מה לעשות שאישתי ביקשה ממני להתגרש אבל בבית היא לא מדברת מילה כי"אין על מה לדבר"

מישהו היה במצב דומה ? תודה

קח עורך דין טוב.

עילך להקדים אותה תמיד בכמה צעדים. כגבר מתגרש אתה חסר זכויות. כדי להפגע כמה שפחות מהאוירה הפמיניסטית בבתי המשפט ומקיפוח גברים מתגרשים וגרושים, עליך להיות תמיד כמה צעדים לפניה ולדאוג שהמערכה תתנהל במגרש הביתי שלך. אמנם מקום המגרש משתנה בהתאם לצרכים אבל תמיד תקדים אותה. אחרת - מאוחר מדי ותאכל אותה וחבל. בהצלחה. אנוכי דיויד השני

תנסו ללכת לעורך דין אחד,זה יחסוך לכם זמן וכסף.

קח עורך דין טוב.

עילך להקדים אותה תמיד בכמה צעדים. כגבר מתגרש אתה חסר זכויות. כדי להפגע כמה שפחות מהאוירה הפמיניסטית בבתי המשפט ומקיפוח גברים מתגרשים וגרושים, עליך להיות תמיד כמה צעדים לפניה ולדאוג שהמערכה תתנהל במגרש הביתי שלך. אמנם מקום המגרש משתנה בהתאם לצרכים אבל תמיד תקדים אותה. אחרת - מאוחר מדי ותאכל אותה וחבל. בהצלחה. אנוכי דיויד השני

גברים מקופחים בגירושים???????????????אתה חי כאן ? בישראל?

דרור יקירי

אם זאת החלטתח, עשה מה שצריך אבל תזהר ותעשה הכל לא לפגוע בילדיך בשום מחיר. בהצלחה

גברים מקופחים בגירושים???????????????אתה חי כאן ? בישראל?

כן אני חי בישראל וחווה את הקיפוח על בשרי.

יש לי גם חלק צנוע בסיוע למקופחים אחרים. רוצה דוגמאות? ילד הולך עם אמא. אב חייב בכל מקרה במזונות ומדור לילדיו (לפעמים גם לגרושתו) גם אם הוא מובטל. אם לא חייבת בדבר. לא לילדיה ולא לגרושה. במקרה של אלימות בין בני זוג, במשטרה בכלל לא בודקים מה היה. לא בודקים מי האלים. יש נוהל. הגבר מועף מהבית אוטומטית. כמה נשים כאלה את מכירה? אשה לא צריכה להוכיח עבירת אלימות או מין. די בטענה או תלונה. הגבר צריך להוכיח שלא היה. איפה חזקת החפות? והחדשות הטריות - אם גבר שיפר מעמד תוך כדי נישואין - הוא ישלם לגרושתו. אבל אם הוא נבלם בנישואיו ושיפר מעמדו אחריהם, כשהשתחרר - היא לא תפצה אותו. גם בבית הדין הרבני - עבודת גבר ופירותיה - ברי חלוקה (רכוש משותף). עבודת אשה נחשבת לעולם לעבודת דחק ואינה בת חלוקה. היא שלה במלואה. מספיק לך? אם לא - יש לי עוד רשימה ארוכה. שבוע טוב. אנוכי דיויד השני

כמה טוב שאפשר להיות חד צדדי - מאוד נוח אה דיויד

- נטל תשלום מדור: 40% מושט על הגבר 60% על האשה. משכורות הנשים לעולם נמוכות משל גברים. עדין הנטל מחולק באופן לא שיוויוני! - לגבר מותר לנהל יחסים זוגיים עם אשה, בעודו נשוי לאחרת. המערכת "משבחת" = סחתיין!!! את הרבנות זה לא ממש מזעזע! אשה תאבד את זכויותיה, תהיה אסורה על "בועלה", היחס אליה ברבנות יהיה מחפיר יותר מאשר בקבוע. חוסר שיוויון?? אפשר להמשיך, אבל כשזה נופל על אוזניים ערלות - למה זה טוב?

תגובה לדיוויד

שלום דיוויד. אני די חדשה כאן , ויותר קוראת מאשר מגיבה. אבל,חייבת לציין ,ובאמת ברוח טובה ובלי להשמע ביצ'ית ,אתה מאוד ממורמר. יש בך הרבה טינה על גרושתך,ועל העולם הנשי בכלל. חבל,הוצא את המרמור ושיהיה לך רק טוב

כמה טוב שאפשר להיות חד צדדי - מאוד נוח אה דיויד

- נטל תשלום מדור: 40% מושט על הגבר 60% על האשה. משכורות הנשים לעולם נמוכות משל גברים. עדין הנטל מחולק באופן לא שיוויוני! - לגבר מותר לנהל יחסים זוגיים עם אשה, בעודו נשוי לאחרת. המערכת "משבחת" = סחתיין!!! את הרבנות זה לא ממש מזעזע! אשה תאבד את זכויותיה, תהיה אסורה על "בועלה", היחס אליה ברבנות יהיה מחפיר יותר מאשר בקבוע. חוסר שיוויון?? אפשר להמשיך, אבל כשזה נופל על אוזניים ערלות - למה זה טוב?

לא מדויק איפה העזרה והתמיכה שהיא מקבלת מהמדינה וארגונים אחרים

אריה מה הקשר?

מה הקשר בין המקרה הפרטי שלך ואין לי כל כוונה להכנס אליו- לבין אפליית הנשים שלב ציינה בתגובה לדיויד. אתה קיבלת די והותר תמיכה ועיצות טובות מאנשים בפורום והפורום השכן ונראה שאתה לא עושה עם זה כלום. ואין קשר בין מה שאתה מתאר לבין זה שאישה בוגדת זוכה ליחס לא שיוויוני כמו גבר בוגד, או שחלוקת המדור אינה שווה- אלא רק מהילד השלישי והלאה. לא בכל מקום אתה צריך לנסות לקשור את הוויכוח הכללי למקרה הפרטי שלך - זה פשוט הופך להיות מאוס. אם אתה רוצה להשיג משהו - תתחיל לפעול (גם לפי העיצות שקיבלת) באופן חוקי- לא פה בפורום אלא בחיים האמיתיים מול הרשויות/מדינה/בתי משפט וכד'. חברי הפורום לא יכולים לעשות את העבודה הזו בשבילך, למעט להזדהות איתך על גורלך. שיהיה לך רק טוב, מיכל

היי

כן. אני נמצאת באותו מצב בדיוק.

כן אני חי בישראל וחווה את הקיפוח על בשרי.

יש לי גם חלק צנוע בסיוע למקופחים אחרים. רוצה דוגמאות? ילד הולך עם אמא. אב חייב בכל מקרה במזונות ומדור לילדיו (לפעמים גם לגרושתו) גם אם הוא מובטל. אם לא חייבת בדבר. לא לילדיה ולא לגרושה. במקרה של אלימות בין בני זוג, במשטרה בכלל לא בודקים מה היה. לא בודקים מי האלים. יש נוהל. הגבר מועף מהבית אוטומטית. כמה נשים כאלה את מכירה? אשה לא צריכה להוכיח עבירת אלימות או מין. די בטענה או תלונה. הגבר צריך להוכיח שלא היה. איפה חזקת החפות? והחדשות הטריות - אם גבר שיפר מעמד תוך כדי נישואין - הוא ישלם לגרושתו. אבל אם הוא נבלם בנישואיו ושיפר מעמדו אחריהם, כשהשתחרר - היא לא תפצה אותו. גם בבית הדין הרבני - עבודת גבר ופירותיה - ברי חלוקה (רכוש משותף). עבודת אשה נחשבת לעולם לעבודת דחק ואינה בת חלוקה. היא שלה במלואה. מספיק לך? אם לא - יש לי עוד רשימה ארוכה. שבוע טוב. אנוכי דיויד השני

אתה מתלונן על שינויים במהלך החיים...אנחנו נשארות עם הילדים מטפלות בזמנים טובים ורעים.אתה מתלןנן על שינוי שאינו בטוח ,אולי במהלך החיים...אנו חיות את הקשיים היומיומיים עם ילדינו-כלכליים ורגשיים.אתה מתנהל בחייך כרווק לכל דבר ואנו?

זה עניין של בחירה!!

את יכולה גם לבחור לצאת ולגור כרווקה... אף אחד לא הכריח אותך לדרוש משמורת על הילדים... אבל אם בחרת לקחת את האחריות על כתפייך, אז אין על מה להתלונן.

מתוך מה זה נאמר?

חוצפה או טפשות? סליחה על הבוטות. אבל לשם שינוי יש הסכמה בין לב לביני (למרות שהיא התנסחה יותר בעדינות). אז במקרה שלי המשמורן זה אני. נדיר אבל קורה. זה נדיר כי הנשים נלחמות לקבל את המשמורת ובאוירה הפמיניסטית של היום הן זוכות בה באופן כמעט אוטומטי. אז על מה את מתלוננת? רצית להיות אמא? רצית להיות המשמורן? יש לזה מחיר. את רוצה את האמהות והמשמורת בלי לשלם את המחיר? בארץ עוץ בלבד. ילדים זה לא כמו מצבר בלי טיפול. לא רוצה אותם? אל תעשי טובות. יש פתרונות אחרים שיאפשרו לך לחיות כרווקה. במקרה שלי - אני האב, אני המשמורן ואני משלם את המחיר לא רק ברצון אלא באהבה גדולה ובשמחה גדולה. לא מוותר על פסיק. הזמנים הטובים והזמנים הרעים הם אלה שעושים אותנו משפחה. לא מוותר על אלה או על אלה, שנאמר: על הדבש ועל העוקץ. דווקא אתמול בשיחה שהיתה לי עם הקטנה (היא ערה לכל מה שהתרחש ומתרחש) שאילו הייתי צריך לעבור עבורה את כל הסבל מחדש - לא חושב פעמיים. בלי היסוס. בשבילי זה לא סבל. זכות גדולה. את מתלוננת על קשיים? אז חוץ מהפתרון לעיל אני מזמין אותך לקורס אצלי איך מתמודדים עם קשיים כלכליים. עם רגשיים - גדול עלי ללמד אחרים. הסתדרתי עם שלי (ואפילו בגדול) ודי לי בזה. אם תרצי יעוץ קטן פה ושם - ברצון. ערב טוב. אנוכי דיויד השני.

תגובה

אני איני מצרה עלכך שהילדים אצלי זו בחירתי ואלו הם חיי. תאמין לי שאת הקורס הזה שאתה מדבר עליו סיימתי בהצטינות!! ואם אתה כל כך רוצה את מה שאתה עושה כרגע אז כדבריך בחירה שלך ויכלת לבחור אחרת
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר