מרגיש נחות כנראה, פחדן ומוג לב - זה בטוח!!!! תתרום מידיעותיך היכן שמעריכים. כאן מעריכים!!!

אני ממליץ לך בחום לגשת לבד ליועץ זוגי, לשפוך את כל אשר על ליבך

וממנו לקבל אינדיקציות לגבי המשך הדרך. לא מעט משפחות חוות עליות וירידות במערכת היחסים בינהם ולדעתי, מוקדם מידי לקפוץ למסקנות - ובכלל זה, עדיין לא גירושין. זו דעתי

אני מצטרפת לעצתו של ירון

לפעמים טיפול אצל יועץ זוגי, גם אם הוא לבד מביא אותך לפתרונות שיהיו טובים לך. בהצלחה.

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

ואני כן רוצה לפתוח את הנושא כי יושב לי "על הלב". הפורום ההוא נהייה במה להאדרה אישית. נכנסים לשם עו"ד שמקדמים את עצמם/עיסוקם, מייעצים על קבלת עזרה מקצועית (שלעצמו זה נכון) רק שיש לזה טעם לפגם כאשר הכותב מזדהה מפורשות בשמו. התשובות של עוה"ד שמנהל את הפורום הן "מטופשות", לא מציאותיות, לא בוגרות, לא ענייניות, הוא חסר ענווה לחלוטין, דעותיו מוטות באופן מובהק, ובאופן אישי אני נוטה להטיל ספק רב בתעודות שלו. בחיי. אני לא פוסלת על הסף מצב שהוא עו"ד "נכשל" -- זו ההתרשמות האישית שלי. פשוט כשלון. בכל מובן. העובדה שניתנת במה לעו"ד להכנס ולתת "ייעוץ" so called תוך הדגשת עיסוקם (רק חסר שיצרפו כרטיס ביקור) היא איומה בעיני. מרגיז אותי מאוד שאמיר מצא לנכון לדרוש ממך בקשה שכזו שהרי ברור!!!! פשוט ברור!!!! שאף אדם אינו לוקח את ההמלצות שם ובונה עלהן הסכם גירושים. (כפי שכתב לך ה"אנטלגנט" שהוסיף תגובה תחת הכותרת "מה הבעיה להבין"). איזו טפשות ונבערות, צרות אופקים וקטנות יש לאנשים. היום, אתה בוודאי יכול לעשות הקבלה והשוואה בין עוה"ד "שם" לבין עוה"ד אלינור כאן. על הענווה, השקט והשלווה שבו הפורום הזה מתנהל (וזאת עפ"י ששניים ממשתתפיו לא "חוסכים שבטם" אחד מהשניה (דיויד ואני )... עדיין זה רחוק מלהגיע למחוזות להם הגיע הפורום ההוא ורבות "בזכות" תגובותיו של "מנהל הפורום" שאת דעתי לגבי האחריות (הכבדה והגדולה) שניתנה לו והוא אינו עומד בציפיות. בקיצור ירון, נתינה כדאי להעניק היכן שמעריכים אותה. עוה"ד אמיר חסר בטחון עצמי כנראה, מרגיש נחות כנראה, פחדן ומוג לב - זה בטוח!!!! תתרום מידיעותיך היכן שמעריכים. כאן מעריכים!!!

לב יקירתי

ראשית אציין, שאין לי מושג על מה דיברת...אבל את הפורום הזה מנהלת אני מנהלת ולא עו"ד אלינור ליבוביץ. יכול להיות שלא הבנתי את הקישור לעו"ד ליבוביץ...אבל מצאתי לנכון להזכיר את זה :) בכל מקרה אני אקפוץ לפורום השכן כדי לדעת מה קרה ...וירון בנימה אישית אליך - אני שמחה שאתה משתתף בפורום הזה :) וזה לא גורע משמחתי שכל שאר המשתתפים משתתפים בפורום... שיהיה יום מקסים וסופ"ש מצוין מורן

מורן סמון, עו"ד

מורן, מורן קבלי התנצלות. התפקשש לי. כמובן חשבתי על משהו אחד וכתבתי משהו אחר

יש לי מין "קצרים" כאלו. למען הספר ספק, שמעת ממני בעבר ואני רוצה לומר שוב: אחרי תקופה ארוכה מאוד, למעלה משנה וחצי של כתיבה רצופה, אני מעריכה ומוקירה אותך, את המקצועיות, הענווה, שיקול הדעת, המענים, העזרה ובכלל על מי שהנך - ללא הכרות אישית..... תודה לך, על ניהול הפורום ותרומתך הגדולה לכך שנעים לבקר בו. גם אני מצטרפת לברכתך להשתתפותו של ירון. כאן, בניגוד לפורום השכן אדם אינו צריך להציג תעודות כדי לקבל ראשות לענות. בכל מקרה אנו מסתמכים וסומכים על ה"עיין המפכחת" שלך, כבעלת הניסיון. מישהו שם איבד פרופורציות, ונוהג כאחרון הפופוליסטים. מורן - תודה (עבור האוזן הקשבת). וסליחה.

יוווווווווווווווווווו תודה (מסמיקה)

יקירתי, אין על מה לבקש סליחה...אני שמחה שאתם כאן. אני מנהלת את הפורום הזה למעלה משנה וחצי. התחלתי אותו מהעמוד החמישי שבו ואתם הם אלה שגורמים לו לפרוח...אני כאן רק לתמיכה בכם - אתם אלה שבונים אטותו והופכים אותו לפורום המקסים שהוא. מקווה שכך זה ימשיך. שיהיה סופ"ש מקסים וחם :)

מורן סמון, עו"ד

יקירתי, ראיתי והגבתי באופן הולם אצל ה"שכנים"

לא נראה לי שיעזור במשהו, זה "סוס מת"

עו"ד אלינור כבר תקופה שלא רואים אותה שם, מבליחה לה מידי פעם. רואים יותר ויותר עו"ד אחרים שנכנסים במטרה גלוייה לקדם את עצמם ועיסוקם. תשובות מגמתיות של ה"עומד בראש", "ככה - לא בונים חומה". בכל מקרה, כפי ששמת לב, אני בוחרת לעצמי. ועכשיו, הפליא אמיר ביציאת המאה...... הבחור בלחץ אימיים, עושה רושם שירון מהווה מטרד עבורו ומלחיץ אותו ברמות. (לכי תדעי, אולי יש דברים שירון מעלה שאינם ידועים לאמיר), בקיצור ולעניין: "הם מפחדים", "הם מפחדים" - רק מי שמפחד על עצמו סותם פיות לאחרים ומצר צעדיהם במטרה לשלוט. בעייני זה פסול!!! ההתנהגות והאדם.

מסכימה עם דעתך- זה יכול לנבוע גם מחוסר בטחון,

בכל מקרה עדיף לירון לתרום במקומות שבהם עזרתו מוערכת ונופלת על אוזניים קשובות ולא במקום של קנאה וצרות עין. לילה טוב, מיכל

יקירתי, ראיתי והגבתי באופן הולם אצל ה"שכנים"

מיכל יקירתי, מעריך ומוקיר את תמיכתך. תגובתך בפורום השכן מאופיינת באובייקטיביות

הראוייה להערצה. תודה

לא נראה לי שיעזור במשהו, זה "סוס מת"

עו"ד אלינור כבר תקופה שלא רואים אותה שם, מבליחה לה מידי פעם. רואים יותר ויותר עו"ד אחרים שנכנסים במטרה גלוייה לקדם את עצמם ועיסוקם. תשובות מגמתיות של ה"עומד בראש", "ככה - לא בונים חומה". בכל מקרה, כפי ששמת לב, אני בוחרת לעצמי. ועכשיו, הפליא אמיר ביציאת המאה...... הבחור בלחץ אימיים, עושה רושם שירון מהווה מטרד עבורו ומלחיץ אותו ברמות. (לכי תדעי, אולי יש דברים שירון מעלה שאינם ידועים לאמיר), בקיצור ולעניין: "הם מפחדים", "הם מפחדים" - רק מי שמפחד על עצמו סותם פיות לאחרים ומצר צעדיהם במטרה לשלוט. בעייני זה פסול!!! ההתנהגות והאדם.

אם היתה מופיעה הוראה מפורשת בתקנון הפורומים בוואלה

שהנותנים דעתם, עצתם, תרומתם, היו אנשי מקצוע רלוונטיים, הרי שבמקרה כזה, הדין והצדק היו עם אמיר. כמובן שלא כך הדבר, וכי פורום מטיבו ומטיבעו אמור להיות פלורליסטי, כזה שחופש הביטוי מופגן ללא הפרעה. אגב: מבחן חופש הביטוי בפסיקה הינו במקרים בהם הביטוי אינו פופולרי, לעיתים מרגיז, ולעיתים אף מעורר גועל - גם אז מאפשרים חופש ביטוי, שהפך לכמעט מאנדטורי בפסיקה. (למעט פגיעה ממשית ומוכחת בבטחון המדינה, פגיעה ברגשות העם וכדומה). קשה לי - בהתבוננות פנורמית ואובייקטיבית - להבין את פשר "דרישתו" של אמיר - דווקא ממני. לילה טוב

גם עכשיו אני מפספסת היות ואני לא מבינה את מה אני קוראת

חחח

הבנת הנראה...והנרקרא או שלא. אחות................פספסנו הרבה משנדע. כן כן לכול מחשבותיך כן.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר