גירושים בחודש תשיעי

אני בחודש התשיעי להריוני (ילד ראשון)ברור שאני לא אתגרש עכשיו,אני אוהבת אותווקשה לי לראות את חיי בלעדיו אבל לא טוב לי איתו אנחנו לא מסתדרים!!! (גם לפני הנישואין) אבל לא בוכים על חלב שנשפך. אני פשוט לא יודעת איך עושים את הצעד עם בייבי קטן. דעות יתקבלו בברכה

טלי...

אני חושבת שאם כבר התחתנת בידיעה שאתם לא מסתדרים. אז לא נכנסים להריון. אבל את כבר בהיריון, ועומדת ללדת. חבל לחשוב על גירושין. התינוק יכול לקרב אותכם משמעותית. את לא מבינה עד כמה. בנוסף לתינוק שיקרב, כדאי מאוד שלא תשאירו את העניינים ביניכם פתוחים ותפנו למטפל זוגי. אם תופסים בזמן בעיות הן יכולות להיפתר . מזל טוב ובהצלחה. חגית...

גם אצלי הבעיות החלו בהריון.התגרשנו סופית כשהילד

היה בן שבעה חודשים.

טלי בוקר טוב

בעקרון לא מכניסים ראש למיטה חולה - זו האימרה הכי קיטשית שיש, אבל נכונה. אם כבר התחתנתם והינך בהריון, ואתם לא מסתדרים ואין מצב לגשר על הפערים (למשל: ייעוץ זוגי וכדומה), אני בדעה שילד יכול לגרום לאחד משניים: כשהזוגיות יציבה - הוא מקרב בין ההורים. כשהזוגיות לא יציבה - הוא עלול ליצור פערים גדולים יותר בין ההורים מה שעלול לגרום לפגיעה אף בתינוק. מורן

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

והכי קשה עלי אדמות -זה לעבור לידה במצב כזה ויש

מקום (לדעתי,ומנסיון אישי) באם תרצי כמובן,ואני ממליצה בחום- להכין את בית החולים ל"אורחת נוספת" בחדר הלידה אם או חברה טובה מאוד,או דולה - כי כאשר יש חיכוכים טרם הלידה או בחדר לידה עצמו (וכבר היו הדברים מעולם-שמעתי ים של סיפורים ) זה עלול פשוט לשבש את הלידה את צריכה להיות במקסימום רגיעה .אני מאוד מקוה שעברתם קורס הכנה ללידה שלדעתי נועד בעיקרו לתת מושג לגברים מה מתרחש כדי שיוכלו לתת את המקסימום מעצמם באירוע החשוב הזה-באם לא לא מאוחר לקחת מישהי באופן פרטי זה חוסך הרבה כאב לב במקרה שבן הזוג מתנהג כתמול שלשום בחדר לידה ולא מאפשר מרווח להיתנהגות בלתי צפויה מצדך-מה שקורה לעיתים בימים שלפני לידה ובמהלכה.עצתי לך אל תעסיקי את עצמך כרגע בפרידה זהו זמן רגיש ,מצאי פעילויות מרגיעות שגורמות לך שלווה ,התרכזי בעצמך ובלידה ורק לאחר שהכל יעבור בעזרת השם בטוב תוכלי לשקול את צעדייך ,אני מחזקת אותך ושולחת לך ים של כוחות ואהבה -אם תרצי עזרה כל שהיא -אל תהססי לפנות אלי . ממני ליבנת

טלי...

אני חושבת שאם כבר התחתנת בידיעה שאתם לא מסתדרים. אז לא נכנסים להריון. אבל את כבר בהיריון, ועומדת ללדת. חבל לחשוב על גירושין. התינוק יכול לקרב אותכם משמעותית. את לא מבינה עד כמה. בנוסף לתינוק שיקרב, כדאי מאוד שלא תשאירו את העניינים ביניכם פתוחים ותפנו למטפל זוגי. אם תופסים בזמן בעיות הן יכולות להיפתר . מזל טוב ובהצלחה. חגית...

חבל..

הית חושבת טוב לפני שהיתחתנת שהבחור מתאים לנשואים .ולא היית צריכה להיכנס להריון שאתם רוצים להתגרש זה לא קל .

גירושים בחודש תשיעי

אני בחודש התשיעי להריוני (ילד ראשון)ברור שאני לא אתגרש עכשיו,אני אוהבת אותווקשה לי לראות את חיי בלעדיו אבל לא טוב לי איתו אנחנו לא מסתדרים!!! (גם לפני הנישואין) אבל לא בוכים על חלב שנשפך. אני פשוט לא יודעת איך עושים את הצעד עם בייבי קטן. דעות יתקבלו בברכה

היי טלי,

לטעמי את לא צריכה למהר להתגרש במצבך- ממש לא עכשיו. תרגעי, תלדי- בלי לחץ. תהליך גירושים הוא תהליך לא קל ובטח עכשיו ולו רק לשם בריאות התינוק/ת ולידה קלה- פשוט תחכי. יכול מאוד להיות שאחרי הלידה הדינמיקה המשפחתית תשתנה לטובה, למרות שהסיכוי לכך נמוך. בד"כ כשלא מסתדרים לפני שיש ילדים ,אח"כ זה קשה שבעתיים. תלדי, תנוחי, תתאוששי , תהני מהילד/ה והכי חשוב תחזרי לעבוד. רק אח"כ תתחילי לבחון את המצב ותקבלי החלטות. חשוב מאוד שתעבדי ותכנסי לשגרה מחודשת- מתוך עוצמה ועצמאות כדי שיהיה לך קל יותר להתמודד. בכל מקרה אני מציעה לך לפנות לייעוץ אישי כדי לבחון איזה מהלך יהיה הכי נכון עבורך. בהצלחה, מיכל

חבל..

הית חושבת טוב לפני שהיתחתנת שהבחור מתאים לנשואים .ולא היית צריכה להיכנס להריון שאתם רוצים להתגרש זה לא קל .

אין ספק שזה קשה,אבל זה לא בלתי אפשרי.

ועדיף לילד שיהיו לו הורים מאושרים שכל אחד מהם יגור לבד מאשר שיחיו יחד ויהיה גיהנום בבית.

היי טלי,

לטעמי את לא צריכה למהר להתגרש במצבך- ממש לא עכשיו. תרגעי, תלדי- בלי לחץ. תהליך גירושים הוא תהליך לא קל ובטח עכשיו ולו רק לשם בריאות התינוק/ת ולידה קלה- פשוט תחכי. יכול מאוד להיות שאחרי הלידה הדינמיקה המשפחתית תשתנה לטובה, למרות שהסיכוי לכך נמוך. בד"כ כשלא מסתדרים לפני שיש ילדים ,אח"כ זה קשה שבעתיים. תלדי, תנוחי, תתאוששי , תהני מהילד/ה והכי חשוב תחזרי לעבוד. רק אח"כ תתחילי לבחון את המצב ותקבלי החלטות. חשוב מאוד שתעבדי ותכנסי לשגרה מחודשת- מתוך עוצמה ועצמאות כדי שיהיה לך קל יותר להתמודד. בכל מקרה אני מציעה לך לפנות לייעוץ אישי כדי לבחון איזה מהלך יהיה הכי נכון עבורך. בהצלחה, מיכל

היי טלי היי מיכל

רק רציתי להסכים. הבעיות כפי שאת מתארת ניתנות לפתרון שעדיף על גירושין. המשיכו לאהוב.

גירושים בחודש תשיעי

אני התגרשתי בהריון אבל צריך המון תמיכה

קודם תנסו ללכת לייעוץ אל תמהרי להתגרש.

אין ספק שזה קשה,אבל זה לא בלתי אפשרי.

ועדיף לילד שיהיו לו הורים מאושרים שכל אחד מהם יגור לבד מאשר שיחיו יחד ויהיה גיהנום בבית.

צודקת מאוד טלי מזדהה

אני התגרשתי בהריון אבל צריך המון תמיכה

קודם תנסו ללכת לייעוץ אל תמהרי להתגרש.

ויש קשר עם הגרוש?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר