שלום כולם. שעות מורטות עצבים

היו לי אתמול כש ראיתי ברש הודעה ע

(המשך. הודעה נשלחה מעצמה)

ראיתי ברשת הודעה על תאונת אוטובוס קטלנית בהודו באיזור הימליה. אוטובוס התדרדר לתהום. 19 הרוגים. יומיים לפני בת שלי הודיעה לי שהיא נוסעת לנפאל. התזמון והמקום התאימו. מיד שלחתי לה מסרון לחזור אלי. צלצלתי לחדר מצב במשרד החוץ ושם ענו לי שמבררים עדיין. כעבור כמה זמן הופיעה הודעה שבבירת נפאל היו 3 פיצוצים ו14 אנשים נפצעו. כעבור 4 שעות בערך ענו לי מחדר מצב תשובה בנוסח:"לא ידוע לנו על ישראלים מעורבים בתאונה". בערב הגיע מסרון ממנה עם מספר טלפון של גסט-האוז שלה. מיד צלצלתי והנחת רווחה שחוויתי כש שמעתי את קולה הייתה הכי מרווחת שאי-פעם חוויתי. שאלתי אותה כמה שעות הייתה הדרך. היא ענתה:"יומיים". בגלל פיגועים בבירה עיכבו אותם על הגבול כל הלילה. מי יתן, ולא נדע דאגות כאלה יותר.

הרבה בריאות לשניכם. חיזקו ואימצו.

על זה נאמר - כשהם קטנים הם לא נותנים לישון. כשהם גדולים הם לא נותנים לחיות. מרגע שהם יוצאים מהבית ועד שרואים אותם בחזרה - הנשמה פורחת. במיוחד במצבך כשהיא לא בבית תקופה ארוכה. ושלא תדע עוד חוויות כאלה, או כמו שאמא שלי אומרת - שזו תהיה החוויה הכי קשה שלך. מבין אותך ידידי. אנוכי דיויד השני

פחד אלוהים....

אדיק, בבקשה בבקשה, להבא תכתוב בראש ההודעה: "היא בסדר".... ואז את היתר.... איבדתי כמה מטלטלי ראשי.... מקווה שהיא בסדר... שתסיים את הטיול ותחזור כבר!!!!

היי לב. תודה. היא בסדר.

אדיק, אשמח לטלפון או אס.אמ.אס לצורך הרגעה...

הרבה בריאות לשניכם. חיזקו ואימצו.

על זה נאמר - כשהם קטנים הם לא נותנים לישון. כשהם גדולים הם לא נותנים לחיות. מרגע שהם יוצאים מהבית ועד שרואים אותם בחזרה - הנשמה פורחת. במיוחד במצבך כשהיא לא בבית תקופה ארוכה. ושלא תדע עוד חוויות כאלה, או כמו שאמא שלי אומרת - שזו תהיה החוויה הכי קשה שלך. מבין אותך ידידי. אנוכי דיויד השני

תישמע... הצלחת להבהיל......... ב"ה שהכל בסדר ושתחזור בשלום!!!!!

ראיתי ברשת הודעה על תאונת אוטובוס קטלנית בהודו באיזור הימליה. אוטובוס התדרדר לתהום. 19 הרוגים. יומיים לפני בת שלי הודיעה לי שהיא נוסעת לנפאל. התזמון והמקום התאימו. מיד שלחתי לה מסרון לחזור אלי. צלצלתי לחדר מצב במשרד החוץ ושם ענו לי שמבררים עדיין. כעבור כמה זמן הופיעה הודעה שבבירת נפאל היו 3 פיצוצים ו14 אנשים נפצעו. כעבור 4 שעות בערך ענו לי מחדר מצב תשובה בנוסח:"לא ידוע לנו על ישראלים מעורבים בתאונה". בערב הגיע מסרון ממנה עם מספר טלפון של גסט-האוז שלה. מיד צלצלתי והנחת רווחה שחוויתי כש שמעתי את קולה הייתה הכי מרווחת שאי-פעם חוויתי. שאלתי אותה כמה שעות הייתה הדרך. היא ענתה:"יומיים". בגלל פיגועים בבירה עיכבו אותם על הגבול כל הלילה. מי יתן, ולא נדע דאגות כאלה יותר.

אדיק

אני שמחה שבתך בסדר גמור. מקווה שלא תדעו עוד דאגות ושבתך תמשיך ליהנות בטיול :) מורן

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

שלום כולם. שעות מורטות עצבים

היו לי אתמול כש ראיתי ברש הודעה ע

לאדיק היקר,

ידידי, אלה הם הדאגות האמיתיות של החיים. ברוך השם שהכל בסדר. יאללה, תחזיר את הילדה הביתה שתוכל לחבק אותה כבר. חבק אותה בשם כוללנוווו!!!!

----------------- תודה לכווווווווווווולכם על תמיכתכם !!! ----------------------

תישמע... הצלחת להבהיל......... ב"ה שהכל בסדר ושתחזור בשלום!!!!!

אדיק שתדע רק ימי שלווה ושהבת תעשה חיים משוגעים

זה טבענו וזו מטלתינו מיום היוולדם... הדאגה להם והשחרור שלהם לחיים עצמאיים. הרבה סבלנות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר