לכל חברי ומשתתפי הפורום .... בבקשה כנסו

ראו מה אני מביאה לכם בשבת נפלאה זו: שירם של להקת חלב ודבש - מדבר בעד עצמו. אם למישהו יש אפשרות להוריד לי את השיר ולשלוח אשמח מאוד. קבלו: גלגל ענק - אדם בונה ביתו בדם ויגע מלילו ויומו ובסופה עזה, ממש בן רגע הוא חרב, כן, חרב עולמו. עוד שנה ועוד שנה הזמן הוא גלגל ענק ומחר עוד יום שממרומיו נדאה למרחק. מעגל נפתח בכל שנה ומעגל נסלח בכל שנה ואם דבר לא השתנה מחר ודאי נצחק. מעלה כשזה טוב ולא נורא כשמטה, אם זה רע -תמיד יש עוד ברירה - הזמן הוא כמו גלגל ענק. אדם אוהב תמיד בתום ולהט ביומו ולילו פתאום כמו רוח פרא לא נודעת נעלם, נעלם חלומו. עוד שנה ועוד שנה...

אני החלטתי סופית שאני רוצה להתגרש

בבקשה כל מי שיכול לעזור לי איך לעשות זאת על הצד הטוב ביותר בבקשה שייצור עימי קשר, אני לא יודעת לאן לפנות ןאיך להתחיל את התליך הזה ובטח שאני לא מעוניינת שקרוביי ייעצו לי בתחום זה.

שלום אורטל -

ביקשת עזרה - קבלי נא בחום ואהבה. אתחיל בשאלה חשובה - האם בעלך מודע לצעד ומסכים לו. במידה ולא צפי להתנגדות מסוימת. ולכן - ראשית והכי חשוב, להתייעץ עם עו"ד. מניסיון שלי. על מנת להקדים תרופה למכה. הכוונה שבעלך לא יפתח ראשון ברבנות עדיף וכדאי לך לפתוח בביתמ"ש לעיניי משפחה. נ.ב. עדיף עו"ד מגשר. יש גם מטעם בתי המשפט את יחידת הסיוע שם ניתן לקבל את כול העזרה הדרושה עד להגעת הסכם חתום ומאושר שאיתו ניגשים לביתמ"ש והופכים אותו לקביל. שנית, במידה ויש הסכמה כדאי לסיים מהר ככל האפשר גם אם מדובר על התפשרות של מי מהצדדים או שניכם גם יחד. לא ציינת אם יש ילדים בתמונה, ויש לכך משמעות רבה. בכל אופן את מוזמנת לפנות למייל שלי. שלך ואיתך, Lev

שלום אורטל

ההתחלה בכל הליכי גירושין מתחילה במציאת עו"ד טוב אלא אם כן מדובר בגירושין בהסכמה והכל כדי שתוכלי לדעת מה זכויותיך וחובותיך.

מורן סמון, עו"ד

בן גור-כהן, סמון ושות' - משרד עורכי דין ומגשרים

מנהלת משותפת בפורום דיני משפחה וגירושין

כתובת: רח' משה שרת 6 תל אביב 6209213

טל: 03-6966060

פקס: 03-6966040

מייל: moran@getonline.co.il

לכל חברי ומשתתפי הפורום .... בבקשה כנסו

ראו מה אני מביאה לכם בשבת נפלאה זו: שירם של להקת חלב ודבש - מדבר בעד עצמו. אם למישהו יש אפשרות להוריד לי את השיר ולשלוח אשמח מאוד. קבלו: גלגל ענק - אדם בונה ביתו בדם ויגע מלילו ויומו ובסופה עזה, ממש בן רגע הוא חרב, כן, חרב עולמו. עוד שנה ועוד שנה הזמן הוא גלגל ענק ומחר עוד יום שממרומיו נדאה למרחק. מעגל נפתח בכל שנה ומעגל נסלח בכל שנה ואם דבר לא השתנה מחר ודאי נצחק. מעלה כשזה טוב ולא נורא כשמטה, אם זה רע -תמיד יש עוד ברירה - הזמן הוא כמו גלגל ענק. אדם אוהב תמיד בתום ולהט ביומו ולילו פתאום כמו רוח פרא לא נודעת נעלם, נעלם חלומו. עוד שנה ועוד שנה...

השיר הזה פשוט מקסים

והוא מזכיר לי בעיקר את מסיבת בסיום של היסודי של הבת הגדולה שלי ..... וכמה שהשיר הזה נכון.....

קונוטציה יפה

פנצר?

איך מתקנים פנצר בגלגל ענק?

אני החלטתי סופית שאני רוצה להתגרש

בבקשה כל מי שיכול לעזור לי איך לעשות זאת על הצד הטוב ביותר בבקשה שייצור עימי קשר, אני לא יודעת לאן לפנות ןאיך להתחיל את התליך הזה ובטח שאני לא מעוניינת שקרוביי ייעצו לי בתחום זה.

בחפץ לב

אשמח ליעץ לך זה לא מסובך כמו שחושבים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים
בחר
בחר