מה יש בבימ"ש דיון שלי בקרוב-רק שאלות??בפעם הראשונה.

אם רק שאלות??מפחיד אותי,מי יודע?איזה באסה כואב לי על הילדים,זה לא קל,נכון?

אשמח לשמוע שאם הצלחתם להגבר בילדים ובחיים?

ברור שמתגברים על הכל!

כדי לריב, צריך שניים.. מי שבוחר לא להיגרר למלחמות.. הוא לא ייגרר.. ההיסטוריה רצופה דוגמאות המוכיחות את זה.. לא קל כל העסק הזה, אז מה? אבל בטח לא קשה! (קשה יש רק בלחם, וגם אותו אוכלים) חוץ מזה, אנחנו בפורום נשמח לשמוע עוד פרטים, בשביל זה יש חברים.. :-) קחו הכל בסבבה.. זה לא סוף העולם.. אפשר לגמור את זה יפה.. באמת שכן.. אה, כן.. הילדים.. כל עוד תשכילו להישאר בקשר טוב כלשהו, יהיה מה שיהיה.. הם ירוויחו. בדוק.

תודה,אני יודעת פשוט זה מפחיד אותי מה יהיה?

אתמודד בהמשך למען ילדיי,אוי מה אגיד לילדיי עלינו?לאט לאט...

תגידי להם את האמת

ורק את האמת. לפי יכולת התפיסה שלהם כמובן. אגב, בני כמה הילדים? האם הפירוד הזה בא להם בהפתעה? תתחזקי יקירתי, זה לא סוף העולם אף על פי שלעיתים נדמה שכן ((: שלך ואיתך, Lev

מה זאת אומרת!?

אם זה טוב בשבילל ובשביל בן הזוג, ובאמת טוב בשבילכם, לא נשמע לי שעניין ה"איך להגיד לילדים?" הוא לא כ"כ משמעותי .. ולא שחו"ח אני מזלזל, נהפוך הוא.. אישתי ואני מדברים 99% אך ורק על הילדים, ומדברים לא מעט, אבל מבחינתנו הצבנו עובדה: אנחנו גרושים, וחובה לקבל את זה! חבל לך על הזמן איזה סרטים עברנו (ועדיין עוברים) עם ה"תחקירים" של ההורים.. דווקא להם קשה לנו לספר.. דווקא אתם קשה לנו להתמודד.. וכל זה אחרי שכבר היינו ברבנות, כן? בקטנה, הכל בשליטה.. מסבירים לילדים ולא משנה בני כמה הם.. שולח חיבוק ענק בהרבה אהבה!

תגידי להם את האמת

ורק את האמת. לפי יכולת התפיסה שלהם כמובן. אגב, בני כמה הילדים? האם הפירוד הזה בא להם בהפתעה? תתחזקי יקירתי, זה לא סוף העולם אף על פי שלעיתים נדמה שכן ((: שלך ואיתך, Lev

ערב טוב לכולם-באמת תודה נפלא לדויד ו-lev72!!

בן 8 וחצי ובת 5,עוד לא סיפרנו להם רק רמזים כדי שלא יבהלו בעצמם,לאט...הם מתוקים תמיד אתת להם המון אהבה וחום... היה לי מאד קשה,ולבסוף כבר מתפוצצת בעצמי ולא יכולה להמשיך עם איתו,אין לו שיפור לעצמו,ממשיך לנדנד לי במילולית,ראשו נדפק,כואב לי על הילדים שמתגעגעים לאבא שלהם, בקרוב יהיה לי דיון,שיהיה לכם ערב נפלא וחיוך!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר