היא רוצה להתגרש , מיואש כבר מה עושים

נשואים 6 שנים 2 ילדים 5 +2 כבר תקופה הקשר לא טוב שנה אין סקס כי לא יכולה להתקרב אלי מה עושים זה כואב לי לפרק את הכל אחרי שבניתי הכל בהרבה עמל היא כבר לא איכפת לה מכלום ניסיתי הכל אפילו הלכתי איתה ליועץ זוגי וכל מה שהיה לה להגיד לי שם זה שבא לה להתפוצצ עלי .... ניסיתי הכל אפילו לחזור לימי החברות מביא פרחים כל יום שישי , מפרגן לה לוקח על עצמי דברים שפעם לא היתי עושה מה עוד אפשר , נמאס לי ואני מיואש כבר אם היא תלך הכל יתפרק ....

תן לה את מה שהיא רוצה / צריכה

אם כל מה שהיא רוצה / צריכה זה להתפוצץ עליך, אז תאפשר לה. כנראה שכבר אגרה הרבה כעס/תסכול/אכזבה/ תחושות רעות. תאפשר לה לפרוק הכל. לפוצץ את המורסה הזו ולתת למוגלה לצאת. תהייה שם בשבילה, בלי ביקורת, רק תקשיב תנסה להכיל אותה עם הכאב. אני מתפלאה שבטיפול הזוגי זה לא עזר. האם שניכם באתם בלב חפץ לטיפול??? מקווה שתצליחו להתגבר ולהתאושש ולמצוא אחד את השנייה שוב. שלך ואיתך רק אור ואהבה, lev

תגובה למיואש

אנסה לעזור לך . תראה לא הכל תלוי בך תבדוק אם יש לה מישהו כי אם יש לה לא יעזור לך כלום נשים נקלעות לפעמים למשבר תן לה את החופש שלה תוריד פרופיל תסכים לכל מה שהיא רוצה אהוב אותה .מילים. תבשל ארוחה .תשקיע בילדים תראה לה שיש לה להפסיד תעשה חשבון נפש אם אתה מסוגל להיות כזה כי אם לא. המשבר הבא יגיע ואולי עדיף להתגרש גם להתגרש זה לא סוף העולם . בהצלחה

אומרים ש....

אומרים שלאהוב מישהו זה לדעת לשחרר אותו כשהוא לא רוצה להיות איתך. ואומרים שצריך שניים כדי לבסס מערכת יחסים זוגית טובה. אם ניסית ואתה מרגיש שאין עוד מוצא מלבד גירושין, אותם מבקשת אשתך, אולי הגיע הזמן לשחרר אותה. אני לא אומרת שצריך לוותר מבלי לנסות. ההפך, צריך לנסות הכל לפני שמוותרים. אבל אם הגעת למצב שכל מה שניסיתם לא עובד, אולי יש לכך סיבה. וכמו שכבר אמר יוסי, גירושין זה לא סוף העולם, אתה לא הראשון ולא האחרון שיתגרש. אז זה יהיה קשה ולאט לאט יותר ויותר קל. בהצלחה

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

היא רוצה להתגרש , מיואש כבר מה עושים

נשואים 6 שנים 2 ילדים 5 +2 כבר תקופה הקשר לא טוב שנה אין סקס כי לא יכולה להתקרב אלי מה עושים זה כואב לי לפרק את הכל אחרי שבניתי הכל בהרבה עמל היא כבר לא איכפת לה מכלום ניסיתי הכל אפילו הלכתי איתה ליועץ זוגי וכל מה שהיה לה להגיד לי שם זה שבא לה להתפוצצ עלי .... ניסיתי הכל אפילו לחזור לימי החברות מביא פרחים כל יום שישי , מפרגן לה לוקח על עצמי דברים שפעם לא היתי עושה מה עוד אפשר , נמאס לי ואני מיואש כבר אם היא תלך הכל יתפרק ....

אי אפשר להחזיק קשר בכוח. לפעמים עדיף להיפרד בצורה יפה ביחוד למען הילדים,ולא לחיות

באווירה לא נחמדה בבית.

אני בדיוק באותו המצב

אני בול במצב שלך , שלח לי את המייל שלך או טלפון

שי אשמח לדבר איתך ולהחליף מידע ורשמים

המייל שלי AR07@WALLA.COM אשמח לשמוע מימך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר