לכל הבנות

ברוכה המצטרפת בצל קורתנו

היכן עומדים הדברים נכון להיום? הצלחתם לגבש הסכם - או שמא פניכם מועדות לבתי המשפט? יש ילדים? בני כמה?

עכשיו הבנת?!-זו ה-X של ה-XXX. ברוכים הבאים לכל הזוגות או הזוגות לשעבר שבפורום

לב

סליחה על חוסר הידיעה אייך ניכנסים למייל

צד שמאל למעלה במסך "קרא דואר" - לחיצה על זה ואת בפנים

או אפשרות נוספת לכניסה לדואר, כשאתה כותבת תגובה מצד שמאל של האייקונים יש גם לחצן "קרא דואר".... ועוד משהו למי שלא מודע, במסך כתיבת התגובות, מתחת למסך בו כותבים ישנה רובריקה קטנה "אני מעוניין לקבל תגובות להודעתי בדואר אלק'" סימון V במשבצת יעביר תגובות שאתם מקבלים בפורום גם לתא הדואר האלקט' שלכם, ומשם תוכלי להגיב לאנשים למייל הפרטי שלהם.... האם ידעת שיש לך תא דואר של וואלה? עכשיו מה שצריך זה לדעת את שם המשתמש שבחרת ואת הסיסמא? את בפנים! כתבי לי מייל, lev72@walla.co.il לילה טוב,

עכשיו הבנת?!-זו ה-X של ה-XXX. ברוכים הבאים לכל הזוגות או הזוגות לשעבר שבפורום

הבנתי בהחלט ! רוצה לצרף אותה לחברותא

תמיד מעניין לשמוע את הצד השני של המטבע מה דעתך?!

לב

סליחה על חוסר הידיעה אייך ניכנסים למייל

שלחתי לך מייל לפרטי

אם מסתבכת תני לי קריאה אעזור לך בנפתולי הטכנולוגיה לילה טוב,

תמיד מעניין לשמוע את הצד השני של המטבע מה דעתך?!

אני תמיד אומרת: משנה זהירות!!!

ואני רוצה להיות לה לעזר. יותר מאשר לשמוע את הצד השני.... אני רוצה לשמוע את הצד הראשון.... את "הצד השני" כבר שמענו וקראנו..... לילה טוב,

יש ילשים קטנים..כרגע דרכנו לכיוון בית משפט..נסתי להגיע להסכם..אבל בעלי רוצה להוציא את כל הכביסה המלוכלכת בחוץ..ניסתי שנתגרש בטוב..בלי בלאגנים ..

אני רק יעולה לומר לך שאני מצטערת

כל כך הרבה סבל ומצוקה יש בתהליך הזה... כך שזה תמיד קשה ומעציב כשזה הולך לכיוון של בתי משפט.... מחזקת את ידייך, ומקווה שה-XXX שלך ימצא את הדרך לפשרה וגישור ושתצליחו "להפרד כידידים"..... מחזקת ידייך עוד נכונו לך ימים יפים

אני תמיד אומרת: משנה זהירות!!!

ואני רוצה להיות לה לעזר. יותר מאשר לשמוע את הצד השני.... אני רוצה לשמוע את הצד הראשון.... את "הצד השני" כבר שמענו וקראנו..... לילה טוב,

מעניין איך לכל אמת יש שני צדדים (לפחות...)

תנו לכל זוג את סיפור הגירושים שלו, וכל אחד יספר אותו אחרת... נראה לי כי זו הסיבה שהגענו למצב זה...חוסר התיאום, האמיתות השונות מבחינתי, אין לי מה לשמוע צד זה או אחר, אלא להיות שם בשביל כל אחד שצריך וירצה את עזרתי. רק עוד שאלה קטנה: למה להיות לה לעזר (מבלי לפגוע במי מבין בני הזוג...), למה לא לו?!... שיהיה לך לילה טוב וחלומות פז

ברור, זה בדיוק האיפיון של הסוביקטיביות

זה חושב שהוא נפגע, וזה סבור שהוא נפגע, זה אומר זה בגללו - האחר אומר ההפך... זה כוחן של רגשות.... ובקיצור, שני הצדדים פגועים באותה מידה (לפחות) ולא משנה מי יוזם את הפירוד, ולא, לא התכוונתי להציע "רק" לה עזרה, העזרה מוצעת לכל מי שנכנס חדש, מרגיש מבולבל, כואב, אבוד וכו'....

הילדים אצלך זה עול? אצלי זה פרס.

כך כתבת. "אין להם העול הזה". אצלי זה פרס. זכיתי בפרס על השקעה של שנים. מי שילדיה הם עול (או כפי שהתבטאה כאן מישהי - נטל) - שתעביר את המשמורת עליהם לאב. לא יהיה לה עול. סבתא שלי, עליה השלום, נהגה לומר על זה - שלשונאים שלי לא יהיה העול הזה. יום טוב. אנוכי דיויד השני

כל הכבוד

מילים כדורבנות. אהבתי את מה שכתבת. אם יש משהו טוב שיצא מהמערכת הזוגית הרקובה אלה הם הילדים ורק למענם הייתי חוזרת על כל התסריט מחדש.

בחייאת רבאק,מה את בת שלוש ? עם שתי ידיים ורגל על הלב...

לא שקלת את ההשלכות של גירושים טרם צעדת בנתיב? איך אפשר בכלל לערוך כזה שינוי באורח החיים מבלי להפוך בו שוב ושוב ולצאת אך ורק ב100% ? גם לא 99% ! לא הייתי חוזרת גם אם כל הגברים היו מושמדים במתקפה גרעינית כלשהי -הייתי עוברת לנשים.ממני ליבנת

ליבנת, אני לא מאמינה שיש 100%

בטח לא כאשר צד אחד רוצה והשני לא.. אני הייתי חוזרת. אתמול

ברור, זה בדיוק האיפיון של הסוביקטיביות

זה חושב שהוא נפגע, וזה סבור שהוא נפגע, זה אומר זה בגללו - האחר אומר ההפך... זה כוחן של רגשות.... ובקיצור, שני הצדדים פגועים באותה מידה (לפחות) ולא משנה מי יוזם את הפירוד, ולא, לא התכוונתי להציע "רק" לה עזרה, העזרה מוצעת לכל מי שנכנס חדש, מרגיש מבולבל, כואב, אבוד וכו'....

ועל זה ניטשה אמר: "אין עובדות נצחיות, כשם שאין אמיתות נצחיות"

שלחתי לך מייל לפרטי

אם מסתבכת תני לי קריאה אעזור לך בנפתולי הטכנולוגיה לילה טוב,

היי

גם אני...גם אני... למדי גם אותי- 1.איך אני מוצא את כתובת הדוא"ל מתוך הפורום? בבקשה-תשובה פשוטה(כמו למפגרים...) is2007@walla.co.il

היי שלום, בבקשה תמיכה טכנית...

ראה פירוט בהודעה אחת למטה... פרטתי שם את השלבים.... במידה ולא מצליח, תן קריאה שוב ואשמח לפרט ממתינה למוצא פייך...

ראה תשובה בפרטי

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר