מה הייתם עושים במקומי

היי אני חדשה כאן, ומקווה שזה המקום אכן לשאול מתנצלת אם זה ארוך... אני בת 28 נשואה מזה 5 שנים פלוס ילד לאחר תקופה יחסית ארוכה של זוגיות במשבר בעלי נאות לשתף פעולה ולשוחח. לאחר ששיטח את דבריו אמרתי לו אם אני כל הדברים שציינת למה אתה איתי? בתחילה ענה לא יודע לאחר כמה דקות אמר אני חושב שבגלל הילד ששאלתי אם הוא רציני לגבי מה שענה אמר הוא שכן שהוא איתי 90% בגלל הילד ולגבי ה10% הנותרים לא ענה שאמרתי שזה מעט ענה שגם זה הרבה. יום למחרת התעקשתי לשוחח על שאמר, והוא היה קר ודיבר על כל כך שהבית לא מסודר, לפתע בכה ואמר ואני מצטטת "למה הבית שלי לא יכול להיות נקי? למה לא יכול להיות בית כמו של כולם? (אני רתוקה לכיסא גלגלים והוא מסרב לעובדת זרה) 3 ימים עברו ונראה שהוא משתדל ששאלתי אותו אם הוא מאמין שיכול להיות פה בגללי ב100% ענה שכן. עליי גם לציין שבעבר היחסית רחוק בשתי הזדמנויות שונות העיף עליי דברים בשעת כעס. בתוך תוכי האשמתי את עצמי בכך. בעבר הצעתי לו ללכת ליועץ נישואים והוא סירב. אין בינינו כמעט סקס גם כאשר אני מנסה ליזום אין שיתוף פעולה.אני עדיין חשה אליו אהבה וגם רואה כיצד הילד מבקש ובוכה שרוצה את אבא שבעלי בעבודה. אני חשה שעדיין הוא חש משהו כלפיי אך תשובתו עוררה תהיות אם אכן כך הדבר. אני יודעת שהשלושה הימים האחרונים נראה שאכן הוא משתדל, אך כך היה גם בעבר, והדברים חזרו על עצמם אינני יודעת מה לעשות כל כך מבולבלת, מה אתם הייתם עושים במקומי

תגובה

לילך?

ההודעה ריקה מתוכן....

מה הייתם עושים במקומי

היי אני חדשה כאן, ומקווה שזה המקום אכן לשאול מתנצלת אם זה ארוך... אני בת 28 נשואה מזה 5 שנים פלוס ילד לאחר תקופה יחסית ארוכה של זוגיות במשבר בעלי נאות לשתף פעולה ולשוחח. לאחר ששיטח את דבריו אמרתי לו אם אני כל הדברים שציינת למה אתה איתי? בתחילה ענה לא יודע לאחר כמה דקות אמר אני חושב שבגלל הילד ששאלתי אם הוא רציני לגבי מה שענה אמר הוא שכן שהוא איתי 90% בגלל הילד ולגבי ה10% הנותרים לא ענה שאמרתי שזה מעט ענה שגם זה הרבה. יום למחרת התעקשתי לשוחח על שאמר, והוא היה קר ודיבר על כל כך שהבית לא מסודר, לפתע בכה ואמר ואני מצטטת "למה הבית שלי לא יכול להיות נקי? למה לא יכול להיות בית כמו של כולם? (אני רתוקה לכיסא גלגלים והוא מסרב לעובדת זרה) 3 ימים עברו ונראה שהוא משתדל ששאלתי אותו אם הוא מאמין שיכול להיות פה בגללי ב100% ענה שכן. עליי גם לציין שבעבר היחסית רחוק בשתי הזדמנויות שונות העיף עליי דברים בשעת כעס. בתוך תוכי האשמתי את עצמי בכך. בעבר הצעתי לו ללכת ליועץ נישואים והוא סירב. אין בינינו כמעט סקס גם כאשר אני מנסה ליזום אין שיתוף פעולה.אני עדיין חשה אליו אהבה וגם רואה כיצד הילד מבקש ובוכה שרוצה את אבא שבעלי בעבודה. אני חשה שעדיין הוא חש משהו כלפיי אך תשובתו עוררה תהיות אם אכן כך הדבר. אני יודעת שהשלושה הימים האחרונים נראה שאכן הוא משתדל, אך כך היה גם בעבר, והדברים חזרו על עצמם אינני יודעת מה לעשות כל כך מבולבלת, מה אתם הייתם עושים במקומי

אני ממליץ לך בחום לגשת לבד ליועץ זוגי, לשפוך את כל אשר על ליבך

וממנו לקבל אינדיקציות לגבי המשך הדרך. לא מעט משפחות חוות עליות וירידות במערכת היחסים בינהם ולדעתי, מוקדם מידי לקפוץ למסקנות - ובכלל זה, עדיין לא גירושין. זו דעתי

שלום לך יקירה.

נשמע שאישך היקר חווה תיסכול ולא ממש כנה לגבי רגשותיו. היו הסיבות אשר היו אתם חייבים לעלות את הדברים ו"לנקות מתחת לשטיח" ומהר. (גם ההתקפים בעבר נשמעים כמו תיסכול עמוק לא מדובר.) נשמע גם שכשכבר מדברים קצת על משהוא-זה אכן עושה לו לחוש יותר טוב. (ולכן המצב משתפר קצת) אבל כדי לשמר את המצב הזה ואפילו לשפרו וכדי שיחיו שני (שלושה) אנשים מסופקים ושמחים בבית -המשיכי לנסות לדובב ,ולא לשאול "האם הוא חושב שהוא יכול להיות שם בשבילך"..אלה..לשאול מה הוא רוצה..איך הוא רוצה לשפר לכם. ומה הוא חושב שניתן לעשות. בהצלחה.(זאת כדי שתשמעי מה קורא בתוכו באמת ולא את מה שהיה רוצה שתחשבי) אל תהיה עצובה. להכול יש פתרון ולבסוף הכול לטובה.מאיה.

במקומך

1.כן תהיה עובדת זרה(אין ברירה) 2.מנהגת בחיבה ומאור פנים. 3.בשום אופן לא שיחות נפש(זה עונש שגברים לא יכולים לעמוד בו....)

המטרה היא להעניש או להגיע לכדי פתרון??

היא תעניש/מענישה את עצמה בלבד. המשחק הזה של נשים בלהעניש - חוטא למטרה ובגדול. זה ילדותי, זו זריקת בומרנג. וכמנהגו של בומרנג הוא חוזר לשולח. לא כדאי ולא רצוי. לדעתי

וממנו לקבל אינדיקציות לגבי המשך הדרך. לא מעט משפחות חוות עליות וירידות במערכת היחסים בינהם ולדעתי, מוקדם מידי לקפוץ למסקנות - ובכלל זה, עדיין לא גירושין. זו דעתי

מסכימה ומגבה

המטרה היא להעניש או להגיע לכדי פתרון??

היא תעניש/מענישה את עצמה בלבד. המשחק הזה של נשים בלהעניש - חוטא למטרה ובגדול. זה ילדותי, זו זריקת בומרנג. וכמנהגו של בומרנג הוא חוזר לשולח. לא כדאי ולא רצוי. לדעתי

אהלן לב

פספסת אותי בגדול. הפתרון הוא לא "שיחות נפש". במקום זה יותר עדיף ויותר אפקטיבי זה חיוכים קטנים ומטלות קטנות ודיבורים "קטנים" ב-"כאילו"...

שלום לך יקירה.

נשמע שאישך היקר חווה תיסכול ולא ממש כנה לגבי רגשותיו. היו הסיבות אשר היו אתם חייבים לעלות את הדברים ו"לנקות מתחת לשטיח" ומהר. (גם ההתקפים בעבר נשמעים כמו תיסכול עמוק לא מדובר.) נשמע גם שכשכבר מדברים קצת על משהוא-זה אכן עושה לו לחוש יותר טוב. (ולכן המצב משתפר קצת) אבל כדי לשמר את המצב הזה ואפילו לשפרו וכדי שיחיו שני (שלושה) אנשים מסופקים ושמחים בבית -המשיכי לנסות לדובב ,ולא לשאול "האם הוא חושב שהוא יכול להיות שם בשבילך"..אלה..לשאול מה הוא רוצה..איך הוא רוצה לשפר לכם. ומה הוא חושב שניתן לעשות. בהצלחה.(זאת כדי שתשמעי מה קורא בתוכו באמת ולא את מה שהיה רוצה שתחשבי) אל תהיה עצובה. להכול יש פתרון ולבסוף הכול לטובה.מאיה.

כמעט נכון

והעיקר "תכלית'ס" בחיבה ולא "שיחות נפש"

אהלן לב

פספסת אותי בגדול. הפתרון הוא לא "שיחות נפש". במקום זה יותר עדיף ויותר אפקטיבי זה חיוכים קטנים ומטלות קטנות ודיבורים "קטנים" ב-"כאילו"...

גם עכשיו אני מפספסת היות ואני לא מבינה את מה אני קוראת

ירוני, אם זו המלצה "משפטית" הייתי מבקשת לראות תעודה.... אם אפשר... .

אתה אדם טוב, בחיי, מלא סבלנות. אחרת איך אפשר להסביר....

גם עכשיו אני מפספסת היות ואני לא מבינה את מה אני קוראת

סליחה

..כתבתי לא ברור..אשתפר בהזדמנות

ירוני, אם זו המלצה "משפטית" הייתי מבקשת לראות תעודה.... אם אפשר... .

אתה אדם טוב, בחיי, מלא סבלנות. אחרת איך אפשר להסביר....

מדיר רגליי מ"פורום המשפטנים המדופלמים". מקווה שמעתה יקבלו שם תשובות מדופלמות

אני חושבת שזה הדבר הנכון ביותר לעשות

ואני כן רוצה לפתוח את הנושא כי יושב לי "על הלב". הפורום ההוא נהייה במה להאדרה אישית. נכנסים לשם עו"ד שמקדמים את עצמם/עיסוקם, מייעצים על קבלת עזרה מקצועית (שלעצמו זה נכון) רק שיש לזה טעם לפגם כאשר הכותב מזדהה מפורשות בשמו. התשובות של עוה"ד שמנהל את הפורום הן "מטופשות", לא מציאותיות, לא בוגרות, לא ענייניות, הוא חסר ענווה לחלוטין, דעותיו מוטות באופן מובהק, ובאופן אישי אני נוטה להטיל ספק רב בתעודות שלו. בחיי. אני לא פוסלת על הסף מצב שהוא עו"ד "נכשל" -- זו ההתרשמות האישית שלי. פשוט כשלון. בכל מובן. העובדה שניתנת במה לעו"ד להכנס ולתת "ייעוץ" so called תוך הדגשת עיסוקם (רק חסר שיצרפו כרטיס ביקור) היא איומה בעיני. מרגיז אותי מאוד שאמיר מצא לנכון לדרוש ממך בקשה שכזו שהרי ברור!!!! פשוט ברור!!!! שאף אדם אינו לוקח את ההמלצות שם ובונה עלהן הסכם גירושים. (כפי שכתב לך ה"אנטלגנט" שהוסיף תגובה תחת הכותרת "מה הבעיה להבין"). איזו טפשות ונבערות, צרות אופקים וקטנות יש לאנשים. היום, אתה בוודאי יכול לעשות הקבלה והשוואה בין עוה"ד "שם" לבין עוה"ד אלינור כאן. על הענווה, השקט והשלווה שבו הפורום הזה מתנהל (וזאת עפ"י ששניים ממשתתפיו לא "חוסכים שבטם" אחד מהשניה (דיויד ואני )... עדיין זה רחוק מלהגיע למחוזות להם הגיע הפורום ההוא ורבות "בזכות" תגובותיו של "מנהל הפורום" שאת דעתי לגבי האחריות (הכבדה והגדולה) שניתנה לו והוא אינו עומד בציפיות. בקיצור ירון, נתינה כדאי להעניק היכן שמעריכים אותה. עוה"ד אמיר חסר בטחון עצמי כנראה, מרגיש נחות כנראה, פחדן ומוג לב - זה בטוח!!!! תתרום מידיעותיך היכן שמעריכים. כאן מעריכים!!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר